Materace wysyłamy na płasko 30 dni na odstąpienie Szybka realizacja Jaki materac wybrać? Dlaczego warto robić zakupy w Sweetsen.pl
  • Kategorie
  • Parametry
  • Nakładki na materace, topery, materace nawierzchniowe

Materac nawierzchniowy sprawdzi się doskonale, gdy mamy potrzebę zmiany twardości materaca, gdy chcemy wyrównać powierzchnię bądź zabezpieczyć materac przed nadmierną eksploatacją. Materac nawierzchniowy może być twardy, średniej twardości bądź miękki.

Doskonałym sposobem na zmianę twardości materaca jest zakup nakładki. Materac nawierzchniowy to cienki, lekki produkt, który nakładasz na główny materac w celu jego utwardzenia, zmiękczenia lub gdy jego powierzchnia posiada liczne nierówności i nie nadaje się do snu. Dzięki toperom szybko i tanio poprawisz jakość swojego wypoczynku. Nakładki mają od 4 cm do 6 cm grubości oraz cztery stopnie twardości - od bardzo miękkiej po bardzo twardą. Materac nawierzchniowy, który nie posiada w swojej budowie kokosa lub końskiego włosia bez problemu zrolujemy i schowamy w szafie, więc jego przechowywanie nie stanowi problemu. Materac nawierzchniowy możesz zastosować na każdym typie materaca: materacu bonellowym, materacu kieszeniowym i materacu piankowym. Podobnie jak materac główny nakładki mają zdejmowany pokrowiec. Możemy je prać tak często jak jest to konieczne. Materac nawierzchniowy stanowi doskonałe zabezpieczenie materaca głównego przed zniszczeniem, zabrudzeniem, poplamieniem oraz wnikaniem kurzu i roztoczy.

Kiedy przyda się nam materac nawierzchniowy

Materac nawierzchniowy warto posiadać w domu nie tylko wtedy, gdy nasza powierzchnia snu pozostawia wiele do życzenia. Może ona być doskonałą matą do zabawy dla małego dziecka, może być zapasowym materacem gdy nie spodziewaliśmy się najazdu licznej grupy gości. Warto kupić ją gdy Twoje dziecko jest uczniem i studentem i mieszka w internacie lub akademiku. Nie zawsze zastane tam łóżko spełnia odpowiednie standardy i nakładka może to zmienić.