UWAGA: Gwarancję dostawy przed Świętami zapewnia tylko kurier Ambro Express lub DPD
Na ten okres do 14.12 obowiązuje promocyjny cennik dostaw Ambro Express:
89 zł dla zamówień do 500 zł, 49 zł dla zamówień 501-1000 zł, 0 zł dla zamówień powyżej 1000 zł
  • Kategorie
  • Parametry
  • Pokrowce na materace 90x200 cm

Posiadamy różne rodzaje pokrowców na materac 90x200 cm. W naszej ofercie znajdziesz modele antybakteryjne, antyalergiczne, z owatą zwiększającą komfort użytkowania, pochłaniające wilgoć i zwiększające przepuszczalność powietrza. Do wyboru kilka modeli.

Pokrowiec to doskonała ochrona każdego materaca. Przyda się nie tylko w domu, w którym mieszkają dzieci i zwierzęta, ale również w hotelu, pensjonacie, czy przedszkolu. Na Sweetsen.pl prezentujemy szeroką gamę pokrowców na materace 90x200 cm, które są bardzo funkcjonalne i wytrzymałe. Każdy pokrowiec wykonujemy na indywidualne zamówienie, aby idealnie dopasować go do wybranego materaca. Z uwagi na personalizację produktu, nie przyjmujemy zwrotów naszych pokrowców na materaca 90x200 cm. Gwarantujemy ich wysoką jakość, ponieważ samodzielnie wybieramy najlepsze surowce i korzystamy z bardzo nowoczesnych rozwiązań technologicznych.

Funkcjonalne pokrowce na materace 90x200 cm

Z pewnością możemy powiedzieć, że prezentowane tu produkty są:

  • wytrzymałe,
  • higieniczne,
  • antyalergiczne,
  • nie przyjmują brudu i są odporne na plamy.

Do ich produkcji korzystamy z wysokiej jakości żakardu, jerseyu, poliestru i innych materiałów, na przykład z dodatkiem włókien bambusowych, czy celulozy. Pokrowce na materace 80x200 cm dostępne u nas można z powodzeniem prać w warunkach domowych – w pralce w temperaturze 40 stopni. Nie tracą swoich unikalnych właściwości nawet po wielu takich zabiegach. Każdy z pokrowców na materace 160x200 cm posiada wbudowany zamek błyskawiczny w kształcie litery L, aby z łatwością można było go zamontować lub zdemontować. Zalecamy, aby bardzo dokładnie wymierzyć posiadany materac. W razie wątpliwości odnośnie dokonanych pomiarów, zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy z chęcią służą poradą. Zapraszamy do zakupów. Sprawdź również nasz dział z materacami, gdzie bez problemu znajdziesz dla siebie materace 90x200 cm.