• Materac Napoli Molet Mini

Pianka moletowana profilowana
Pianka moletowana profilowana
Pianka profilowana moletowana - Pianka ta posiada szereg następujących po sobie wgłębień i wypustek co składa się na 7 strefowe profilowanie materaca. Pianka ta znacząco poprawia wentylację materaca. Idealnie dopasowuje się do kształtu ciała. Posiada dużą gęstość, zapewnia bardzo dobrą odporność na odkształcenia oraz poprawia krążenie krwi i posiada właściwości masujące
Pianka poliuretanowa T25
Pianka T25
Pianka T25 - Wysokiej jakości pianka poliuretanowa T25 zapewnia właściwe krążenie krwi, anatomiczne dopasowanie się materaca do kształtu ciała. Wzmacnia poczucie komfortu i wygody użytkowania.
Sprężyny kieszeniowe
Sprężyny kieszeniowe/pocketowe
Sprężyny kieszeniowe - Każda sprężyna umieszczona jest w osobnej kieszonce materiału, nie jest połączona z inną sprężyną, pracuje osobno, pracuje cicho! Dzięki takiej budowie wiercenie, obracanie się drugiej osoby, różnica wagi jest zupełnie nieodczuwalna. Materac idealnie dopasowuje się do ciała, dzięki zastosowania różnych twardości sprężyn w zależności od elementu ciała, które podpiera. Materac jest podzielony na 9 stref twardości. Miększe sprężyny stosowane są w miejscu największego podparcia, czyli w okolicach bioder. Twardsze sprężyny są montowane w okolicach odcinka lędźwiowego oraz w miejscach, w których nacisk ciała na materac jest mniejszy. Nasz system 9 strefowy gwarantuje zdrowy i wygodny wypoczynek.
Włókno klimatyzujące
Włókno klimatyzujące
Włókno klimatyzujące - zapewnia odpowiednią wentylację materaca, wzmacnia jego wytrzymałość - w pokrowcu pikowanym połączona z pokrowcem. W pokrowcu niepikowanym jest częścią wewnętrzną materaca, nie połączona z pokrowcem.
Pokrowiec
Pokrowiec
Pokrowiec – posiada zamek w kształcie litery L, tzn. na dwóch sąsiadujących ze sobą stronach. Do wyboru posiadamy jeden pokrowiec niepikowany oraz 7 pokrowców pikowanych.
Hipoalergiczny
Hipoalergiczny
Hipoalergiczny - Materac jest hypoalergiczny z racji tego zminimalizowane jest ryzyko wystąpienia uczulenia, alergii.
Filc
Filc
Filc, przekładka tapicerska - wzmacnia wytrzymałość materaca, izoluje formatkę sprężynową od pianki. Zastosowanie filcu o odpowiedniej twardości uniemożliwia zrolowanie materaca.
Materac średnio twardy
H2 - średniotwardy
Średnio twardy – strona o tej twardości polecana jest dla osób o wadze od ok. 50-100 kg Najbardziej uniwersalny rodzaj materaca. Po tej stronie nigdy nie występuje kokos, trawa morska ani końskie włosie. Może być zbudowana z pianki poliuretanowej T25, wysokoelastycznej HR, pojedynczej warstwy pianki Visco Memory, lateksu lub pianki profilowanej.
Budowa
Pianka moletowana profilowana (materac profilowany) , Pianka T25 , Sprężyny kieszeniowe/pocketowe (materac kieszeniowy) , Włókno klimatyzujące , Pokrowiec na materac , Hipoalergiczny , Filc
Twardość materaca
H2 - materac średnio twardy
Rodzaj materaca
Materac ze sprężynami
Kupuj Polskie produkty
Masz pytania?

Zostaw numer, oddzwonimy.

Napoli Molet Mini materac dwustronny, średnio twardy. Konstrukcja sprężyn pocketowa obniżona o 6 cm w stosunku do standardowej sprężyny. Zastosowanie takiej sprężyny pozwala obniżyć cały materac. Materac ze sprężyną pocketową jest cichy i wytrzymały. Ilość sprężyn w wersji materaca z obniżoną wysokością nie zmienia się, nadal mamy 262 szt/m2

Po jednej stronie w tym modelu Napoli Mini Molet nałożono warstwę pianki moletowej. Pianka moletowa ma za zadanie podnieść komfort, dopasowując lekko powierzchnie do krzywizn ciała. Jest wysokiej gęstości, odporna na wypracowania posiada szereg wypustek i wgłębień, przez co posiada właściwości mikro masujące i poprawiające krążenie krwi.

