• Kategorie
  • Parametry
  • Materace profilowane moletowane

Pianka profilowana moletowana to materiał wykorzystywany w materacach średnio twardych. Pianka jest sprężysta i profilowana co sprawia, że przypisuje się jej funkcje mikro masażu. Szereg wgłębień i wypustek poprawia wentylację i dopasowanie do ciała.

Materace profilowane molet to modele zawierające w swojej budowie wysokiej gęstości piankę, specyficznie nacinaną. Pianka zawiera liczne wypustki i wgłębienia, dzięki którym materac jeszcze dokładniej dopasowuje się do kształtu sylwetki użytkownika. Materac z pianką profilowaną molet posiada 7 stref twardości, doskonale podpierając kręgosłup oraz strategiczne miejsca takie jak głowa, ramiona oraz biodra. Wypustki dają odczucie mikromasażu stymulując układ krwionośny do lepszego krążenia.

Materac z pianką profilowaną molet to wygoda i komfort użytkowania

Chcesz się wygodnie wyspać, lubisz innowacyjne rozwiązania? Materac z pianką profilowaną molet jest produktem idealnym. Gwarantuje perfekcyjne dopasowanie materaca do ciała, podpiera je w każdym miejscu. Sprawia, że wszelkie uciski są zniwelowane a Ty budzisz się zrelaksowany i odprężony. Dzięki wypustkom materac jest również doskonale wentylowany. Pianka ma właściwości antygrzybiczne, nie gromadzą się w niej chorobotwórcze drobnoustroje. Jest bezpieczna dla alergików.