• Materac NAPOLI MULTIPOCKET

Pianka poliuretanowa T25
Pianka T25
Pianka T25 - Wysokiej jakości pianka poliuretanowa T25 zapewnia właściwe krążenie krwi, anatomiczne dopasowanie się materaca do kształtu ciała. Wzmacnia poczucie komfortu i wygody użytkowania.
Sprężyny multipocket
Sprężyny MULTIPOCKET kieszeniowe
Sprężyny multipocket - Jeszcze lepszy komfort snu w porównaniu do sprężyny kieszeniowej - 2 razy więcej punktów podparcia. Podwojona ilość sprężyn w stosunku do zwykłej sprężyny kieszeniowej to także zwiększona żywotność materaca. Każda sprężyna umieszczona jest w osobnej kieszonce materiału, nie jest połączona z inną sprężyną, pracuje osobno, pracuje cicho! Dzięki takiej budowie wiercenie, obracanie się drugiej osoby, różnica wagi jest zupełnie nieodczuwalna. Materac idealnie dopasowuje się do ciała, dzięki zastosowania różnych twardości sprężyn w zależności od elementu ciała, które podpiera. Materac jest podzielony na 9 stref twardości. Miększe sprężyny stosowane są w miejscu największego podparcia, czyli w okolicach bioder. Twardsze sprężyny są montowane w okolicach odcinka lędźwiowego oraz w miejscach, w których nacisk ciała na materac jest mniejszy. Nasz system 9 strefowy gwarantuje zdrowy i wygodny wypoczynek.
Włókno klimatyzujące
Włókno klimatyzujące
Włókno klimatyzujące - zapewnia odpowiednią wentylację materaca, wzmacnia jego wytrzymałość - w pokrowcu pikowanym połączona z pokrowcem. W pokrowcu niepikowanym jest częścią wewnętrzną materaca, nie połączona z pokrowcem.
Pokrowiec
Pokrowiec
Pokrowiec – posiada zamek w kształcie litery L, tzn. na dwóch sąsiadujących ze sobą stronach. Do wyboru posiadamy jeden pokrowiec niepikowany oraz 7 pokrowców pikowanych.
Hipoalergiczny
Hipoalergiczny
Hipoalergiczny - Materac jest hypoalergiczny z racji tego zminimalizowane jest ryzyko wystąpienia uczulenia, alergii.
Filc
Filc
Filc, przekładka tapicerska - wzmacnia wytrzymałość materaca, izoluje formatkę sprężynową od pianki. Zastosowanie filcu o odpowiedniej twardości uniemożliwia zrolowanie materaca.
Materac średnio twardy
H2 - średniotwardy
Średnio twardy – strona o tej twardości polecana jest dla osób o wadze od ok. 50-100 kg Najbardziej uniwersalny rodzaj materaca. Po tej stronie nigdy nie występuje kokos, trawa morska ani końskie włosie. Może być zbudowana z pianki poliuretanowej T25, wysokoelastycznej HR, pojedynczej warstwy pianki Visco Memory, lateksu lub pianki profilowanej.
Budowa
Pianka T25 , Sprężyny MULTIPOCKET kieszeniowe (materac multipocket) , Włókno klimatyzujące , Pokrowiec na materac , Hipoalergiczny , Filc
Twardość materaca
H2 - materac średnio twardy
Rodzaj materaca
Materac ze sprężynami
Kupuj Polskie produkty
Masz pytania?

Zostaw numer, oddzwonimy.

