• Materac DALLAS MULTIPOCKET 2xMOLET

Pianka moletowana profilowana
Pianka moletowana profilowana
Pianka profilowana moletowana - Pianka ta posiada szereg następujących po sobie wgłębień i wypustek co składa się na 7 strefowe profilowanie materaca. Pianka ta znacząco poprawia wentylację materaca. Idealnie dopasowuje się do kształtu ciała. Posiada dużą gęstość, zapewnia bardzo dobrą odporność na odkształcenia oraz poprawia krążenie krwi i posiada właściwości masujące
Pianka poliuretanowa T25
Pianka T25
Pianka T25 - Wysokiej jakości pianka poliuretanowa T25 zapewnia właściwe krążenie krwi, anatomiczne dopasowanie się materaca do kształtu ciała. Wzmacnia poczucie komfortu i wygody użytkowania.
Profilowana pianka Visco Memory
Profilowana pianka Visco Memory
Profilowana pianka Visco Memory Foam - Profilowana pianka Visco Memory, która reaguje na nacisk i temperaturę, dopasowuje się do ciała. Ma właściwości mikromasażu
Sprężyny multipocket
Sprężyny MULTIPOCKET kieszeniowe
Sprężyny multipocket - Jeszcze lepszy komfort snu w porównaniu do sprężyny kieszeniowej - 2 razy więcej punktów podparcia. Podwojona ilość sprężyn w stosunku do zwykłej sprężyny kieszeniowej to także zwiększona żywotność materaca. Każda sprężyna umieszczona jest w osobnej kieszonce materiału, nie jest połączona z inną sprężyną, pracuje osobno, pracuje cicho! Dzięki takiej budowie wiercenie, obracanie się drugiej osoby, różnica wagi jest zupełnie nieodczuwalna. Materac idealnie dopasowuje się do ciała, dzięki zastosowania różnych twardości sprężyn w zależności od elementu ciała, które podpiera. Materac jest podzielony na 9 stref twardości. Miększe sprężyny stosowane są w miejscu największego podparcia, czyli w okolicach bioder. Twardsze sprężyny są montowane w okolicach odcinka lędźwiowego oraz w miejscach, w których nacisk ciała na materac jest mniejszy. Nasz system 9 strefowy gwarantuje zdrowy i wygodny wypoczynek.
Włókno klimatyzujące
Włókno klimatyzujące
Włókno klimatyzujące - zapewnia odpowiednią wentylację materaca, wzmacnia jego wytrzymałość - w pokrowcu pikowanym połączona z pokrowcem. W pokrowcu niepikowanym jest częścią wewnętrzną materaca, nie połączona z pokrowcem.
Pokrowiec
Pokrowiec
Pokrowiec – posiada zamek w kształcie litery L, tzn. na dwóch sąsiadujących ze sobą stronach. Do wyboru posiadamy jeden pokrowiec niepikowany oraz 7 pokrowców pikowanych.
Hipoalergiczny
Hipoalergiczny
Hipoalergiczny - Materac jest hypoalergiczny z racji tego zminimalizowane jest ryzyko wystąpienia uczulenia, alergii.
Filc
Filc
Filc, przekładka tapicerska - wzmacnia wytrzymałość materaca, izoluje formatkę sprężynową od pianki. Zastosowanie filcu o odpowiedniej twardości uniemożliwia zrolowanie materaca.
Materac średnio twardy
H2 - średniotwardy
Średnio twardy – strona o tej twardości polecana jest dla osób o wadze od ok. 50-100 kg Najbardziej uniwersalny rodzaj materaca. Po tej stronie nigdy nie występuje kokos, trawa morska ani końskie włosie. Może być zbudowana z pianki poliuretanowej T25, wysokoelastycznej HR, pojedynczej warstwy pianki Visco Memory, lateksu lub pianki profilowanej.
Budowa
Pianka moletowana profilowana (materac profilowany) , Pianka T25 , Profilowana pianka Visco Memory (materac profilowany z pianką Visco Memory) , Sprężyny MULTIPOCKET kieszeniowe (materac multipocket) , Włókno klimatyzujące , Pokrowiec na materac , Hipoalergiczny , Filc
Twardość materaca
H2 - materac średnio twardy
Rodzaj materaca
Materac ze sprężynami
Kupuj Polskie produkty
Masz pytania?

Zostaw numer, oddzwonimy.

Dallas Multipocket 2xMolet to materac dwustronny o wysokości 20 cm, na konstrukcji sprężyn kieszeniowych multipocketowych. Obie strony materaca są średnio twarde. Sprężyny, które stanowią rdzeń tego materaca są mocne, każda z nich umieszczona jest w osobnej kieszonce materiałowej. Przekłada się to na cichą pracę konstrukcji a dodatkowym plusem jest to, że ma wiele punktów podparcia, które oddziałują na poszczególne partie ciała. Konstrukcja multipocket oznacza, że na rdzeń materaca składa się 510 sprężyn/m2 o mniejszej średnicy. Taka konstrukcja jest bardzo komfortowa i solidna. Wkład sprężynowy podzielony jest na 9 stref odpowiadających poszczególnym partiom ciała.

