• Parametry
  • Kategorie
  • Materac nawierzchniowy 90x200 cm | Nakładka na materac 90x200 cm

Materac nawierzchniowy 90x200 cm zmieni starą, wysłużoną kanapę lub materac w wygodne, świeże łóżko. Taka zmiana zapewni komfort i zdrowy sen na czystej powierzchni. Nakładki są w pokrowcach, maja wszyty zamek, przez co łatwo ściągnąć go do prania.

Gorąco polecamy Państwu dostępne w naszym sklepie materace nawierzchniowe 90x200 cm, które znajdują różne zastosowania. Dzięki naszym nakładkom sen na starym materacu lub kanapie w salonie może okazać się komfortowy i zdrowy. Udostępniamy materace nawierzchniowe 80x200 cm wykonane z wysokiej klasy surowców, takich jak:

  • nowoczesne pianki –Visco Memory, T25, molet,
  • włókna kokosowe,
  • końskie włosie.

Każdy klient ma możliwość dopasowania odpowiedniego stopnia twardości wybranego topera, aby zapewnić sobie maksimum komfortu.

Wygodne i funkcjonalne materace nawierzchniowe 90x200 cm

Nasze nakładki na materace są bardzo praktyczne. Każda z nich jest dwustronna i wyposażona we włókno klimatyzujące. Wszystkie można również prać w domowej pralce w temperaturze 40 stopni i rolować na czas przechowywania, aby zajmowały jak najmniej miejsca. Idealnie dopasowanie materaca nawierzchniowego 90x200 cm zapewnia zamek błyskawiczny w kształcie litery L. Wszystkie produkty obejmujemy dwuletnią gwarancją i umożliwiamy ich zwrot do nas jako producenta w ciągu trzydziestu dni. Zapraszamy do złożenia zamówienia. Zobacz również nasze materace 90x200 cm – na pewno wybierzesz coś dla siebie.

Ponad

135 420 materacy

wyprodukowanych w 5 lat

 

574 rozmiary każdego materaca

nawet w 3 dni w Twoim łóżku

265 modeli materców, 9 rodzajów nakładek, 7 różnych pokrowców

to wszystko dostępne w naszym sklepie z materacami praktycznie od ręki

 
 
 

30 dni testowania

Darmowa dostawa
na płasko

Atrakcyjne promocje i rabaty
na cały asortyment

Bezpieczne zakupy
30 lat gwarancji

Newsletter

3% rabatu na pierwsze zamówienie

Facebook

Dołącz do nas i bądź na bieżąco
z nowościami, poradami i promocjami specjalnymi.

Dołącz

Do 30% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 05.06.2023