• Materac Mediolan Molet Trawa Max Plus

Trawa Morska
Trawa Morska
Trawa Morska – W 100% naturalny surowiec stosowany w celu utwardzenia materaca. Strona po której znajduje się trawa morska jest stroną twardą.
Pianka moletowana profilowana
Pianka moletowana profilowana
Pianka profilowana moletowana - Pianka ta posiada szereg następujących po sobie wgłębień i wypustek co składa się na 7 strefowe profilowanie materaca. Pianka ta znacząco poprawia wentylację materaca. Idealnie dopasowuje się do kształtu ciała. Posiada dużą gęstość, zapewnia bardzo dobrą odporność na odkształcenia oraz poprawia krążenie krwi i posiada właściwości masujące
Pianka poliuretanowa T25
Pianka T25
Pianka T25 - Wysokiej jakości pianka poliuretanowa T25 zapewnia właściwe krążenie krwi, anatomiczne dopasowanie się materaca do kształtu ciała. Wzmacnia poczucie komfortu i wygody użytkowania.
Sprężyny kieszeniowe
Sprężyny kieszeniowe/pocketowe
Sprężyny kieszeniowe - Każda sprężyna umieszczona jest w osobnej kieszonce materiału, nie jest połączona z inną sprężyną, pracuje osobno, pracuje cicho! Dzięki takiej budowie wiercenie, obracanie się drugiej osoby, różnica wagi jest zupełnie nieodczuwalna. Materac idealnie dopasowuje się do ciała, dzięki zastosowania różnych twardości sprężyn w zależności od elementu ciała, które podpiera. Materac jest podzielony na 9 stref twardości. Miększe sprężyny stosowane są w miejscu największego podparcia, czyli w okolicach bioder. Twardsze sprężyny są montowane w okolicach odcinka lędźwiowego oraz w miejscach, w których nacisk ciała na materac jest mniejszy. Nasz system 9 strefowy gwarantuje zdrowy i wygodny wypoczynek.
Włókno klimatyzujące
Włókno klimatyzujące
Włókno klimatyzujące - zapewnia odpowiednią wentylację materaca, wzmacnia jego wytrzymałość - w pokrowcu pikowanym połączona z pokrowcem. W pokrowcu niepikowanym jest częścią wewnętrzną materaca, nie połączona z pokrowcem.
Pokrowiec
Pokrowiec
Pokrowiec – posiada zamek w kształcie litery L, tzn. na dwóch sąsiadujących ze sobą stronach. Do wyboru posiadamy jeden pokrowiec niepikowany oraz 7 pokrowców pikowanych.
Hipoalergiczny
Hipoalergiczny
Hipoalergiczny - Materac jest hypoalergiczny z racji tego zminimalizowane jest ryzyko wystąpienia uczulenia, alergii.
Filc
Filc
Filc, przekładka tapicerska - wzmacnia wytrzymałość materaca, izoluje formatkę sprężynową od pianki. Zastosowanie filcu o odpowiedniej twardości uniemożliwia zrolowanie materaca.
Materac średnio twardy
H2 - średniotwardy
Średnio twardy – strona o tej twardości polecana jest dla osób o wadze od ok. 50-100 kg Najbardziej uniwersalny rodzaj materaca. Po tej stronie nigdy nie występuje kokos, trawa morska ani końskie włosie. Może być zbudowana z pianki poliuretanowej T25, wysokoelastycznej HR, pojedynczej warstwy pianki Visco Memory, lateksu lub pianki profilowanej.
Materac twardy
H3 - twardy
Twardy - strona o tej twardości polecana jest dla osób o wadze powyżej 100 kg lub dla osób lubiących spać na twardej powierzchni. Zbudowana jest zawsze z pojedynczej warstwy kokosa lub trawy morskiej.
Budowa
Trawa morska (materac z trawą morską) , Pianka moletowana profilowana (materac profilowany) , Pianka T25 , Sprężyny kieszeniowe/pocketowe (materac kieszeniowy) , Włókno klimatyzujące , Pokrowiec na materac , Hipoalergiczny , Filc
Twardość materaca
H2 - materac średnio twardy , H3 - materac twardy
Rodzaj materaca
Materac ze sprężynami
Kupuj Polskie produkty
Masz pytania?

Zostaw numer, oddzwonimy.

