• Kategorie
  • Parametry
  • Poduszki i pokrowce na materace

Oferujemy kilka modli pokrowców na materac. Posiadają różne właściwości w zalezności od dodatków. Do wyboru m.in. aloe Vera z dodatkiem ekstraktu z aloesu, Tencel z celulozą czy Bamboo z włóknami bambusa, pomagającymi regulować temperaturę ciala.

Najwyższa jakość, staranne wykonanie i funkcjonalność to cechy charakterystyczne dla oferowanych przez nas pokrowców na materac o długości 225 cm. Bogata oferta, różnorodność oraz wiele odmiennych właściwości dają możliwość dopasowania produktu do naszych upodobań. Dobranie pokrowca na materac o długości 220 cm do indywidualnych preferencji nie powinno sprawiać kłopotów. Jeżeli jednak masz jakieś wątpliwości zachęcamy do konsultacji z naszymi doradcami.

Pozytywna rola pokrowców na materac

Pokrowce na materac o długości 230 cm mają za zadanie zabezpieczać go przed zabrudzeniem i zniszczeniem. Wszyte wzdłuż krótszego i dłuższego boku suwaki umożliwiają zdejmowanie i pranie pokrowca, kiedy tylko zajdzie taka potrzeba. Wystarczy przestrzegać wytycznych producenta odnośnie temperatury, środków piorących oraz suszenia by pokrowiec na materac służył nam przez długi czas i nie utracił swoich charakterystycznych cech. Oferujemy kilka rodzajów pokrowców, między innymi pokrowiec Bamboo, pokrowiec Tencel, pokrowiec Aloe Vera, pokrowiec Żakard, pikowany oraz niepikowany pokrowiec Jersey oraz pokrowiec Silver. Dowiedz się więcej na ich temat z naszego artykułu.