Napoli Multipocket to materac dwustronny, średnio twardy na wzmocnionej sprężynie multipocket. Sprężyny kieszeniowe odgrywają główną rolę w budowie materaca, zapewniają idealne podparcie poszczególnych części ciała. Konstrukcja multipocket posiada w swojej budowie aż 510 sztuk sprężyn na 1m2. Taka ilość sprężyn zapewnia jeszcze lepszy komfort snu, ponieważ posiada dwa razy więcej punktów podparcia. Mocniejsza konstrukcja materaca przekłada się też na dłuższą żywotność materaca. Taka konstrukcja sprawdzi się dla osób, które oczekują solidnego podparcia a zarazem komfortowego materaca wykończonego pianką. Model może być obracany, obie strony są przystosowane do snu. Materac wykończony jest pianką t25. Pianka t25 zwana pianką poliuretanową zapewnia odpowiednie dopasowanie się materaca do kształtów naszego ciała. Materac występuje w kilku wersjach dla jeszcze lepszego dopasowania produktu do potrzeb klienta. Model ten występuje na sprężynie pocketowej gdzie mamy 262szt. sprężyn na 1m2. Taka wersja sprawdzi się dla osób, które szukają podstawowych rozwiązać. Wersja Napoli mini na 11cm wysokości sprawdzi się w sytuacjach gdzie szukamy mocnego materaca sprężynowego a nie możemy sobie pozwolić na wyższy model. Wersja Napoli max plus (22cm) to model na wydłużonej sprężynie dla miłośników sprężynujących materacy. Każdy w wymienionych materacy Napoli może po jednej ze swoich stron występować z pianką moletową. W nazwie materaca występuje dodatkowo słowo molet np. Napoli molet max plus czy Napoli molet mini. Oznacza to, że materac, który posiada w nazwie molet będzie miał w budowie piankę profilowaną z szeregiem następujących po sobie wgłębień i wypustek. Taka pianka rewelacyjnie dopasowuje się do ciała i poprawia wentylację materaca. Ostatnim elementem budowy materaca jest owata na którą zakładany jest pokrowiec. Podstawowy pokrowiec będzie niepikowany, za modele pikowane o zróżnicowanej gramaturze i składzie materiału występują dopłaty.

Dokonując zakupu w naszym sklepie otrzymają Państwo materac wykonany z dużą dbałością i z surowców sprawdzonych i posiadających odpowiednie atesty bezpieczeństwa. Materac produkujemy tuż po jego zakupie w Polsce. Produkcja zajmuje nam maksymalnie trzy dni robocze. Dostarczamy zakupiony materac bezpośrednio do klienta na płasko nie zginamy ich. Dajemy możliwość testowania materaca, z możliwością odstąpienia od umowy aż do 30 dni. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą a w razie wątpliwości, który materac wybrać prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. Nasi konsultanci chętnie odpowiedzą na pytania dotyczące materacy.

Wszystkie nasze materace posiadają antyalergiczny pokrowiec z zamkiem w kształcie litery L. Zastosowano obustronnie włókno klimatyzujące 150g/1m.

Podwójny system klejenia pozwala zwiększyć jakość, ale również przedłużyć żywotność materaca.

 • Świetny materac dwustronny, czekałem z opinią parę miesięcy, śpi się na nim bardzo dobrze
  Zenon (2024-05-27)
  Jakość
  Funkcjonalność
  Cena
 • Oceń
Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
 
 
 
 
 
4.9/5 (399 opinii)
Nie wiesz, który pokrowiec wybrać? Przeczytaj artykuł o pokrowcach
Wymiar
Wysokość 17 cm
Pokrowiec
Cena: 979.00
szt.
Oblicz ratę
Wysyłka w ciągu 1-3 dni
Cena przesyłki 0
Przesyłka na płasko prywatną firmą przewozową 0
Przesyłka na płasko pobraniowa prywatną firmą przewozową 39
Ambro Express - Materac w 3 dni w Twoim łóżku 89
Dostępność 99996 szt.
Dodatkowe korzyści
Masz pytania?
x
 • Produkty w tym samym rozmiarze co Materac NAPOLI MULTIPOCKET

 • Ostatnio oglądane produkty
Sweetsen.pl

Produkujemy wygodne materace z myślą o Twoim spokojnym śnie

135 420 materacy wyprodukowanych w 5 lat
156 730 materacy

wyprodukowanych w 9 lat

574 rozmiary każdego materaca nawet w 3 dni w Twoim łóżku
574 rozmiary każdego materaca

nawet w 3 dni w Twoim łóżku

265 modeli materców, 9 rodzajów nakładek, 7 różnych pokrowców
265 modeli materców, 10 rodzajów nakładek, 7 różnych pokrowców

to wszystko dostępne w naszym sklepie z materacami praktycznie od ręki

 
 
 
30 dni na przetestowanie materaca
Darmowa dostawa
na płasko
Atrakcyjne promocje i rabaty
na cały asortyment
Bezpieczne zakupy
30 lat gwarancji