Mediolan Molet Trawa Max Plus to model materaca dwustronny, z dwoma różnymi stopniami twardości. Jedna strona materaca średnio twarda H2 dla osób o wadze ciała do 100 kg, druga twarda strona H3 dla osób o wadze powyżej 100 kg. Całkowita wysokość materaca ma 24 cm. Wysokość tego modelu materaca uzyskamy dzięki wydłużonej sprężynie Max Plus. Sama sprężyna tego typu ma wysokość 17 cm, reszta to warstwy wierzchnie. Wybierając taką konstrukcję sprężyn uzyskamy wysoki materac, który podwyższy powierzchnię do spania. Idealny do niskich ram łóżka . Dzięki wydłużonej sprężynie, cały materac będzie bardziej elastyczny, a praca sprężyn większa. Mimo wydłużonych sprężyn, pozostajemy przy wkładzie pocketowym, gdzie każda ze sprężyn jest umieszczona w osobnej otoczce materiału. Taki wkład sprężynowy jest cichy, niezależny. Dodatkową zaletą każdej z konstrukcji sprężyn pocketowych są uzyskane strefy. Tak jak ciało człowieka możemy podzielić na części pod względem ciężkości poszczególnych partii, tak cała powierzchnia przygotowana do snu jest podzielona na strefy oddziałujące na dany ciężar.

Powierzchnia o twardości H2 średnio twarda ma w tym modelu piankę moletowaną. Pianka ta jest odporna na wypracowania, wycinana laserowo, przekłada się to na powierzchnię z wypustkami i zagłębieniami. Taka pianka nadaje dodatkowych właściwości mikro masażu i poprawia krążenia krwi. Mimo nałożenia pokrowca, niezależnie czy będzie to pikowany czy niepikowany, te nierówności powstałe z pianki moletowanej będą się odznaczać, a także będą delikatnie wyczuwalne. W ofercie pokrowce o różnej gramaturze materiału, jak również zróżnicowanym składzie. Jednak każdy pokrowiec nadaj się do prania w temperaturze do 40°

Dla uzyskanie strony twardej, została wykorzystana trawa morska. Jest to naturalny surowiec, pozyskiwany z wysuszonych pędów trawy. W ten sposób przygotowana mata doskonale utwardza powierzchnię, a zawarty pierwiastek jakim jest jod pozwala alergikom pozbyć się bakterii. Trawa morska jest bardziej wytrzymała pod względem wypracowania.

Materace są produkowane po zamówieniu, dlatego na produkcję każdego z modeli potrzebujemy do trzech dni roboczych. Materace transportowane są na płasko w pozycji na dłuższym boku. Dobrze zabezpieczony materac podczas transportu zagwarantuje wysoką jakość. Sprężyny jak i warstwy wierzchnie nie ulegną zniszczeniu. Zaraz po dostawie materaca, nasi klienci mogą w pełni relaksować się i poczuć komfort snu.

Wszystkie nasze materace posiadają antyalergiczny pokrowiec z zamkiem w kształcie litery L. Zastosowano obustronnie włókno klimatyzujące 150g/1m.

Podwójny system klejenia pozwala zwiększyć jakość, ale również przedłużyć żywotność materaca.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń
Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
 
 
 
 
 
4.9/5 (399 opinii)
Nie wiesz, który pokrowiec wybrać? Przeczytaj artykuł o pokrowcach
Wymiar
Wysokość 24 cm
Pokrowiec
Cena: 1129.00
szt.
Oblicz ratę
Wysyłka w ciągu 1-3 dni
Cena przesyłki 0
Przesyłka na płasko prywatną firmą przewozową 0
Przesyłka na płasko pobraniowa prywatną firmą przewozową 39
Ambro Express - Materac w 3 dni w Twoim łóżku 89
Dostępność 100000 szt.
Dodatkowe korzyści
Masz pytania?
x
  • Produkty w tym samym rozmiarze co Materac Mediolan Molet Trawa Max Plus

  • Ostatnio oglądane produkty
Sweetsen.pl

Produkujemy wygodne materace z myślą o Twoim spokojnym śnie

135 420 materacy wyprodukowanych w 5 lat
156 730 materacy

wyprodukowanych w 9 lat

574 rozmiary każdego materaca nawet w 3 dni w Twoim  łóżku
574 rozmiary każdego materaca

nawet w 3 dni w Twoim łóżku

265 modeli materców, 9 rodzajów nakładek, 7 różnych pokrowców
265 modeli materców, 10 rodzajów nakładek, 7 różnych pokrowców

to wszystko dostępne w naszym sklepie z materacami praktycznie od ręki

 
 
 
30 dni na przetestowanie materaca
Darmowa dostawa
na płasko
Atrakcyjne promocje i rabaty
na cały asortyment
Bezpieczne zakupy
30 lat gwarancji