• Materac CHICAGO

Lateks
Lateks
Lateks - charakteryzuje się trwałością i elastycznością. Doskonale dostosowuje się do kształtu ciała, poprawia komfort snu. Ma właściwości antybakteryjne i antygrzybiczne.
Pianka poliuretanowa T25
Pianka T25
Pianka T25 - Wysokiej jakości pianka poliuretanowa T25 zapewnia właściwe krążenie krwi, anatomiczne dopasowanie się materaca do kształtu ciała. Wzmacnia poczucie komfortu i wygody użytkowania.
Sprężyny kieszeniowe
Sprężyny kieszeniowe/pocketowe
Sprężyny kieszeniowe - Każda sprężyna umieszczona jest w osobnej kieszonce materiału, nie jest połączona z inną sprężyną, pracuje osobno, pracuje cicho! Dzięki takiej budowie wiercenie, obracanie się drugiej osoby, różnica wagi jest zupełnie nieodczuwalna. Materac idealnie dopasowuje się do ciała, dzięki zastosowania różnych twardości sprężyn w zależności od elementu ciała, które podpiera. Materac jest podzielony na 9 stref twardości. Miększe sprężyny stosowane są w miejscu największego podparcia, czyli w okolicach bioder. Twardsze sprężyny są montowane w okolicach odcinka lędźwiowego oraz w miejscach, w których nacisk ciała na materac jest mniejszy. Nasz system 9 strefowy gwarantuje zdrowy i wygodny wypoczynek.
Włókno klimatyzujące
Włókno klimatyzujące
Włókno klimatyzujące - zapewnia odpowiednią wentylację materaca, wzmacnia jego wytrzymałość - w pokrowcu pikowanym połączona z pokrowcem. W pokrowcu niepikowanym jest częścią wewnętrzną materaca, nie połączona z pokrowcem.
Pokrowiec
Pokrowiec
Pokrowiec – posiada zamek w kształcie litery L, tzn. na dwóch sąsiadujących ze sobą stronach. Do wyboru posiadamy jeden pokrowiec niepikowany oraz 7 pokrowców pikowanych.
Hipoalergiczny
Hipoalergiczny
Hipoalergiczny - Materac jest hypoalergiczny z racji tego zminimalizowane jest ryzyko wystąpienia uczulenia, alergii.
Filc
Filc
Filc, przekładka tapicerska - wzmacnia wytrzymałość materaca, izoluje formatkę sprężynową od pianki. Zastosowanie filcu o odpowiedniej twardości uniemożliwia zrolowanie materaca.
Materac średnio twardy
H2 - średniotwardy
Średnio twardy – strona o tej twardości polecana jest dla osób o wadze od ok. 50-100 kg Najbardziej uniwersalny rodzaj materaca. Po tej stronie nigdy nie występuje kokos, trawa morska ani końskie włosie. Może być zbudowana z pianki poliuretanowej T25, wysokoelastycznej HR, pojedynczej warstwy pianki Visco Memory, lateksu lub pianki profilowanej.
Budowa
Lateks (materac lateksowy) , Pianka T25 , Sprężyny kieszeniowe/pocketowe (materac kieszeniowy) , Włókno klimatyzujące , Pokrowiec na materac , Hipoalergiczny , Filc
Twardość materaca
H2 - materac średnio twardy
Rodzaj materaca
Materac ze sprężynami
Kupuj Polskie produkty
Masz pytania?

Zostaw numer, oddzwonimy.

Materac Chicago to model dwustronny średnio twardy. Materac ten posiada konstrukcję pocketową czyli taką, w której każda sprężyna umieszczona została w osobnej kieszeni. Kieszenie te są ze sobą w jedną stronę zszywane, w drugą klejone. Takie łączenie zapewnia trwałość i cichą pracę materaca ponieważ sprężyny nie obcierają o siebie czyli nie słychać tarcia druta o drut. Konstrukcja pocketowa jest również podzielona na strefy co zapewnia jeszcze lepsze podparcie dla poszczególnych części ciała.

