Zwykle zakupy w większych ilościach gwarantują najlepsze ceny. Zamawiając duże partie materaców również można liczyć na korzystne warunki. Hotele, pensjonaty, żłobki i internaty najczęściej korzystają z oferty hurtowni materaców jak Sweetsen.pl, gdzie jednorazowo można zakupić wiele sztuk produktów w różnych rozmiarach i o całkiem innych parametrach. Jest to ogromne udogodnienie, ponieważ klient samodzielnie decyduje o tym, jakie materace dopasuje do których łóżek. Zamówienia można dokonać online, co znacznie przyspiesza cały proces i daje możliwość zastanowienia się i wyboru poszczególnych wariantów w celu poznania cen.

Hurtownia materacy z doskonałym asortymentem

Sen to życiowa potrzeba każdego z nas. W inny sposób postrzegamy jednak kwestię wygody i podchodzimy do tego bardzo subiektywnie – przez pryzmat przyzwyczajeń i poznanych dotychczas możliwości. W przypadku hoteli i placówek opiekuńczych dla dzieci klienci hurtowni materacy wybierają zwykle produkty uśrednione, które powinny odpowiadać większości użytkowników:

W hurtowni dostępne są materace różnego rodzaju, które dodatkowo można samodzielnie zoptymalizować i wybrać jeden z setek dostępnych rozmiarów i wielu wysokości. Wszystkie materace powstają dopiero po otrzymaniu zamówienia i do hoteli oraz żłobków i przedszkoli trafiają zawsze produkty fabrycznie nowe – spełniające wszystkie założenia i wymagania klienta.

Szybka i sprawna realizacja zamówienia przez hurtownię materaców

Wybrane modele materacy gotowe są zwykle w ciągu dwóch dni roboczych. W przypadku większych zamówień firmowych czas oczekiwania może być nieco dłuższy. Każdy produkt można zwrócić w ciągu trzydziestu dni, jeśli nie spełnia on oczekiwań lub jest niewygodny. Sweetsen.pl zapewnia, że wszystkie materace transportowane są zawsze w pozycji płaskiej, która jest dla nich „najzdrowsza”. Powszechne w innych hurtowniach rolowanie materaców nie sprzyja ich konstrukcji i może skracać ich żywotność. Materac ustawiony na boku i zabezpieczony pasami nie odczuwa żadnych przeciążeń i nie jest eksploatowany już w trakcie podróży.

Jaki model materaca wybrać w hurtowni?

Chcąc zamówić większą partię produktów, warto zastanowić się nad podstawowymi kwestiami:

  • ile materacy potrzeba,

  • jaki powinien być ich idealny rozmiar, aby pasowały do łóżek.

  • kto będzie na nich spał – od tego uzależniona powinna być chociażby twardość materacy, jak również surowiec, z których będą produkowane.

Znając powyższe dane, można przystąpić do składania zamówienia w hurtowni. Na sweetsen.pl formularz zamówienia jest bardzo intuicyjny i pozwala na wybór poszczególnych opcji. Dodatkowo można zawsze liczyć na pomoc fachowej obsługi hurtowni, która bez trudu wskazuje najwygodniejsze i najkorzystniejsze cenowo opcje do hotelu, żłobka, czy domu prywatnego.

Po określeniu Państwa wymagań odnośnie materacy przedstawimy atrakcyjną cenowo i jakościowo ofertę.

tel. 609 65 11 77

e-mail: sklep@sweetsen.plPoszerz swoją wiedzę, zobacz nasze inne artykuły:
- Jaki stelaż do łóżka? Który jest najlepszy?
- Jak dobrać twardość materaca do wagi?
- Jaki materac do spania na kręgosłup oraz bóle pleców?