Kiedy każde zadanie, którego się podejmujesz wykonujesz na 100% wiesz, że zrobiłeś wszystko by wykonać go perfekcyjnie. Nie inaczej jest z nami. Jako producent materacy staramy się, by nasze produkty były najlepszej jakości. Wygodne i trwałe, wykonane z atestowanych, wysokogatunkowych surowców.

Materace producent

Będąc producentem materacy decydujemy o jego standardach. Produkujemy je w Polsce, z polskich materiałów. Wieloletnie doświadczenie, długotrwała współpraca z dostawcami surowców gwarantuje doskonałą jakość produktów. Rozeznanie w temacie pozwala na bieżąco eliminować wszystkie, nawet drobne niedociągnięcia. Staramy się być na bieżąco z wszystkimi nowościami. Otwartość na nowinki czyni nas liderami w branży. Na Sweetsen.pl kupisz materac dla całej swojej rodziny. Posiadamy materace miękkie, materace średnio twarde, materace twarde i materace bardzo twarde. Dla każdego przedziału wagowego. Wykonane w całości z pianki, z wkładem sprężynowym kieszeniowym lub bonellowym. Zewnętrzne warstwy materaca w zależności od preferowanej przez klienta twardości mogą być wykonane z lateksu, z pianki termoelastycznej visco memory czy pianki moletowanej. W sprzedaży są materace kokosowe, z trawy morskiej i końskiego włosia. Wybór jest naprawdę ogromny i może sprawić nie mały kłopot. Dlatego gorąco zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami, którzy chętnie doradzą przy wyborze materaca.

Producent materacy

Produkujemy materace na indywidualne zamówienie klienta. Chętnie udzielamy porad dotyczących wyboru odpowiedniej twardości, rodzaju wkładu wewnętrznego i wykończenia materaca. Warto zaufać doświadczeniu naszych pracowników. Znają właściwości poszczególnych materiałów, wiedzą dla kogo będą odpowiednie a kto zdecydowanie powinien z nich zrezygnować. Poinformują o procesie produkcji i dostawy towaru.

Materace produkujemy w ciągu trzech dni roboczych po złożeniu zamówienia. Po tym czasie materac jest przekazywany firmie transportowej, z którą regularnie współpracujemy. Informujemy o tym fakcie klienta smsem. Firma przewozowa ma na dostarczenie materaca siedem dni roboczych. Kontaktują się z klientem, potwierdzając datę i orientacyjną godzinę dostawy. Firma Sweetsen.pl dba o to, by zamówiony towar dotarł do klienta w nienagannym stanie. To dlatego materace są przewożone na płasko, bez zginania i rolowania oraz na boku (by nie gniotły się wzajemnie leżąc jeden na drugim). Doskonale zabezpieczone przed zabrudzeniem i zmoczeniem.

Materace od producenta

Jako producent materacy oferujemy w sprzedaży niestandardowe rozmiary, różniące się długością i szerokością o 5 cm. Daje to ogromne możliwości zagospodarowania każdej przestrzeni. W małym mieszkaniu, w którym liczy się każdy centymetr, możliwość zamówienia materaca i łóżka na wymiar to ogromne ułatwienie.

Oprócz materacy produkujemy również nakładki i poduszki ortopedyczne oraz szyjemy pokrowce. Nakładka jest świetnym rozwiązaniem, gdy kupiliśmy materac posiadający nieodpowiednią twardość lub gdy chcemy zwiększyć komfort snu na starej, nierównej powierzchni wersalki.

Poduszki ortopedyczne to bardzo przydatny i komfortowy wyrób. Doskonale wspierają kark i podtrzymują głowę. Ułatwiają utrzymanie kręgosłupa w odpowiedniej pozycji.

Istotnym elementem materaca jest pokrowiec. Chroni i zabezpiecza materac przed wnikaniem wilgoci, brudu i zanieczyszczeń do wewnątrz. W zależności od wybranego modelu ma dodatkowe właściwości. W ofercie Sweetsen.pl posiadamy kilka rodzajów pokrowców. Między innymi:

  • pokrowiec Aloe Vera - nasączony ekstraktem z aloesu, delikatny dla skóry, pielęgnujący ją
  • pokrowiec Żakard – w kolorze ciemnego grafitu, posiadający certyfikat trudnopalności, odporny na zaciągnięcia i mechacenie
  • pokrowiec Bamboo – posiadający w budowie włókna bambusa, antybakteryjny i antygrzybiczny.

Pozostałe modele to pokrowiec Silver ze srebrnym napisem oraz pikowany i niepikowany pokrowiec Jersey, wykonany z tkaniny typu jersey.

Wszystkie pokrowce mają wszyty suwak w kształcie litery „L” ułatwiający zdjęcie i wypranie. Pokrowce można prać w temperaturze 40°C, przestrzegając wytycznych producenta.

Poszerz swoją wiedzę, zobacz nasze inne artykuły:
- Mata kokosowa – dlaczego warto dokupić ją do materacy
- Spanie na łyżeczkę - co to oznacza?
- Co zrobić, żeby nie chrapać w nocy - skuteczne sposoby