• Parametry
  • Kategorie
  • Nakładki na materace, topery, materace nawierzchniowe

Materac nawierzchniowy sprawdzi się doskonale, gdy mamy potrzebę zmiany twardości materaca, gdy chcemy wyrównać powierzchnię bądź zabezpieczyć materac przed nadmierną eksploatacją. Materac nawierzchniowy może być twardy, średniej twardości bądź miękki.

Doskonałym sposobem na zmianę twardości materaca jest zakup nakładki. Materac nawierzchniowy to cienki, lekki produkt, który nakładasz na główny materac w celu jego utwardzenia, zmiękczenia lub gdy jego powierzchnia posiada liczne nierówności i nie nadaje się do snu. Dzięki toperom szybko i tanio poprawisz jakość swojego wypoczynku. Nakładki mają od 4 cm do 6 cm grubości oraz cztery stopnie twardości - od bardzo miękkiej po bardzo twardą. Materac nawierzchniowy, który nie posiada w swojej budowie kokosa lub końskiego włosia bez problemu zrolujemy i schowamy w szafie, więc jego przechowywanie nie stanowi problemu. Materac nawierzchniowy możesz zastosować na każdym typie materaca: materacu bonellowym, materacu kieszeniowym i materacu piankowym. Podobnie jak materac główny nakładki mają zdejmowany pokrowiec. Możemy je prać tak często jak jest to konieczne. Materac nawierzchniowy stanowi doskonałe zabezpieczenie materaca głównego przed zniszczeniem, zabrudzeniem, poplamieniem oraz wnikaniem kurzu i roztoczy.

Kiedy przyda się nam materac nawierzchniowy

Materac nawierzchniowy warto posiadać w domu nie tylko wtedy, gdy nasza powierzchnia snu pozostawia wiele do życzenia. Może ona być doskonałą matą do zabawy dla małego dziecka, może być zapasowym materacem gdy nie spodziewaliśmy się najazdu licznej grupy gości. Warto kupić ją gdy Twoje dziecko jest uczniem i studentem i mieszka w internacie lub akademiku. Nie zawsze zastane tam łóżko spełnia odpowiednie standardy i nakładka może to zmienić.

Ponad

135 420 materacy

wyprodukowanych w 5 lat

 

574 rozmiary każdego materaca

nawet w 3 dni w Twoim łóżku

265 modeli materców, 9 rodzajów nakładek, 7 różnych pokrowców

to wszystko dostępne w naszym sklepie z materacami praktycznie od ręki

 
 
 

30 dni testowania

Darmowa dostawa
na płasko

Atrakcyjne promocje i rabaty
na cały asortyment

Bezpieczne zakupy
30 lat gwarancji

Newsletter

3% rabatu na pierwsze zamówienie

Facebook

Dołącz do nas i bądź na bieżąco
z nowościami, poradami i promocjami specjalnymi.

Dołącz

Do 30% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 05.06.2023