UWAGA: Zamówienia złożone i opłacone* lub wybrane za pobraniem do 8.12.2021 zostaną dostarczone przed Świętami Bożego Narodzenia**.
Zamówienia złożone po tym terminie będą dostarczane przed lub po Nowym Roku.
* opłacone tzn. zostaną zaksięgowane pieniądze na naszym koncie
** nastąpi jedna próba dostawy, jeśli zostanie ona odmówiona dostawa będzie po Świętach lub po Nowym Roku.
Materace wysyłamy na płasko 30 dni na odstąpienie Szybka realizacja Jaki materac wybrać? Dlaczego warto robić zakupy w Sweetsen.pl
  • Kategorie
  • Parametry
  • Materac do spania 60x200cm do łóżka

Szybka wysyłka materaca 60x200 cm w każdym wariancie niezależnie od modelu. Jeśli lubisz materace sprężyste, proponujemy wybór modeli z lateksem. Jeśli lubisz powierzchnie plastyczne, wybierz piankę visco. Mamy też modele twarde. Wszystko według potrzeb.

Nasz sklep oferuje bardzo szeroki asortyment materaców 60x200 cm, które sprawdzają się doskonale w pokojach dziecięcych i dla nastolatków. Tak wąski materac z pewnością nie zabierze zbyt wiele przestrzeni, a osobie o niewielkich gabarytach zagwarantuje wygodny i spokojny sen. Prezentujemy materace 60x200 cm wykonane z różnych materiałów. W naszym asortymencie znajdują się nowoczesne materace sprężynowe – kieszeniowe i Multipocket. Zapewniamy także materace kokosowe, bonellowe, z pianek oraz dwustronne. Jesteśmy przekonani, że bez trudu można tu dopasować idealny materac, który spełni wszystkie oczekiwania użytkownika. Zapraszamy do złożenia zamówienia na Sweetsen.pl!

Materac 60x200 cm, który odpowiada wymaganiom użytkownika

Sen to jedna z naszych najważniejszych życiowych potrzeb. Jest on niezbędny do regeneracji organizmu i jego prawidłowego funkcjonowania. Dobrze wybrany materac jest w stanie zapewnić wygodę i komfort, ale też właściwe wsparcie dla kręgosłupa i jego mięśni. Bardzo ważne jest więc, aby wybrać właściwy model, który będzie funkcjonalny. Dodatkowo, u nas można wybrać też twardość materaca 60x200 cm i dopasować ją do masy ciała. Oferujemy materace miękkie, średnio twarde, twarde i bardzo twarde. Zachęcamy także do wyboru właściwej wysokości, aby materac zapewniał wygodę w każdej chwili. Produkt zawsze wykonujemy na indywidualne zamówienie, aby fabrycznie nowy trafiał do klienta.

Szeroki wybór materaców wysokiej jakości

Sami produkujemy dostępne u nas materace, korzystając przy tym z surowców pierwszego gatunku. Zachęcamy do wyboru materaca o odpowiednich wymiarach. Udostępniamy na przykład materace 65x200 cm - nieco szersze, materace 90x200 cm, na których wyśpi się także osoba dorosła i idealne do sypialni dwuosobowej materace 200x200 cm. Gwarantujemy doskonałą jakość wszystkich dostępnych produktów. Nigdy nie rolujemy materacy na czas transportu, ponieważ naszym zdaniem może to mieć negatywny wpływ na ich funkcjonowanie. Każdy materac objęty jest dwuletnią gwarancją i można go do nas zwrócić w ciągu trzydziestu dni.