• Parametry
  • Kategorie
  • Do wyboru materace piankowe, bonellowe, kieszeniowe.

W zależności od potrzeb dostępne są u nas materace wykonane z pianki, sprężyn bonellowych oraz materace kieszeniowe, w którch sprężyny pracują niezależnie od siebie. Dodatkowo w ich budowie znajdziesz takie materiały jak lateks, końskie włosie czy kokos.

Wybór odpowiedniego modelu materaca sprawia niejednokrotnie spory kłopot. Dla osób nie mających na co dzień do czynienia z tą branżą, wiele pojęć jest obcych i niejasnych. Zwłaszcza, że materac jest produktem służącym nam wiele lat, a jak wiadomo technika idzie naprzód i wiele rzeczy jest nowych i ulepszonych. Słysząc takie pojęcia jak bonell, materac z trawą kokosową lub materac multipocketowy spora liczba osób nie wie, o czym mowa. Na szczęście zawsze możesz skorzystać z pomocy naszych konsultantów i serdecznie do tego zachęcamy.

Materace według rodzaju materiału

Istnieje kilka podziałów materacy, między innymi ze względu na ich stopień twardości, typ wkładu wewnętrznego oraz rodzaj zastosowanych surowców. Wyróżniamy więc materace miękkie, materace twarde, materace piankowe i materace pocketowe. Najliczniejszy jest jednak podział ze względu na rodzaj materiału. Wśród nich znajdują się między innymi materace termoelastyczne z pianki Visco Memory, materace kokosowe i materace z końskim włosiem dla osób cięższych lub lubiących twarde powierzchnie, materace lateksowe, cechujące się wyjątkową trwałością i wygodą. Materace z pianką moletowaną posiadają liczne wypustki i wgłębienia dające wrażenie delikatnego masażu. Warto zapoznać się z właściwościami poszczególnych modeli by cieszyć się komfortowym snem.

Ponad

135 420 materacy

wyprodukowanych w 5 lat

 

574 rozmiary każdego materaca

nawet w 3 dni w Twoim łóżku

265 modeli materców, 9 rodzajów nakładek, 7 różnych pokrowców

to wszystko dostępne w naszym sklepie z materacami praktycznie od ręki

 
 
 

30 dni testowania

Darmowa dostawa
na płasko

Atrakcyjne promocje i rabaty
na cały asortyment

Bezpieczne zakupy
30 lat gwarancji

Newsletter

3% rabatu na pierwsze zamówienie

Facebook

Dołącz do nas i bądź na bieżąco
z nowościami, poradami i promocjami specjalnymi.

Dołącz

Do 30% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 26.09.2023