UWAGA: Zamówienia złożone i opłacone* lub wybrane za pobraniem do 8.12.2021 zostaną dostarczone przed Świętami Bożego Narodzenia**.
Zamówienia złożone po tym terminie będą dostarczane przed lub po Nowym Roku.
* opłacone tzn. zostaną zaksięgowane pieniądze na naszym koncie
** nastąpi jedna próba dostawy, jeśli zostanie ona odmówiona dostawa będzie po Świętach lub po Nowym Roku.
Materace wysyłamy na płasko 30 dni na odstąpienie Szybka realizacja Jaki materac wybrać? Dlaczego warto robić zakupy w Sweetsen.pl
  • Kategorie
  • Parametry
  • Materac do spania 170x200cm do łóżka

Wiele rodzajów materacy 170x200 cm do wyboru. W ofercie piankowe, bonellowe, kieszeniowe. Mocno rozbudowana oferta, którą staramy się stale poszerzać. Zapoznaj się z oferowanymi produktami i dokonaj właściwego zakupu.

Nie tylko szerokość materaca wpływa na jakość snu i wypoczynku na nim. Równie ważne jak same wymiary materaca 170x200 cm są bowiem materiały, z których został on wykonany oraz rozwiązania konstrukcyjne i technologiczne zastosowane w danym modelu. Dzięki zaawansowanym syntetycznym materiałom jak termoelastyczna pianka HR, współczesne materace 100x200 cm nawet przy swoich bardzo nietypowych wymiarach, mogą być nadal niesamowicie efektywne w zakresie podparcia ludzkiego ciała i wsparcia dla ergonomicznego snu czy spoczynku. Szczególnie w przypadku materaców sypialnianych kupowanych z myślą o urządzeniu małżeńskiej sypialni, powinny być maksymalnie komfortowe i jednocześnie trwałe. Higieniczny i zdrowy sen może być uzyskany za sprawą wysokiej wentylacji, zastosowanych hipoalergicznych materiałów i odpowiedniej konserwacji. Na Sweetsen.pl wyprodukujemy nowoczesne materace termoelastyczne zgodnie z wytycznymi klienta, na każdym etapie realizacji zamówienia pozostając do Państwa dyspozycji.

Nowe rozwiązania na rynku materaców 170x200 cm

 Produkując od lat rozmaite materace 165x200 cm przygotowaliśmy sobie właściwe metody produkcyjne i wdrożyliśmy własne rozwiązania projektowe, które chętnie udostępniamy naszym klientom. Szczególnie zachęcamy do wypróbowania rozmaitych wariantów materaców kieszeniowych – również Multipocket, które potęgują uczucie całkowitego otulenia przez materac, bez jednoczesnego niezdrowego i niewygodnego zapadanie się w nim. Zawsze wysoki komfort cieplny osiągnąć można również poprzez właściwe naprzemienne układanie poszczególnych warstw izolacji i materiałów naturalnych oraz syntetycznych pomiędzy nimi, dla uzyskania rozmaitej twardości materaca, jego przepuszczalności powietrza czy termoizolacji. Za sprawą tych wszystkich parametrów, przygotowany i wyprodukowany przez nas materac 180x200 cm będzie sprawdzał się w rozmaitych warunkach i przy różnych sposobach użytkowania.

Gwarancje producenta na produkowane materace kieszeniowe

Wszystkie modele oferowane na Sweetsen.pl objęte są dwuletnią gwarancją producenta. Tę samą gwarancję oferujemy również wszystkim klientom, którzy podejmą się satysfakcjonującego zadania zaprojektowania własnego materaca 170x200 cm. Zachęcamy do skorzystania z nowoczesnego i prostego w obsłudze narzędzia do tworzenia własnych materaców – efekt końcowy jest zawsze piorunujący, a sen przeważnie maksymalnie komfortowy.