Ten konkretny model materaca Napoli Mini Molet o wysokości 12 cm, dedykowany jest osobom o wadze do 100 kg lub dzieciom. Wysokość tego modelu pozwoli zastosować ten materac w miejscach ograniczonych wysokością. Najczęściej ten model w konstrukcji Mini jest wybierany do łóżek piętrowych lub do szuflad łóżek. Wybór tego konkretnie modelu o obniżonej konstrukcji będzie też odpowiedni jako wyposażenie do kamperów lub domków holenderskich.

Materac Napoli dostępny jest także w innych wersjach. Za pomocą dostępnych konstrukcji o zmiennych wysokościach, możemy model materaca Napoli dostosować do potrzebnej wysokości. Model Napoli Max Plus na podwyższonej sprężynie, Napoli Molet rozbudowany po jednej stronie pianką moletową ale na sprężynie standardowej o wysokości 12 cm.

Dobrze dobrany pokrowiec na materac z pewnością poprawi komfort snu. Dlatego w naszej ofercie przygotowano kilka rodzai pokrowców. Jeden z nich jest niepikowany, zaś pozostałe pokrowce są połączone z włóknem klimatyzującym. To połączenie nadaje puszystości pokrowca. Wszystkie pokrowce mają wszyty zamek, co umożliwia ściągniecie go. Pranie pokrowce w 40°C nie obniży jakości pokrowca. Nadal będzie spełniał swoje funkcje.

Mamy nieograniczoną możliwość produkcji materacy o wybranym przez klienta rozmiarze. Produkcja materacy umożliwia dopasować się co 5 cm z długości i szerokości.

Wysoka jakość surowców atestowanych, z których produkowane są materace, pozwalają uzyskać komfortowe i mocno zwarte konstrukcyjnie materace. Dodatkową zaleta jest transport materacy na płasko. Tak przewożone materace pozwalają utrzymać wysoki poziom jakości podczas kolejnych lat użytkowania.

Wszystkie nasze materace posiadają antyalergiczny pokrowiec z zamkiem w kształcie litery L. Zastosowano obustronnie włókno klimatyzujące 150g/1m.

Podwójny system klejenia pozwala zwiększyć jakość, ale również przedłużyć żywotność materaca.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń
Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
 
 
 
 
 
4.9/5 (399 opinii)
Nie wiesz, który pokrowiec wybrać? Przeczytaj artykuł o pokrowcach
Wymiar
Wysokość 12 cm
Pokrowiec
Cena: 929.00
szt.
Oblicz ratę
Wysyłka w ciągu 1-3 dni
Cena przesyłki 0
Przesyłka na płasko prywatną firmą przewozową 0
Przesyłka na płasko pobraniowa prywatną firmą przewozową 39
Ambro Express - Materac w 3 dni w Twoim łóżku 89
Dostępność 99999 szt.
Dodatkowe korzyści
Masz pytania?
x
  • Produkty w tym samym rozmiarze co Materac Napoli Molet Mini

  • Ostatnio oglądane produkty
Sweetsen.pl

Produkujemy wygodne materace z myślą o Twoim spokojnym śnie

135 420 materacy wyprodukowanych w 5 lat
156 730 materacy

wyprodukowanych w 9 lat

574 rozmiary każdego materaca nawet w 3 dni w Twoim  łóżku
574 rozmiary każdego materaca

nawet w 3 dni w Twoim łóżku

265 modeli materców, 9 rodzajów nakładek, 7 różnych pokrowców
265 modeli materców, 10 rodzajów nakładek, 7 różnych pokrowców

to wszystko dostępne w naszym sklepie z materacami praktycznie od ręki

 
 
 
30 dni na przetestowanie materaca
Darmowa dostawa
na płasko
Atrakcyjne promocje i rabaty
na cały asortyment
Bezpieczne zakupy
30 lat gwarancji