Wysyłamy materace!
Ze względu na stan zagrożenia epidemicznego wprowadziliśmy w naszej firmie najwyższe procedury bezpieczeństwa. Mimo zaistniałej sytuacji normalnie pracujemy, produkujemy i wysyłamy nasze produkty do Państwa. Dostawy realizowane są na bieżąco z zachowaniem najwyższych środków bezpieczeństwa. Zalecamy, aby podczas składania zamówienia wybierać płatności online lub przelew na nasze konto.
Materace wysyłamy na płasko 30 dni na odstąpienie Szybka realizacja Jaki materac wybrać? Dlaczego warto robić zakupy w Sweetsen.pl
  • Kategorie
  • Parametry
  • Miękkie materace - ważysz mniej niż 60 kg? Sprawdź te materace.

Materace miękkie przeznaczone są dla osób o wadze nie przekraczającej 60 kg. Czym się charakteryzują? Są zbudowane z podwójnej warstwy pianki Visco Memory, która dopasowuje się do ciała pod wpływem ciepła, osoba śpiąca ma wrażenie otulenia.

Dokonując wyboru materaca pamiętajmy, że powinniśmy kierować się przede wszystkim swoją wagą i preferencjami. Źle dobrany materac może spowodować narastającą, frustrację związaną z niewygodą, a co za tym idzie bardzo duże problemy ze snem. Dlatego, jeśli nie wiesz jaki materac wybrać, koniecznie skontaktuj się z nami. Poniżej podpowiadamy, dla kogo przeznaczony jest materac miękki.

Materace miękkie - kto powinien je wybierać?

Zwracamy szczególną uwagę, iż materace miękkie przeznaczone są dla osób:

  • Ważących mniej niż 60 kg.
  • Lubiących spać na miękkich powierzchniach.
  • Marznących podczas snu.


Charakterystyka miękkich materacy:

Miękkie Materace posiadają w swojej budowie podwójną warstwę pianki Visco Memory o grubości 4 cm. Czym jest ta pianka? To rodzaj termoplastycznego materiału, który idealnie dopasowuje  się do naszego ciała dzięki oddziaływaniu ciepła, które wytwarzamy, a które wchodzi w reakcję z materacem. Stąd to niezwykłe uczucie zapadania się w przyjemny lekki, odciążający i odprężający sen. Różne jej składniki decydują o niesamowitej sprężystości. Zdumiewające jest jak szybko pianka Visco Memory powraca do swojej pierwotnej struktury.

Potrzebujesz porady: Koniecznie zadzwoń i porozmawiaj z ekspertem, tel. 531 521 231