• Materac MEDIOLAN MULTIPOCKET

Kokos
Kokos
Kokos - naturalny produkt tworzony ze skorup orzecha kokosowego. Produkt polepsza cyrkulację powietrza w materacu. Ma właściwości antygrzybiczne i antyalergiczne. Materace z włóknem kokosowym są twardsze oraz bardziej odporne na odkształcenia
Pianka poliuretanowa T25
Pianka T25
Pianka T25 - Wysokiej jakości pianka poliuretanowa T25 zapewnia właściwe krążenie krwi, anatomiczne dopasowanie się materaca do kształtu ciała. Wzmacnia poczucie komfortu i wygody użytkowania.
Sprężyny multipocket
Sprężyny MULTIPOCKET kieszeniowe
Sprężyny multipocket - Jeszcze lepszy komfort snu w porównaniu do sprężyny kieszeniowej - 2 razy więcej punktów podparcia. Podwojona ilość sprężyn w stosunku do zwykłej sprężyny kieszeniowej to także zwiększona żywotność materaca. Każda sprężyna umieszczona jest w osobnej kieszonce materiału, nie jest połączona z inną sprężyną, pracuje osobno, pracuje cicho! Dzięki takiej budowie wiercenie, obracanie się drugiej osoby, różnica wagi jest zupełnie nieodczuwalna. Materac idealnie dopasowuje się do ciała, dzięki zastosowania różnych twardości sprężyn w zależności od elementu ciała, które podpiera. Materac jest podzielony na 9 stref twardości. Miększe sprężyny stosowane są w miejscu największego podparcia, czyli w okolicach bioder. Twardsze sprężyny są montowane w okolicach odcinka lędźwiowego oraz w miejscach, w których nacisk ciała na materac jest mniejszy. Nasz system 9 strefowy gwarantuje zdrowy i wygodny wypoczynek.
Włókno klimatyzujące
Włókno klimatyzujące
Włókno klimatyzujące - zapewnia odpowiednią wentylację materaca, wzmacnia jego wytrzymałość - w pokrowcu pikowanym połączona z pokrowcem. W pokrowcu niepikowanym jest częścią wewnętrzną materaca, nie połączona z pokrowcem.
Pokrowiec
Pokrowiec
Pokrowiec – posiada zamek w kształcie litery L, tzn. na dwóch sąsiadujących ze sobą stronach. Do wyboru posiadamy jeden pokrowiec niepikowany oraz 7 pokrowców pikowanych.
Hipoalergiczny
Hipoalergiczny
Hipoalergiczny - Materac jest hypoalergiczny z racji tego zminimalizowane jest ryzyko wystąpienia uczulenia, alergii.
Filc
Filc
Filc, przekładka tapicerska - wzmacnia wytrzymałość materaca, izoluje formatkę sprężynową od pianki. Zastosowanie filcu o odpowiedniej twardości uniemożliwia zrolowanie materaca.
Materac średnio twardy
H2 - średniotwardy
Średnio twardy – strona o tej twardości polecana jest dla osób o wadze od ok. 50-100 kg Najbardziej uniwersalny rodzaj materaca. Po tej stronie nigdy nie występuje kokos, trawa morska ani końskie włosie. Może być zbudowana z pianki poliuretanowej T25, wysokoelastycznej HR, pojedynczej warstwy pianki Visco Memory, lateksu lub pianki profilowanej.
Materac twardy
H3 - twardy
Twardy - strona o tej twardości polecana jest dla osób o wadze powyżej 100 kg lub dla osób lubiących spać na twardej powierzchni. Zbudowana jest zawsze z pojedynczej warstwy kokosa lub trawy morskiej.
Budowa
Kokos (materac kokosowy) , Pianka T25 , Sprężyny MULTIPOCKET kieszeniowe (materac multipocket) , Włókno klimatyzujące , Pokrowiec na materac , Hipoalergiczny , Filc
Twardość materaca
H2 - materac średnio twardy , H3 - materac twardy
Rodzaj materaca
Materac ze sprężynami
Kupuj Polskie produkty
Masz pytania?

Zostaw numer, oddzwonimy.

