• Parametry
  • Materace multipocket

Najistotniejszym elementem każdej sypialni i każdego łóżka, jest właściwie dobrany, wygodny materac multipocket. Jego zakup powinien być przemyślany i rozważony pod wieloma względami. W razie potrzeby służymy swoim doświadczeniem i poradą - wybierz jeden z naszym wygodnych materacy multipocket.

Materac GENEVA MULTIPOCKET
989.00
Zobacz produkt
Materac Komo Multipocket
1089.00
Zobacz produkt
Materac VIGO MULTIPOCKET
1089.00
Zobacz produkt
Materac TURYN MULTIPOCKET
1209.00
Zobacz produkt
Materac ZEUS MULTIPOCKET
1279.00
Zobacz produkt
Bestseller
Materac CHICAGO MOLET MULTIPOCKET
1299.00
Zobacz produkt
Bestseller
Materac ROTTERDAM MULTIPOCKET
1309.00
Zobacz produkt
Materac MALTA MULTIPOCKET
1349.00
Zobacz produkt
Materac NICEA MULTIPOCKET
1359.00
Zobacz produkt
Materac PORTO MULTIPOCKET
1449.00
Zobacz produkt
Materac Peru Multipocket
1509.00
Zobacz produkt
Materac Seul Multipocket
1559.00
Zobacz produkt
Materac LEON MULTIPOCKET
1569.00
Zobacz produkt
Materac BRAGA MULTIPOCKET
1659.00
Zobacz produkt

Zalety materacy multipocket

Wybór materaca multipocket to decyzja, która przynosi wiele korzyści. Przede wszystkim, jest to materac, który zapewnia komfort snu dla dziecka jak i osoby dorosłej. Dzięki temu, materac jest idealnym rozwiązaniem zarówno dla singli, jak i par. Dodatkowo, ten rodzaj materaca jest bardzo popularny, wiele osób preferuje spanie na materacu multipocket niż na piankowym. Materac tego rodzaju bardzo często polecany jest dla par, w przypadku których występuje duża różnica wagi.

Warto podkreślić, że materace multipocket są dostępne w różnych cenach, co pozwala na znalezienie modelu dopasowanego do możliwości finansowych. Niezależnie od wyboru, każdy materac tego typu zapewni komfortowy i zdrowy sen, co jest niezwykle ważne dla naszego codziennego funkcjonowania.

Rodzaje materacy multipocket

Na rynku dostępne są różne typy materacy multipocket, które różnią się między sobą nie tylko materiałem, z którego są wykonane, ale także komfortem snu, który oferują.

Materace kieszeniowe Multipocket

Materace kieszeniowe Multipocket mają z kolei wysokość identyczną jak zwykłe materace pocketowe, ale ilość sprężyn została zwiększona prawie dwukrotnie do 510 szt / m2. Są one dużo bardziej stabilne, polecane są dla osób o dużej różnicy wagi.

Materace kieszeniowe pocketowe

Materace kieszeniowe pocketowe są to materace ze standardową ilością sprężyn 262 szt/m2. Wysokość samego wkładu kieszeniowego to 12 cm. Pozwala to na budowę większości materacy w przedziale od 15 cm do nawet 23 cm w zależności od rodzaju i ilości dodatków piankowych takich jak lateks, pianka Visco Memory, pianka profilowana, trawa morska, kokos czy końskie włosie

Materace kieszeniowe Max Plus

Materace kieszeniowe Max Plus to ta sama sprężyna co w powyższych materacach, ale ze zwiększoną wysokością o 5 cm. Pozwala to na uzyskanie większej wysokości materacy do nawet 28 cm. Są one nieznacznie miększe ze względu na swoją wysokość w stosunku do zwykłych, niższych materacy pocketowych.

Materace kieszeniowe Mini

Materace kieszeniowe Mini to również ta sama ilość sprężyn co w wersji Max Plus i standardowej ale ich wysokość została obniżona o 6 cm w stosunku do normalnej wersji i 11 cm w stosunku do wersji Max Plus. Są też przez swoją niską wysokość delikatnie twardsze od wersji standardowej.

Twardość materacy multipocket

Zakup odpowiedniego materaca to kluczowy element, który wpływa na jakość naszego snu. Wybierając idealny materac, warto zwrócić uwagę na kilka aspektów. Przede wszystkim, powinniśmy zwrócić uwagę na twardość materaca. Nie jest to jednak jedyny czynnik, na który powinniśmy zwrócić uwagę. Ważne jest również, aby materac był wykonany z materiałów wysokiej jakości, które zapewnią nam komfort i wygodę podczas snu.

