• Parametry
  • Pokrowce na materace 185x195 cm

Jeżeli Twój pokrowiec na materac 185x195 cm uległ zniszczeniu, zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą. Dostępnych jest kilka modeli pokrowców na materace 185x195 cm, posiadamy pokrowce pikowane oraz niepikowane. Możesz również wybrać kolor - posiadamy pokrowce jasne, białe oraz ciemne jak grafitowe lub czarne.

Zalety pokrowców na materac 185x195 cm

Wybór odpowiedniego pokrowca na materac 185x195 cm to decyzja, która przynosi wiele korzyści. Pokrowiec to bardzo ważna część materaca, która ma charakter nie tylko dekoracyjny. Pokrowce mogą być pikowane oraz niepikowane. W pokrowcu tzw. owata może być albo połączona z pokrowcem - wtedy mamy do czynienia z pokrowcem pikowanym, albo nie połączona z pokrowcem, a połączona z materacem, wtedy mamy do czynienia z pokrowcem niepikowanym. Wszystkie nasze pokrowce mają zamek w kształcie litery L, tzn. na dwóch sąsiadujących ze sobą bokach.

Rodzaje pokrowców na materace 185x195 cm

Na rynku dostępne są różne typy pokrowców na materac 185x195, które różnią się między sobą nie tylko materiałem, z którego są wykonane, ale także komfortem snu, który oferują.

Pikowane pokrowce na materac 185x195 cm

Pokrowce na materace pikowane są grubsze od pokrowców niepikowanych ze względu na to, że owata jest połączona z pokrowcem. Daje to efekt miękkości i otulenia. Mają też swoje wady, jeśli kupujemy pokrowiec na duży materac, taki pokrowiec może nie zmieścić się nam do standardowej pralki i konieczne będzie oddawanie go do pralni.

Niepikowane pokrowce na materac 185x195 cm

Niepikowane pokrowce to uniwersalny produkt, który nawet w dużym rozmiarze powinien bez problemu zmieści się w pralce, aby go wyprać. Jest to pokrowiec antyalergiczny i bardzo uniwersalny.

Modele pokrowców na materac 185x195 cm

Pokrowce na materace mogą być zbudowane z różnych surowców. Poniżej opisujemy każdy model dostępny w naszej ofercie

Pokrowiec na materac niepikowany Jersey

Jest to pokrowiec, który standardowo dodajemy w przypadku materaca lub materaca nawierzchniowego. Jest gładki, jasnego koloru, owata jest wtedy przytwierdzona do materaca. Jednocześnie jest on gruby i przyjemny  w dotyku.

Pokrowiec na materac pikowany Jersey

Ten sam typ pokrowca co powyżej, jednak jest on przepikowany z owatą, która teraz jest połączona z pokrowcem, a nie z materacem. Jeszcze grubszy niż wersja niepikowana, antyalergiczny, ogranicza powstawanie szkodliwych mikroorganizmów i bakterii. Dostępny za niską dopłatą w każdym materacu oraz materacu nawierzchniowym.

Pikowany pokrowiec na materac Aloe Vera

Pokrowiec dedykowanym osobom o wrażliwej skórze. Jest antyalergiczny i antygrzybiczny. Posiada zamek w kształcie litery L i charakterystyczne napisy dla tego modelu. Dostępny w każdym materacu oraz nakładce na materac za dopłatą.

Pikowany pokrowiec na materac Silver

Jest on wykonany z materiału typu Jersey z napisem srebrnym, przepikowany włóknem klimatyzującym (owatą), nadaje się do prania w temperaturze do 40°C. Ogranicza on powstawanie szkodliwych mikroorganizmów i bakterii. Posiada zamek na dwóch sąsiadujących bokach.

Pikowany pokrowiec na materac Grafitowy Żakard

Grafitowy, ciemny kolor cieszy się dużą popularnością w nowoczesnych sypialniach. Dodatkowo posiada właściwości niepalności, dzięki czemu jest często wybierany przez hotele, aparthotele, akademiki i pensjonaty. Posiada zamek w kształcie litery L.

Pikowany pokrowiec na materac Bambo

Jeśli chodzi o skład pokrowca wykonany z najbardziej naturalnych surowców. Posiada 15% bawełny i 5% włókna bambusowego. Miły i przyjemny w dotyku, bardzo mięsisty. Dedykowany dla wymagających osób.

Czarny pikowany pokrowiec na materac Jersey

Czarny, bardzo nowoczesny pokrowiec, przepikowany jasną nicią, nadaje ekskluzywności każdemu nowoczesnemu wnętrzu. Włókno klimatyzujące połączone jest z pokrowcem, dzięki czemu jest on gruby i miły w dotyku.

Jak często wymieniać pokrowiec na materac 185x195 cm?

Pokrowiec na materac powinno się wymieniać zgodnie ze stopniem jego zużycia. Ze względu na jego niewysoki koszt warto wymienić go w takim czasie, zanim zacznie się pruć lub zwyczajnie pęknie. Popularne rozmiary pokrowców na materac to pokrowiec na materac 155x195 cm, pokrowiec na materac 165x195 cm, pokrowiec na materac 175x195 cm lub nawet duży pokrowiec na materac 195x195 cm.

Decyzja o wyborze materaca nawierzchniowego musi być przemyślana, a jego wybór podyktowany skutkiem, który chcemy osiągnąć. Zawsze warto zasięgnąć naszej opinii - doradzimy wybór najlepszego rozwiązania.

Ile kosztuje dobry pokrowiec na materac 185x195 cm?

Pokrowiec na materac 185x195 cm można kupić już od 409 zł. Najdroższy pokrowiec na materac 185x195 cm to z kolei koszt 619 zł.  Cena pokrowca na materac zależy od jego rodzaju i rozmiaru.

Czy pokrowiec na materac 185x195 dostępny jest w każdej wysokości?

Produkujemy na indywidualne zamówienie pokrowce na materac w wysokościach od 3 do 28 cm - z tego też względu, kupując sam pokrowiec wyłączamy możliwość zwrotu.

Oprócz pokrowców na materace 185x195 cm posiadamy w swojej ofercie również materace 185x195 cm - zwykłe materace do spania o wysokości od 9 do 28 cm oraz materace nawierzchniowe 185x195 cm.

Sweetsen.pl

Produkujemy wygodne materace z myślą o Twoim spokojnym śnie

135 420 materacy wyprodukowanych w 5 lat
156 730 materacy

wyprodukowanych w 9 lat

574 rozmiary każdego materaca nawet w 3 dni w Twoim  łóżku
574 rozmiary każdego materaca

nawet w 3 dni w Twoim łóżku

265 modeli materców, 9 rodzajów nakładek, 7 różnych pokrowców
265 modeli materców, 10 rodzajów nakładek, 7 różnych pokrowców

to wszystko dostępne w naszym sklepie z materacami praktycznie od ręki

 
 
 
30 dni na przetestowanie materaca
Darmowa dostawa
na płasko
Atrakcyjne promocje i rabaty
na cały asortyment
Bezpieczne zakupy
30 lat gwarancji
Newsletter

3% rabatu na pierwsze zamówienie

Facebook

Dołącz do nas i bądź na bieżąco
z nowościami, poradami i promocjami specjalnymi.

Dołącz