Mediolan Multipocket to materac o dwóch stopniach twardości na 18 cm wysokości. Jedna strona materaca jest średnio twarda wykończona pianką t25. Wysokiej jakości pianka poliuretanowa T25 zwiększa wytrzymałości i elastyczności materaca. Pianka bardzo dobrze wpływa na komfort i wygodny wypoczynek. Druga strona materaca będzie twarda z mata kokosową. Kokos to naturalny materiał tworzony ze skorup orzecha kokosowego. Warstwa kokosowa bezpośrednio wpływa na twardość materaca a dodatkowo ma właściwości antyalergiczne. Zamiennie ten model materaca może posiadać wykończenie strony twardej warstwą trawy morskiej, materac nosi wtedy nazwę Mediolan trawa multipocket. Materac o dwóch stopniach twardości średnio twardy na twardy będzie odpowiedni dla osób, których waga przynajmniej jednej przekracza 100kg. Materac będzie również odpowiedni jeśli nie do końca potrafimy ocenić jaka twardość materaca będzie odpowiednia do naszych potrzeb. Materac Mediolan multipocket posiada konstrukcję kieszeniową co oznacza, że każda sprężyna jest w osobnej kieszonce materiału. Praca materaca jest cicha. Konstrukcja multipocketowa oznacza, że ilość sprężyn została podwojona w stosunku do materacy pocketowych. Konstrukcja multipocket posiada 510szt. sprężyn na 1m2. Materac na takiej konstrukcji zapewnia jeszcze lepsze podparcie a różnica wagi jest zupełnie nieodczuwalna. Materac Mediolan jest dostępny również w wersji mini na 12cm wysokości lub na na wydłużonej bardziej sprężystej sprężynie max plus, materac ma wtedy 23cm wysokości. Każdy materac wykończony jest owatą, która zapewnia odpowiednią wentylację materaca. Ostatnim elementem budowy materaca jest pokrowiec, który w standardzie będzie niepikowany. Za dopłatą można dobrać pokrowiec pikowany o zróżnicowanych właściwościach.

Dokonując zakupu w naszym sklepie otrzymają Państwo materac wykonany z dużą dbałością i z surowców sprawdzonych, posiadających odpowiednie atesty bezpieczeństwa. Materace produkujemy w Polsce po złożonym zamówieniu. Produkcja zajmuje nam maksymalnie 3 dni robocze. Materac dostarczamy na płasko, bez zginania. Na materac zakupiony w naszej firmie udzielamy standardową dwuletnią gwarancję a w przypadku materacy kieszeniowych udzielana jest 30 letnia gwarancja na formatkę sprężynową.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą materacy. Jeśli mają Państwo dodatkowe pytania odnośnie wyboru materaca prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Wszystkie nasze materace posiadają antyalergiczny pokrowiec z zamkiem w kształcie litery L. Zastosowano obustronnie włókno klimatyzujące 150g/1m.

Podwójny system klejenia pozwala zwiększyć jakość, ale również przedłużyć żywotność materaca.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń
Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
 
 
 
 
 
4.9/5 (399 opinii)
Nie wiesz, który pokrowiec wybrać? Przeczytaj artykuł o pokrowcach
Wymiar
Wysokość 18 cm
Pokrowiec
Cena: 1049.00
szt.
Oblicz ratę
Wysyłka w ciągu 1-3 dni
Cena przesyłki 0
Przesyłka na płasko prywatną firmą przewozową 0
Przesyłka na płasko pobraniowa prywatną firmą przewozową 39
Ambro Express - Materac w 3 dni w Twoim łóżku 89
Dostępność 99998 szt.
Dodatkowe korzyści
Masz pytania?
x
  • Produkty w tym samym rozmiarze co Materac MEDIOLAN MULTIPOCKET

  • Ostatnio oglądane produkty
Sweetsen.pl

Produkujemy wygodne materace z myślą o Twoim spokojnym śnie

135 420 materacy wyprodukowanych w 5 lat
156 730 materacy

wyprodukowanych w 9 lat

574 rozmiary każdego materaca nawet w 3 dni w Twoim  łóżku
574 rozmiary każdego materaca

nawet w 3 dni w Twoim łóżku

265 modeli materców, 9 rodzajów nakładek, 7 różnych pokrowców
265 modeli materców, 10 rodzajów nakładek, 7 różnych pokrowców

to wszystko dostępne w naszym sklepie z materacami praktycznie od ręki

 
 
 
30 dni na przetestowanie materaca
Darmowa dostawa
na płasko
Atrakcyjne promocje i rabaty
na cały asortyment
Bezpieczne zakupy
30 lat gwarancji