UWAGA: W dniach 04-12.07.2020 trwała będzie w Sweetsen.pl przerwa urlopowa. Nie będziemy produkować materacy.

Będzie działać tylko nasze Biuro Obsługi Klienta. Zamówienia złożone* do 1.07.2020 do godziny 18:00 - zostaną wyprodukowane przed urlopem. Zamówienia złożone później - ich produkcja rozpocznie się od 13.07.2020 roku - wg kolejności złożenia.
* - złożone tzn. wybranie zostanie forma płatności za pobraniem, opłacone poprzez płatności online lub pieniądze zostaną zaksięgowane na koncie.
Materace wysyłamy na płasko 30 dni na odstąpienie Szybka realizacja Jaki materac wybrać? Dlaczego warto robić zakupy w Sweetsen.pl
  • Kategorie
  • Parametry
  • Materac nawierzchniowy 90x200 cm | Nakładka na materac 90x200 cm

Materac nawierzchniowy 90x200 cm zmieni starą, wysłużoną kanapę lub materac w wygodne, świeże łóżko. Taka zmiana zapewni komfort i zdrowy sen na czystej powierzchni. Nakładki są w pokrowcach, maja wszyty zamek, przez co łatwo ściągnąć go do prania.

Gorąco polecamy Państwu dostępne w naszym sklepie materace nawierzchniowe 90x200 cm, które znajdują różne zastosowania. Dzięki naszym nakładkom sen na starym materacu lub kanapie w salonie może okazać się komfortowy i zdrowy. Udostępniamy materace nawierzchniowe 80x200 cm wykonane z wysokiej klasy surowców, takich jak:

  • nowoczesne pianki –Visco Memory, T25, molet,
  • włókna kokosowe,
  • końskie włosie.

Każdy klient ma możliwość dopasowania odpowiedniego stopnia twardości wybranego topera, aby zapewnić sobie maksimum komfortu.

Wygodne i funkcjonalne materace nawierzchniowe 90x200 cm

Nasze nakładki na materace są bardzo praktyczne. Każda z nich jest dwustronna i wyposażona we włókno klimatyzujące. Wszystkie można również prać w domowej pralce w temperaturze 40 stopni i rolować na czas przechowywania, aby zajmowały jak najmniej miejsca. Idealnie dopasowanie materaca nawierzchniowego 90x200 cm zapewnia zamek błyskawiczny w kształcie litery L. Wszystkie produkty obejmujemy dwuletnią gwarancją i umożliwiamy ich zwrot do nas jako producenta w ciągu trzydziestu dni. Zapraszamy do złożenia zamówienia. Zobacz również nasze materace 90x200 cm – na pewno wybierzesz coś dla siebie.