H1 - materace miękkie

Materace miękkie są idealne dla osób o niskiej masie ciała. Polecamy je osobom których waga nie przekracza 60 kg lub takich, które preferują spanie na miękkich powierzchniach. W budowie takiego materaca zawsze znajdziesz podwójną warstwę pianki Visco Memory.  

H2 - materace średnio twarde

Materace średnio twarde to najbardziej uniwersalna twardość materaca. Polecamy je osobom których waga jest w przedziale od 60 - 100 kg lub takich, które preferują spanie na średnio twardych powierzchniach. W budowie takiego materaca znajdziesz takie surowce jak pianka poliuretanowa T25, lateks, pianka Visco Memory lub pianka profilowana.  

H3 - materace twarde

Materace twarde są idealne dla osób o wyższej masie ciała. Polecamy je osobom których waga przekracza 100 kg lub takich, które preferują spanie na twardych powierzchniach. W budowie takiego materaca zawsze znajdziesz pojedynczą warstwę kokosu lub matę z trawy morskiej.

H4 - materace bardzo twarde

Materace bardzo twarde są idealne dla osób cięższych. Polecamy je osobom których waga przekracza 120 kg lub takich, które preferują spanie na bardzo twardych powierzchniach. W budowie takiego materaca zawsze znajdziesz podwójną warstwę kokosu lub podwójną warstwę kokosu razem z warstwą końskiego włosia.

Czy materac multipocket jest odpowiedni dla dorosłych?

Tak, materac taki jest odpowiedni dla dorosłych, ale to zależy od indywidualnych preferencji. Niektóre osoby mogą uważać, że nie jest on wystarczająco komfortowy, inne z kolei tylko taki rodzaj materaca preferują. Popularne rodzaje materacy to materace piankowe, materace lateksowe lub materace kieszeniowe

Decyzja o wyborze materaca powinna być dobrze przemyślana. Rodzaj materaca ma bezpośredni wpływ na jakość snu i komfort użytkowania. Przy wyborze materaca warto zwrócić uwagę na kilka kluczowych kwestii. Po pierwsze, rozmiar łóżka. Materac powinien idealnie pasować do ramy łóżka, aby zapewnić stabilność i komfort podczas snu. Po drugie, preferencje dotyczące twardości materaca. Niektórzy preferują materace miękkie, inni twardsze - to jest bardzo indywidualna kwestia. Po trzecie, potrzeby zdrowotne. Osoby z problemami kręgosłupa powinny wybierać materace o odpowiednim wsparciu.

Ile kosztuje dobry materac multipocket do łóżka?

Materace multipocket można kupić już od 929 zł. Najdroższy materac kieszeniowy to z kolei koszt 1749 zł - mowa jest o rozmiarze 80x200 cm.  Gdzieś po środku tej ceny można znaleźć materac, który będzie tzw. "złotym środkiem" pomiędzy ceną, a jakością.

Kto wyśpi się na materacu multipocket?

Materace multipocket wybierane są dla zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Mają one wiele zalet takich jak niska cena i łatwość utrzymania w czystości. Dużą grupą użytkowników materacy multpocket są osoby dorosłe - wysokiej klasy materac multipocket potrafi zapewnić tak samo dobry komfort snu jak materac lateksowy czy piankowy.

Sweetsen.pl

Produkujemy wygodne materace z myślą o Twoim spokojnym śnie

135 420 materacy wyprodukowanych w 5 lat
135 420 materacy

wyprodukowanych w 5 lat

574 rozmiary każdego materaca nawet w 3 dni w Twoim  łóżku
574 rozmiary każdego materaca

nawet w 3 dni w Twoim łóżku

265 modeli materców, 9 rodzajów nakładek, 7 różnych pokrowców
265 modeli materców, 9 rodzajów nakładek, 7 różnych pokrowców

to wszystko dostępne w naszym sklepie z materacami praktycznie od ręki

 
 
 
30 dni na przetestowanie materaca
Darmowa dostawa
na płasko
Atrakcyjne promocje i rabaty
na cały asortyment
Bezpieczne zakupy
30 lat gwarancji
Newsletter

3% rabatu na pierwsze zamówienie

Facebook

Dołącz do nas i bądź na bieżąco
z nowościami, poradami i promocjami specjalnymi.

Dołącz