W budowie tego materaca zastosowano trzy rodzaje pianek. Pianka T25, pianka molet i pianka profilowana Visco Memory.

Pianka T25 to pianka poliuretanowa, która zapewnia anatomiczne dopasowanie się pianki do kształtu ciała. Na tę piankę w materacu Dallas Multipocket 2xMolet nałożona jest dodatkowo warstwa pianki profilowanej Visco Memory . Profilowana pianka Visco Memory jest pianką termoplastyczną co oznacza że reaguje na temperaturę i nacisk. Pod wpływem nagrzania przez temperaturę ciała staje się bardziej miękka i plastyczna, dzięki czemu idealnie dopasowuje się do kształtów ciała a jej główną właściwością jest zapamiętywanie kształtów. Pianka ta daje uczucie lekkiego i przyjemnego zapadania w materac, zapewnia idealne podparcie ciała, a dzięki strefowanemu profilowaniu wykazuje właściwości mikromasażu i wpływa pozytywnie na układ krążenia. Druga strona materaca uzupełniona jest pianką moletową, także profilowaną strefowo. Na całej powierzchni odczuwalne są wgłębienia i uwypuklenia. Ta pianka jest odporna na wypracowania, a wszystkie nierówności pozwalają zachować strefy, które doskonale dopasowują się do pozycji w której śpimy. Zarówno jedna jak i druga pianka, nałożona jako pojedyncza warstwa buduje średnio twardą stronę materaca.

Dla kogo odpowiedni jest materac Dallas Multipocket 2xMolet?

Materac Dallas Multipocket 2x Molet jest polecany zarówno dla dzieci, jak również dla osób dorosłych o wadze do 100kg. Ze względu na warstwy zastosowane w budowie materaca polecamy go dla osób, dla których ważne jest zapewnienie najlepszego podparcia całego ciała oraz właściwości mikro masażu wpływające pozytywnie na układ krążenia, na poprawę cyrkulacji krwi oraz na odprężenie mięśni, czyli dla dzieci w fazie wzrostu, nastolatków, sportowców, osób dorosłych i starszych, które więcej czasu spędzają w łóżku i w pozycji leżącej. Ze względu na konstrukcje, polecamy go dla osób, które wolą spać na solidniejszych konstrukcjach, mniej elastycznych. Materac w tej konstrukcji będzie najlepszym wyborem dla par i w przypadku zakupu większego rozmiaru materaca.

Każdy materac posiada włókno klimatyzujące, wzmacniające odpowiednią wentylację materaca. W materacu standardzie proponujemy pokrowiec niepikowany. Oferujemy również pokrowce pikowane wyższej gramatury materiału, które dostępne są za dopłatą. Zamek w pokrowcach jest w kształcie litery L, czyli wszyty po dwóch sąsiadujących bokach.

Wszystkie użyte w procesie produkcyjnym materiały są najwyższej jakości i posiadają odpowiednie atesty bezpieczeństwa. Materace produkowane są w Polsce. Gwarancja na materac wynosi 2 lata, a w przypadku materacy kieszeniowych gwarancja na formatkę sprężynową wynosi 30 lat.

W przypadku pytań bądź wątpliwości jesteśmy do Państwa dyspozycji, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Wszystkie nasze materace posiadają antyalergiczny pokrowiec z zamkiem w kształcie litery L. Zastosowano obustronnie włókno klimatyzujące 150g/1m.

Podwójny system klejenia pozwala zwiększyć jakość, ale również przedłużyć żywotność materaca.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń
Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
 
 
 
 
 
4.9/5 (399 opinii)
Nie wiesz, który pokrowiec wybrać? Przeczytaj artykuł o pokrowcach
Wymiar
Wysokość 20 cm
Pokrowiec
Cena: 1279.00
szt.
Oblicz ratę
Wysyłka w ciągu 1-3 dni
Cena przesyłki 0
Przesyłka na płasko prywatną firmą przewozową 0
Przesyłka na płasko pobraniowa prywatną firmą przewozową 39
Ambro Express - Materac w 3 dni w Twoim łóżku 89
Dostępność 99999 szt.
Dodatkowe korzyści
Masz pytania?
x
  • Produkty w tym samym rozmiarze co Materac DALLAS MULTIPOCKET 2xMOLET

  • Ostatnio oglądane produkty
Sweetsen.pl

Produkujemy wygodne materace z myślą o Twoim spokojnym śnie

135 420 materacy wyprodukowanych w 5 lat
156 730 materacy

wyprodukowanych w 9 lat

574 rozmiary każdego materaca nawet w 3 dni w Twoim  łóżku
574 rozmiary każdego materaca

nawet w 3 dni w Twoim łóżku

265 modeli materców, 9 rodzajów nakładek, 7 różnych pokrowców
265 modeli materców, 10 rodzajów nakładek, 7 różnych pokrowców

to wszystko dostępne w naszym sklepie z materacami praktycznie od ręki

 
 
 
30 dni na przetestowanie materaca
Darmowa dostawa
na płasko
Atrakcyjne promocje i rabaty
na cały asortyment
Bezpieczne zakupy
30 lat gwarancji