• Materac PRATO MOLET MAX PLUS

Pianka moletowana profilowana
Pianka moletowana profilowana
Pianka profilowana moletowana - Pianka ta posiada szereg następujących po sobie wgłębień i wypustek co składa się na 7 strefowe profilowanie materaca. Pianka ta znacząco poprawia wentylację materaca. Idealnie dopasowuje się do kształtu ciała. Posiada dużą gęstość, zapewnia bardzo dobrą odporność na odkształcenia oraz poprawia krążenie krwi i posiada właściwości masujące
Pianka poliuretanowa T25
Pianka T25
Pianka T25 - Wysokiej jakości pianka poliuretanowa T25 zapewnia właściwe krążenie krwi, anatomiczne dopasowanie się materaca do kształtu ciała. Wzmacnia poczucie komfortu i wygody użytkowania.
Włókno klimatyzujące
Włókno klimatyzujące
Włókno klimatyzujące - zapewnia odpowiednią wentylację materaca, wzmacnia jego wytrzymałość - w pokrowcu pikowanym połączona z pokrowcem. W pokrowcu niepikowanym jest częścią wewnętrzną materaca, nie połączona z pokrowcem.
Pokrowiec
Pokrowiec
Pokrowiec – posiada zamek w kształcie litery L, tzn. na dwóch sąsiadujących ze sobą stronach. Do wyboru posiadamy jeden pokrowiec niepikowany oraz 7 pokrowców pikowanych.
Hipoalergiczny
Hipoalergiczny
Hipoalergiczny - Materac jest hypoalergiczny z racji tego zminimalizowane jest ryzyko wystąpienia uczulenia, alergii.
Materac średnio twardy
H2 - średniotwardy
Średnio twardy – strona o tej twardości polecana jest dla osób o wadze od ok. 50-100 kg Najbardziej uniwersalny rodzaj materaca. Po tej stronie nigdy nie występuje kokos, trawa morska ani końskie włosie. Może być zbudowana z pianki poliuretanowej T25, wysokoelastycznej HR, pojedynczej warstwy pianki Visco Memory, lateksu lub pianki profilowanej.
Budowa
Pianka moletowana profilowana (materac profilowany) , Pianka T25 , Włókno klimatyzujące , Pokrowiec na materac , Hipoalergiczny
Twardość materaca
H2 - materac średnio twardy
Rodzaj materaca
Materac piankowy
Kupuj Polskie produkty
Masz pytania?

Zostaw numer, oddzwonimy.

Materac Prato Molet Max Plus jest modelem piankowym średnio twardym. To wyższa wersja bazowego modelu Prato, zbudowana jest z 14 centymetrowej pianki poliuretanowej T25, dodatkowo po jednej stronie ma dodatek pianki moletowanej. Pianka profilowana laserowo, moletowana jest średniej twardości, ma szereg następujących po sobie wypustek i wgłębień, co nadaje jej większej sprężystości oraz zapewnia lepszą wentylację materaca. Pianka molet jest grubości 3cm w miejscach wypustek. Warstwą wykończeniową jest owata, czyli włókno klimatyzujące, które również zapewnia lepszą wentylację materaca. Ostatnią warstwą materaca jest pokrowiec. Każdy pokrowiec ma zamek w kształcie litery L, czyli z dwóch sąsiadujących boków co ułatwia ściąganie i zakładanie pokrowca. W wersji standardowej pokrowiec jest niepikowany, jeśli interesuje Cię wersja pikowana pokrowca znajdziesz w ofercie kilka takich rodzajów, wystarczy że na etapie składania zamówienia wybierzesz interesującą Cię opcję. Pokrowce pikowane dostępne są za dopłatą.

Materac Prato Molet Max Plus jest grubszą wersją modelu bazowego Prato i jest to materac średnio twardy, bez dodatku materiałów zmiękczających czy utwardzających. Model ten nie posiada wkładu sprężynowego, dedykowany jest osobom do około 60 kg. Za górną granicę wagi przyjmuje się 100kg. Jeśli interesuję Cię mocny materac dla osoby ważącej około 100kg i więcej, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą materacy sprężynowych.

Jeśli interesuje Cię niższy/cieńszy model, znajdziesz w ofercie wersję klasyczną tego modelu, czyli Prato Molet. To wersja, w której wkład piankowy jest grubości 9cm i dodatkowo pianka moletowana 3cm. Ten sam model występuje również w wersji bez pianki moletowanej, nazywa się Prato.

Wszystkie nasze materace posiadają antyalergiczny pokrowiec z zamkiem w kształcie litery L. Zastosowano obustronnie włókno klimatyzujące 150g/1m.

Podwójny system klejenia pozwala zwiększyć jakość, ale również przedłużyć żywotność materaca.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń
Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
 
 
 
 
 
4.9/5 (399 opinii)
Nie wiesz, który pokrowiec wybrać? Przeczytaj artykuł o pokrowcach
Wymiar
Wysokość 18 cm
Pokrowiec
Cena: 679.00
szt.
Oblicz ratę
Wysyłka w ciągu 1-3 dni
Cena przesyłki 0
Przesyłka na płasko prywatną firmą przewozową 0
Przesyłka na płasko pobraniowa prywatną firmą przewozową 39
Ambro Express - Materac w 3 dni w Twoim łóżku 89
Dostępność 99993 szt.
Dodatkowe korzyści
Masz pytania?
x
  • Produkty w tym samym rozmiarze co Materac PRATO MOLET MAX PLUS

  • Ostatnio oglądane produkty
Sweetsen.pl

Produkujemy wygodne materace z myślą o Twoim spokojnym śnie

135 420 materacy wyprodukowanych w 5 lat
156 730 materacy

wyprodukowanych w 9 lat

574 rozmiary każdego materaca nawet w 3 dni w Twoim  łóżku
574 rozmiary każdego materaca

nawet w 3 dni w Twoim łóżku

265 modeli materców, 9 rodzajów nakładek, 7 różnych pokrowców
265 modeli materców, 10 rodzajów nakładek, 7 różnych pokrowców

to wszystko dostępne w naszym sklepie z materacami praktycznie od ręki

 
 
 
30 dni na przetestowanie materaca
Darmowa dostawa
na płasko
Atrakcyjne promocje i rabaty
na cały asortyment
Bezpieczne zakupy
30 lat gwarancji