UWAGA: W dniach 04-12.07.2020 trwała będzie w Sweetsen.pl przerwa urlopowa. Nie będziemy produkować materacy.

Będzie działać tylko nasze Biuro Obsługi Klienta. Zamówienia złożone* do 1.07.2020 do godziny 18:00 - zostaną wyprodukowane przed urlopem. Zamówienia złożone później - ich produkcja rozpocznie się od 13.07.2020 roku - wg kolejności złożenia.
* - złożone tzn. wybranie zostanie forma płatności za pobraniem, opłacone poprzez płatności online lub pieniądze zostaną zaksięgowane na koncie.
Materace wysyłamy na płasko 30 dni na odstąpienie Szybka realizacja Jaki materac wybrać? Dlaczego warto robić zakupy w Sweetsen.pl
  • Kategorie
  • Parametry
  • Materace lateksowe - Właściwości antyalergiczne

Materace lateksowe zawierają w swojej budowie dodatek lateksu, który trochę zmiękcza powierzchnię nadając jej sprężystości. Dobrze dopasowuje się do ciała zapewniając wygodne podparcie, a dzięki specjalnym kanalikom także dobrą wentylację.

Dbając o komfort wypoczynku naszych klientów prezentujemy w naszej ofercie bardzo trwałe materace lateksowe.
Posiadają one w swojej budowie piankę lateksową, która delikatnie zmiękcza materac dzięki czemuidealnie dopasowuje się do kształtu ciała.

Są to materace najwyższej klasy charakteryzujące się:

  • elastycznością
  • doskonałą przepuszczalnością powietrza
  • trwałością
  • odpornością na zniekształcenia


Pianka lateksowa to bardzo dobre rozwiązanie dla alergików. Jest też świetną propozycjądla dwójki osób o różnych gabarytach i wadze.
Materace lateksowe są różnej twardości, a ich budowa pozwala na to aby były niższe od innych materacy przy zachowaniu podobnego komfortu.
Ich niepowtarzalną zaletą jest też fakt, iż można je stosować na stelażach regulowanych,
w których występuje funkcja podnoszenia zagłówka oraz podnóżka.

Materace lateksowe cieszą się dużą popularnością. Są polecane również dla dzieci, a wielu rodziców wybiera je do łóżeczka niemowlęcego. Przeczytaj koniecznie Jak dobrać materac dla dziecka