Wysyłamy materace!
Ze względu na stan zagrożenia epidemicznego wprowadziliśmy w naszej firmie najwyższe procedury bezpieczeństwa. Mimo zaistniałej sytuacji normalnie pracujemy, produkujemy i wysyłamy nasze produkty do Państwa. Dostawy realizowane są na bieżąco z zachowaniem najwyższych środków bezpieczeństwa. Zalecamy, aby podczas składania zamówienia wybierać płatności online lub przelew na nasze konto.
Materace wysyłamy na płasko 30 dni na odstąpienie Szybka realizacja Jaki materac wybrać? Dlaczego warto robić zakupy w Sweetsen.pl
  • Kategorie
  • Parametry
  • Pokrowce na materace 90x200 cm

Posiadamy różne rodzaje pokrowców na materac 90x200 cm. W naszej ofercie znajdziesz modele antybakteryjne, antyalergiczne, z owatą zwiększającą komfort użytkowania, pochłaniające wilgoć i zwiększające przepuszczalność powietrza. Do wyboru kilka modeli.

Pokrowiec to doskonała ochrona każdego materaca. Przyda się nie tylko w domu, w którym mieszkają dzieci i zwierzęta, ale również w hotelu, pensjonacie, czy przedszkolu. Na Sweetsen.pl prezentujemy szeroką gamę pokrowców na materace 90x200 cm, które są bardzo funkcjonalne i wytrzymałe. Każdy pokrowiec wykonujemy na indywidualne zamówienie, aby idealnie dopasować go do wybranego materaca. Z uwagi na personalizację produktu, nie przyjmujemy zwrotów naszych pokrowców na materaca 90x200 cm. Gwarantujemy ich wysoką jakość, ponieważ samodzielnie wybieramy najlepsze surowce i korzystamy z bardzo nowoczesnych rozwiązań technologicznych.

Funkcjonalne pokrowce na materace 90x200 cm

Z pewnością możemy powiedzieć, że prezentowane tu produkty są:

  • wytrzymałe,
  • higieniczne,
  • antyalergiczne,
  • nie przyjmują brudu i są odporne na plamy.

Do ich produkcji korzystamy z wysokiej jakości żakardu, jerseyu, poliestru i innych materiałów, na przykład z dodatkiem włókien bambusowych, czy celulozy. Pokrowce na materace 80x200 cm dostępne u nas można z powodzeniem prać w warunkach domowych – w pralce w temperaturze 40 stopni. Nie tracą swoich unikalnych właściwości nawet po wielu takich zabiegach. Każdy z pokrowców na materace 160x200 cm posiada wbudowany zamek błyskawiczny w kształcie litery L, aby z łatwością można było go zamontować lub zdemontować. Zalecamy, aby bardzo dokładnie wymierzyć posiadany materac. W razie wątpliwości odnośnie dokonanych pomiarów, zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy z chęcią służą poradą. Zapraszamy do zakupów. Sprawdź również nasz dział z materacami, gdzie bez problemu znajdziesz dla siebie materace 90x200 cm.