Materac Chicago z jednej strony wzbogacony został o warstwę lateksową, jest to sprężysty materiał, który zmiękcza trochę powierzchnię materaca. Uczucie komfortu jest o tyle przyjemne, że lateks nie daje uczucia zapadania się a sprężynuje czyli szybko podtrzymuje wszystkie krzywizny ciała. Jest bardzo wygodnym, bezpiecznym materiałem. Dzięki specjalnym kanalikom materiał ten zwiększa obieg powietrza wewnątrz materaca. Jest materiałem bardzo wygodnym zwłaszcza dla osób starszych, które mają trudności w zmianie pozycji na materacu. Model ten jest mocny i sprężysty więc będzie zapewniał wygodę i nie utrudni ruchów przy zmianie ułożenia ciała.

Druga strona materaca Chicago jest mniej sprężysta, bardziej sztywna choć nadal średnio twarda, wykończona pianką poliuretanową gęstości T25.

Materac w standardzie ubrany został w pokrowiec niepikowany. Niepikowany pokrowiec nie posiada dodatkowych przeszyć pikowanych, które łączą materiał z owatą. Włókno klimatyzujące czyli owata w takim przypadku pozostaje na materacu. Pokrowiec jest cieńszy o tę warstwę więc z łatwością zmieści się w każdej pralce. W wersji za dopłatą można wybrać inną opcję pokrowca pikowanego. Oferujemy kilka rodzai materiałów z których produkujemy pokrowce, wraz z ceną zwiększa się gramatura materiału i skład.

Dostawa materaca odbywa się za pośrednictwem firmy przewozowej, nie zginamy i nie rolujemy materacy. Transport w formie nie zrolowanej ma na celu zapewnienie długiej żywotności materaca. Świadczy również o tym, że materac jest zwarty i konkretny, a budowa zawiera wszystko o czym informujemy.

Wszystkie nasze materace posiadają antyalergiczny pokrowiec z zamkiem w kształcie litery L. Zastosowano obustronnie włókno klimatyzujące 150g/1m.

Podwójny system klejenia pozwala zwiększyć jakość, ale również przedłużyć żywotność materaca.

 • Kupiliśmy dwa te same materace, jeden dla naszego dziecka, a drugi do sypialni, Jest bardzo wygodny i przewiewny, dodatkowo czarny pokrowiec w sypialnie wygląda bardzo ekskluzywnie
  Krzysiek (2024-05-28)
  Jakość
  Funkcjonalność
  Cena
 • Oceń
Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
 
 
 
 
 
4.9/5 (399 opinii)
Nie wiesz, który pokrowiec wybrać? Przeczytaj artykuł o pokrowcach
Wymiar
Wysokość 19 cm
Pokrowiec
Cena: 1039.00
szt.
Oblicz ratę
Wysyłka w ciągu 1-3 dni
Cena przesyłki 0
Przesyłka na płasko prywatną firmą przewozową 0
Przesyłka na płasko pobraniowa prywatną firmą przewozową 39
Ambro Express - Materac w 3 dni w Twoim łóżku 89
Dostępność 99998 szt.
Dodatkowe korzyści
Masz pytania?
x
 • Produkty w tym samym rozmiarze co Materac CHICAGO

 • Ostatnio oglądane produkty
Sweetsen.pl

Produkujemy wygodne materace z myślą o Twoim spokojnym śnie

135 420 materacy wyprodukowanych w 5 lat
156 730 materacy

wyprodukowanych w 9 lat

574 rozmiary każdego materaca nawet w 3 dni w Twoim łóżku
574 rozmiary każdego materaca

nawet w 3 dni w Twoim łóżku

265 modeli materców, 9 rodzajów nakładek, 7 różnych pokrowców
265 modeli materców, 10 rodzajów nakładek, 7 różnych pokrowców

to wszystko dostępne w naszym sklepie z materacami praktycznie od ręki

 
 
 
30 dni na przetestowanie materaca
Darmowa dostawa
na płasko
Atrakcyjne promocje i rabaty
na cały asortyment
Bezpieczne zakupy
30 lat gwarancji