• Parametry
  • Kategorie
  • Materac do spania 150x200cm do łóżka

Zadbaj o wybór właściwego materaca 150x200 cm. Weź pod uwagę swoją wagę, by zapewnić sobie wygodę i czuć się komfortowo w każdej pozycji. Pamiętaj o odpowiednim podparciu kręgosłupa, by nie narażać się na niepotrzebny ból lub napięcie mięśni.

Stworzenie od podstaw materaca może nie być prostym zadaniem na pierwszy rzut oka, ale dzięki nowoczesnemu narzędziu oddanemu do użytku klientów na Sweetsen.pl – zaprojektowanie spersonalizowanego materaca sypialnianego nigdy jeszcze nie było równie wygodne. Jako producent udostępniamy naszym klientom na stronie Sweetsen.pl szereg wyjaśnień i informacji na temat tego, z czego zbudowane są poszczególne materace 150x200 cm oraz jak je konstruujemy, aby każdemu użytkownikowi zapewnić maksymalny komfort wypoczynku – nie tylko nocnego i bez względu na jego wagę czy wzrost. Dodatkowo, decydując się na zaprojektowanie od podstaw całkowicie własnego materaca 180x200 cm klient może liczyć na pełne wsparcie naszego profesjonalnego i doświadczonego personelu, z którym proces tworzenia spersonalizowanego modelu nie będzie miał żadnych tajemnic.

Co wybiera klient projektujący materac 150x200 cm

 Klient korzystający z możliwości zaprojektowania od podstaw własnego materaca w pierwszej kolejności musi zastanowić się nad jego wymiarami. Bardzo często są one już narzucone przez stelaż łóżka, albo – co gorsze – rozmiar samej sypialni, pokoju gościnnego czy dziecinnego, który jest urządzany. W rzeczywistości jednak całkowicie wskazane jest, aby materac 145x200 cm wybierany był w pierwszej kolejności pod wymiar samego użytkownika, masę jego ciała i ewentualne dotychczasowe preferencje snu. Przyzwyczajenie się latami do określonej twardości materaca sprawia, że nagła zmiana tego parametru może być niewskazana czy szkodliwa.

Materace 150x200 cm dla osób przewlekle chorych

W przypadku osób cierpiących na różnego rodzaju bóle, stany zwyrodnieniowe układu ruchu, migreny czy problemy z zasypianiem – zmiana materaca 160x200 cm na model o podwyższonej twardości czy lepiej amortyzujących i wspierających materiałach, może okazać się bardziej prozdrowotne aniżeli lata fizjoterapii, zabiegów czy farmakologii. Dlatego przed wydaniem pieniędzy na gotowy, seryjnie wyprodukowany uniwersalny materac w sieciowym sklepie, lepiej poświęcić chwilę z doradcami producenta materaców bonellowych i stworzyć materac, który będzie perfekcyjnie dopasowany do potrzeb użytkownika i jego stanu zdrowia. Poprzez sięgniecie po konkretne rozwiązania konstrukcyjne jak użycie niezależnych sprężyn kieszeniowych czy innowacyjne surowce jak pianka termoelastyczna HR, możliwe jest zaproponowanie klientom poziomu wypoczynku zarezerwowanego dotychczas wyłącznie dla najdroższych modeli na rynku, ale w znacznie korzystniejszej cenie.

Ponad

135 420 materacy

wyprodukowanych w 5 lat

 

574 rozmiary każdego materaca

nawet w 3 dni w Twoim łóżku

265 modeli materców, 9 rodzajów nakładek, 7 różnych pokrowców

to wszystko dostępne w naszym sklepie z materacami praktycznie od ręki

 
 
 

30 dni testowania

Darmowa dostawa
na płasko

Atrakcyjne promocje i rabaty
na cały asortyment

Bezpieczne zakupy
30 lat gwarancji

Newsletter

3% rabatu na pierwsze zamówienie

Facebook

Dołącz do nas i bądź na bieżąco
z nowościami, poradami i promocjami specjalnymi.

Dołącz

Do 30% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 11.06.2023