1. Nasze materace są wyprodukowane z najwyższej jakości materiałów, tylko I gatunku. Udzielamy na nie 2 lata gwarancji, oraz w przypadku materacy kieszeniowych 30 lat na formatkę ze sprężyń kieszeniowych. Dodatkowo dajemy gwarancję na budowę naszego materaca, tzn. jeśli zdecydujesz się rozciąć (tym samym zniszczyć) nasz materac i jeśli znajdziesz w nim inne produkty użyte do jego budowy niż na schemacie oddajemy 2 krotność ceny materaca! Bierzemy odpowiedzialność za nasze produkty i jesteśmy ich na 100% pewni!

 

2. 30 dni na zwrot lub wymianę!

 

3. Wszystkie materace wysyłamy na płasko! W naszej opinii rolowanie lub łamanie materacy, które posiadają w swej budowie sprężyny bonellowe lub kieszeniowe powoduje ich uszkodzenie - pojedyncze sprężyny się łamią i materac po kilku miesiącach w tych miejscach się zapada. Zależy nam na tym, aby materac posłużył Państwu dłużej niż kilka miesięcy!


Nakładki (topery) na materac wysyłane są zgięte na pół. Ze względu na ich małą grubość nie ma możliwości wysyłania ich na płasko. Nakładki o maksymalnych wymiarach do 140x200 wysyłamy kurierem DPD, nakładki powyżej tej wartości wysyłamy tak jak i materace prywatną firmą przewozową.

 

4. Bezpłatna wysyłka przy wpłacie na konto

 

5. Wszystkie materace produkujemy po przyjęciu zamówienia - wysyłamy w ciągu max. 1-3 dni roboczych od złożenia zamówienia, tzn. jego opłacenia lub wybrania wysyłki za pobraniem.

 

6. Na pierwsze zakupy polecamy użyć kodu sweetsen3 - obniży on Państwu zakupy o 3%, na każde następne zamówienie otrzymają Państwo kod z rabatem 6% na stałe!

 

7. Po zrealizowanym zamówienia otrzymują Państwo na maila oraz sms informację o wysyłce. Dzień przed dostawą otrzymują Państwo kolejnego smsa od firmy przewozowej z numerem do kierowcy, który przywiezie materac.

 

8. Jesteśmy do Państwa dyspozycji - zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

Sposób wysyłki materacy

image