Wysyłamy materace!
Ze względu na stan zagrożenia epidemicznego wprowadziliśmy w naszej firmie najwyższe procedury bezpieczeństwa. Mimo zaistniałej sytuacji normalnie pracujemy, produkujemy i wysyłamy nasze produkty do Państwa. Dostawy realizowane są na bieżąco z zachowaniem najwyższych środków bezpieczeństwa. Zalecamy, aby podczas składania zamówienia wybierać płatności online lub przelew na nasze konto.
Materace wysyłamy na płasko 30 dni na odstąpienie Szybka realizacja Jaki materac wybrać? Dlaczego warto robić zakupy w Sweetsen.pl
  • Kategorie
  • Parametry
  • Materac do spania 70x200cm do łóżka

Niestandardowy wymiar materaca nie stanowi dla nas problemu. Tutaj oferujemy rozmiar 70x200 cm, ale w naszym sklepie znajdziesz dziesiątki innych wymiarów. Każdy materac jest w pokrowcu, który możesz ściągnąć - ma zamek z dwóch sąsiadujących boków.

Nawet niewielkich rozmiarów materac jest w stanie zapewnić bardzo komfortowy i zdrowy sen. W naszym sklepie prezentujemy materace 70x200 cm najwyższej jakości, które sami produkujemy w oparciu o surowce pierwszego gatunku. Każdy z naszych materaców jest solidny i bardzo wytrzymały, dzięki czemu taki zakup można potraktować jako inwestycję długoterminową. Oferujemy bardzo nowoczesne materace sprężynowe kieszeniowe i Multipocket, materace bonellowe, lateksowe, z pianek i z wypełnieniem z kokosa. W naszym asortymencie znajdują się też materace dwustronne. Każdy z nich można zoptymalizować i dostosować do swoich wymagań. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z materacami 70x200 cm dostępnymi na Sweetsen.pl!

Bogaty asortyment rozmiarów

Wiele osób przyznaje, że ciężko jest im dopasować materac w klasycznym rozmiarze do łóżka w sypialni. My oferujemy możliwość wyprodukowania materaca w każdym rozmiarze, ponieważ produkty wykonujemy dopiero po otrzymaniu zamówienia od klienta. Polecamy na przykład:

W razie problemów z dopasowaniem właściwego rozmiaru, zachęcamy serdecznie do kontaktu z naszymi pracownikami. Z przyjemnością pomożemy.

Materac 70x200 cm spełniający wymagania użytkownika

Każdy z nas ma nieco inne preferencje i zwyczaje związane ze snem. U nas istnieje możliwość wyboru nie tylko materiału, z którego wykonany jest materac, ale też jego twardości i wysokości. Prezentujemy materace 70x200 cm miękkie, średnio twarde, twarde i bardzo twarde. W naszej opinii parametr ten powinien zostać dostosowany do masy ciała i wzrostu jego użytkownika. Wówczas materac jest bardzo wygodny i wspiera kręgosłup w odpowiedni sposób. Wiele osób przekonuje się o tym, kiedy po zakupie naszego materaca znika wieloletni ból pleców lub ucisk. Zapraszamy do złożenia zamówienia.