• Kategorie
  • Parametry
  • Miękkie materace - ważysz mniej niż 60 kg? Sprawdź te materace.

Materace miękkie przeznaczone są dla osób o wadze nie przekraczającej 60 kg. Czym się charakteryzują? Są zbudowane z podwójnej warstwy pianki Visco Memory, która dopasowuje się do ciała pod wpływem ciepła, osoba śpiąca ma wrażenie otulenia.

Dokonując wyboru materaca pamiętajmy, że powinniśmy kierować się przede wszystkim swoją wagą i preferencjami. Źle dobrany materac może spowodować narastającą, frustrację związaną z niewygodą, a co za tym idzie bardzo duże problemy ze snem. Dlatego, jeśli nie wiesz jaki materac wybrać, koniecznie skontaktuj się z nami. Poniżej podpowiadamy, dla kogo przeznaczony jest materac miękki.

Materace miękkie - kto powinien je wybierać?

Zwracamy szczególną uwagę, iż materace miękkie czyli materace termoelastyczne z podwójną pianką Visco Memory przeznaczone są dla osób:

  • Ważących mniej niż 60 kg.
  • Lubiących spać na miękkich powierzchniach.
  • Marznących podczas snu.


Charakterystyka miękkich materacy:

Miękkie Materace posiadają w swojej budowie podwójną warstwę pianki Visco Memory o grubości 4 cm. Czym jest ta pianka? To rodzaj termoplastycznego materiału, który idealnie dopasowuje  się do naszego ciała dzięki oddziaływaniu ciepła, które wytwarzamy, a które wchodzi w reakcję z materacem. Stąd to niezwykłe uczucie zapadania się w przyjemny lekki, odciążający i odprężający sen. Różne jej składniki decydują o niesamowitej sprężystości. Zdumiewające jest jak szybko pianka Visco Memory powraca do swojej pierwotnej struktury. W ofercie oczywiście materace średnio twarde, materace twarde i materace bardzo twarde.

Potrzebujesz porady: Koniecznie zadzwoń i porozmawiaj z ekspertem, tel. 531 521 231