• Materac NAPOLI

Pianka poliuretanowa T25
Pianka T25
Pianka T25 - Wysokiej jakości pianka poliuretanowa T25 zapewnia właściwe krążenie krwi, anatomiczne dopasowanie się materaca do kształtu ciała. Wzmacnia poczucie komfortu i wygody użytkowania.
Sprężyny kieszeniowe
Sprężyny kieszeniowe/pocketowe
Sprężyny kieszeniowe - Każda sprężyna umieszczona jest w osobnej kieszonce materiału, nie jest połączona z inną sprężyną, pracuje osobno, pracuje cicho! Dzięki takiej budowie wiercenie, obracanie się drugiej osoby, różnica wagi jest zupełnie nieodczuwalna. Materac idealnie dopasowuje się do ciała, dzięki zastosowania różnych twardości sprężyn w zależności od elementu ciała, które podpiera. Materac jest podzielony na 9 stref twardości. Miększe sprężyny stosowane są w miejscu największego podparcia, czyli w okolicach bioder. Twardsze sprężyny są montowane w okolicach odcinka lędźwiowego oraz w miejscach, w których nacisk ciała na materac jest mniejszy. Nasz system 9 strefowy gwarantuje zdrowy i wygodny wypoczynek.
Włókno klimatyzujące
Włókno klimatyzujące
Włókno klimatyzujące - zapewnia odpowiednią wentylację materaca, wzmacnia jego wytrzymałość - w pokrowcu pikowanym połączona z pokrowcem. W pokrowcu niepikowanym jest częścią wewnętrzną materaca, nie połączona z pokrowcem.
Pokrowiec
Pokrowiec
Pokrowiec – posiada zamek w kształcie litery L, tzn. na dwóch sąsiadujących ze sobą stronach. Do wyboru posiadamy jeden pokrowiec niepikowany oraz 7 pokrowców pikowanych.
Hipoalergiczny
Hipoalergiczny
Hipoalergiczny - Materac jest hypoalergiczny z racji tego zminimalizowane jest ryzyko wystąpienia uczulenia, alergii.
Filc
Filc
Filc, przekładka tapicerska - wzmacnia wytrzymałość materaca, izoluje formatkę sprężynową od pianki. Zastosowanie filcu o odpowiedniej twardości uniemożliwia zrolowanie materaca.
Materac średnio twardy
H2 - średniotwardy
Średnio twardy – strona o tej twardości polecana jest dla osób o wadze od ok. 50-100 kg Najbardziej uniwersalny rodzaj materaca. Po tej stronie nigdy nie występuje kokos, trawa morska ani końskie włosie. Może być zbudowana z pianki poliuretanowej T25, wysokoelastycznej HR, pojedynczej warstwy pianki Visco Memory, lateksu lub pianki profilowanej.
Budowa
Pianka T25 , Sprężyny kieszeniowe/pocketowe (materac kieszeniowy) , Włókno klimatyzujące , Pokrowiec na materac , Hipoalergiczny , Filc
Twardość materaca
H2 - materac średnio twardy
Rodzaj materaca
Materac ze sprężynami
Kupuj Polskie produkty
Masz pytania?

Zostaw numer, oddzwonimy.

Materac Napoli jest modelem sprężynowym, tzw. pocketowym. Jest to taki rodzaj konstrukcji, w którym każda sprężyna umieszczona jest w osobnej kieszeni. Zapewnia to ciche i solidne działanie sprężyn. Praca materaca jest punktowa czyli nie pracuje cała powierzchnia a miejsca eksploatowane dzięki czemu użytkownicy zwłaszcza o różnej wadze nie będą sobie nawzajem przeszkadzać.

Napoli to materac dwustronny średniej twardości. Obie strony są takie same. Model zbudowany jest z wkładu pocketowego zabezpieczonego z obu stron przekładką tapicerską co izoluje sprężyny od pianki. Przekładka tapicerska wzmacnia dodatkowo wytrzymałość materaca. Kolejną warstwą jest pianka poliuretanowa gęstości T25. Warstwę kończącą materac stanowi włókno klimatyzujące czyli tzw. owata zapewniająca lepszą wentylację materaca oraz pokrowiec. Pokrowiec w wersji standardowej jest niepikowany z tkaniny jersey. Pokrowiec jest wysokiej gramatury, jest trwały i ładnie się prezentuje. Pokrowiec można też wybrać w wersji pikowanej, dostępnych mamy kilka modeli w takim wariancie. Wyboru pokrowca należy dokonać na etapie składania zamówienia. Pokrowiec pikowany jest wyższej gramatury, dodatkowo łączony przeszyciem z włóknem klimatyzującym.

Model Napoli oferujemy również w wersji z pianką moletowaną, czyli pianką laserowo wycinaną, sprężystą oraz w różnych wersjach konstrukcji:

- wersja MINI to krótsze sprężyny czyli materac niższy

- wersja MAX PLUS to dłuższe sprężyny czyli materac wyższy, dodatkowo to bardziej sprężysta konstrukcja.

Model Napoli występuje w wymiarach od 60x120 cm do największego 180x240 cm. Rozmiary dostępne są co 5 cm co zapewnia dopasowanie materaca do najbardziej wymagających mebli czy pomieszczeń.

Każdy materac wysyłamy za pośrednictwem firmy przewozowej, nie zginamy, nie rolujemy materacy. Materac pakowany jest przez nas w dwie grube folie, które zapewniają szczelne zabezpieczenie materaca na czas transportu. Przy rozpakowywaniu prosimy najpierw zdjąć jedną folię, umyć ręce i zdjąć drugą folię. W ten sposób łatwo uniknie się ryzyka ubrudzenia pokrowca.

Wszystkie nasze materace posiadają antyalergiczny pokrowiec z zamkiem w kształcie litery L. Zastosowano obustronnie włókno klimatyzujące 150g/1m.

Podwójny system klejenia pozwala zwiększyć jakość, ale również przedłużyć żywotność materaca.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń
Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
 
 
 
 
 
4.9/5 (399 opinii)
Nie wiesz, który pokrowiec wybrać? Przeczytaj artykuł o pokrowcach
Wymiar
Wysokość 17 cm
Pokrowiec
Cena: 759.00
szt.
Oblicz ratę
Wysyłka w ciągu 1-3 dni
Cena przesyłki 0
Przesyłka na płasko prywatną firmą przewozową 0
Przesyłka na płasko pobraniowa prywatną firmą przewozową 39
Ambro Express - Materac w 3 dni w Twoim łóżku 89
Dostępność 99990 szt.
Dodatkowe korzyści
Masz pytania?
x
  • Produkty w tym samym rozmiarze co Materac NAPOLI

  • Ostatnio oglądane produkty
Sweetsen.pl

Produkujemy wygodne materace z myślą o Twoim spokojnym śnie

135 420 materacy wyprodukowanych w 5 lat
156 730 materacy

wyprodukowanych w 9 lat

574 rozmiary każdego materaca nawet w 3 dni w Twoim  łóżku
574 rozmiary każdego materaca

nawet w 3 dni w Twoim łóżku

265 modeli materców, 9 rodzajów nakładek, 7 różnych pokrowców
265 modeli materców, 10 rodzajów nakładek, 7 różnych pokrowców

to wszystko dostępne w naszym sklepie z materacami praktycznie od ręki

 
 
 
30 dni na przetestowanie materaca
Darmowa dostawa
na płasko
Atrakcyjne promocje i rabaty
na cały asortyment
Bezpieczne zakupy
30 lat gwarancji