• Parametry
  • Pokrowce na materace o długości 240 cm

Jeżeli Twój pokrowiec na materac o długości 240 cm uległ zniszczeniu, zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą. Dostępnych jest kilka modeli pokrowców na materace o długości 240 cm, posiadamy pokrowce pikowane oraz niepikowane. Możesz również wybrać kolor - posiadamy pokrowce, jasne, białe oraz ciemne jak grafitowe lub czarne.

Zalety pokrowców na materac o długości 240 cm

Wybór odpowiedniego pokrowca na materac o długości 240 cm to decyzja, która przynosi wiele korzyści. Pokrowiec to bardzo ważna część materaca, która ma charakter nie tylko dekoracyjny. Pokrowce mogą być pikowane oraz niepikowane. W pokrowcu tzw. owata może być albo połączona z pokrowcem - wtedy mamy do czynienia z pokrowcem pikowanym, albo nie połączona z pokrowcem, a połączona z materacem, wtedy mamy do czynienia z pokrowcem niepikowanym. Wszystkie nasze pokrowce mają zamek w kształcie litery L, tzn. na dwóch sąsiadujących ze sobą bokach.

Rodzaje pokrowców na materace  o długości 240 cm

Na rynku dostępne są różne typy pokrowców na materac o długości 240 cm, które różnią się między sobą nie tylko materiałem, z którego są wykonane, ale także komfortem snu, który oferują.

Pikowane pokrowce na materac o długości 240 cm

Pokrowce na materace pikowane są grubsze od pokrowców niepikowanych ze względu na to, że owata jest połączona z pokrowcem. Daje to efekt miękkości i otulenia. Mają też swoje wady, jeśli kupujemy pokrowiec na duży materac, taki pokrowiec może nie zmieścić się nam do standardowej pralki i konieczne będzie oddawanie go do pralni.

Niepikowane pokrowce na materac o długości 240 cm

Niepikowane pokrowce to uniwersalny produkt, który nawet w dużym rozmiarze powinien bez problemu zmieści się w pralce, aby go wyprać. Jest to pokrowiec antyalergiczny i bardzo uniwersalny.

Modele pokrowców na materac o długości 240 cm

Pokrowce na materace mogą być zbudowane z różnych surowców. Poniżej opisujemy każdy model dostępny w naszej ofercie

Pokrowiec na materac niepikowany Jersey

Jest to pokrowiec, który standardowo dodajemy w przypadku materaca lub materaca nawierzchniowego. Jest gładki, jasnego koloru, owata jest wtedy przytwierdzona do materaca. Jednocześnie jest on gruby i przyjemny  w dotyku.

Pokrowiec na materac pikowany Jersey

Ten sam typ pokrowca co powyżej, jednak jest on przepikowany z owatą, która teraz jest połączona z pokrowcem, a nie z materacem. Jeszcze grubszy niż wersja niepikowana, antyalergiczny, ogranicza powstawanie szkodliwych mikroorganizmów i bakterii. Dostępny za niską dopłatą w każdym materacu oraz materacu nawierzchniowym. 

Pikowany pokrowiec na materac Aloe Vera

Pokrowiec dedykowanym osobom o wrażliwej skórze. Jest antyalergiczny i antygrzybiczny. Posiada zamek w kształcie litery L i charakterystyczne napisy dla tego modelu. Dostępny w każdym materacu oraz nakładce na materac za dopłatą.

Pikowany pokrowiec na materac Silver

Jest on wykonany z materiału typu Jersey z napisem srebrnym, przepikowany włóknem klimatyzującym (owatą), nadaje się do prania w temperaturze do 40°C. Ogranicza on powstawanie szkodliwych mikroorganizmów i bakterii. Posiada zamek na dwóch sąsiadujących bokach.

Pikowany pokrowiec na materac Grafitowy Żakard

Grafitowy, ciemny kolor cieszy się dużą popularnością w nowoczesnych sypialniach. Dodatkowo posiada właściwości niepalności, dzięki czemu jest często wybierany przez hotele, aparthotele, akademiki i pensjonaty. Posiada zamek w kształcie litery L.

Pikowany pokrowiec na materac Bambo

Jeśli chodzi o skład pokrowca wykonany z najbardziej naturalnych surowców. Posiada 15% bawełny i 5% włókna bambusowego. Miły i przyjemny w dotyku, bardzo mięsisty. Dedykowany dla wymagających osób.

Czarny pikowany pokrowiec na materac Jersey

Czarny, bardzo nowoczesny pokrowiec, przepikowany jasną nicią, nadaje ekskluzywności każdemu nowoczesnemu wnętrzu. Włókno klimatyzujące połączone jest z pokrowcem, dzięki czemu jest on gruby i miły w dotyku.

Jak często wymieniać pokrowiec na materac o długości 240 cm?

Pokrowiec na materac powinno się wymieniać zgodnie ze stopniem jego zużycia. Ze względu na jego niewysoki koszt warto wymienić go w takim czasie, zanim zacznie się pruć lub zwyczajnie pęknie. Popularne rozmiary pokrowców na materac to pokrowiec na materac o długości 210 cm, pokrowiec na materac o długości 220 cm, pokrowiec na materac o długości 200 cm lub nawet duży pokrowiec na materac o długości 230 cm.

Decyzja o wyborze materaca nawierzchniowego musi być przemyślana, a jego wybór podyktowany skutkiem, który chcemy osiągnąć. Zawsze warto zasięgnąć naszej opinii - doradzimy wybór najlepszego rozwiązania.

Ile kosztuje dobry pokrowiec na materac o długości 240 cm?

Pokrowiec na materac o długości 240 cm można kupić już od 569 zł. Najdroższy pokrowiec na materac o długości 240 cm to z kolei koszt 709 zł. Cena pokrowca na materac zależy od jego rodzaju i rozmiaru.

Czy pokrowiec na materac o długości 240 cm dostępny jest w każdej wysokości?

Produkujemy na indywidualne zamówienie pokrowce na materac w wysokościach od 3 do 28 cm - z tego też względu, kupując sam pokrowiec wyłączamy możliwość zwrotu.

Oprócz pokrowców na materace o długości 240 cm posiadamy w swojej ofercie również materace o długości 240 cm - zwykłe materace do spania o wysokości od 9 do 28 cm.

Sweetsen.pl

Produkujemy wygodne materace z myślą o Twoim spokojnym śnie

135 420 materacy wyprodukowanych w 5 lat
156 730 materacy

wyprodukowanych w 9 lat

574 rozmiary każdego materaca nawet w 3 dni w Twoim  łóżku
574 rozmiary każdego materaca

nawet w 3 dni w Twoim łóżku

265 modeli materców, 9 rodzajów nakładek, 7 różnych pokrowców
265 modeli materców, 10 rodzajów nakładek, 7 różnych pokrowców

to wszystko dostępne w naszym sklepie z materacami praktycznie od ręki

 
 
 
30 dni na przetestowanie materaca
Darmowa dostawa
na płasko
Atrakcyjne promocje i rabaty
na cały asortyment
Bezpieczne zakupy
30 lat gwarancji
Newsletter

3% rabatu na pierwsze zamówienie

Facebook

Dołącz do nas i bądź na bieżąco
z nowościami, poradami i promocjami specjalnymi.

Dołącz