UWAGA: Gwarancję dostawy przed Świętami zapewnia tylko kurier Ambro Express lub DPD
Na ten okres do 14.12 obowiązuje promocyjny cennik dostaw Ambro Express:
89 zł dla zamówień do 500 zł, 49 zł dla zamówień 501-1000 zł, 0 zł dla zamówień powyżej 1000 zł
  • Kategorie
  • Parametry
  • Materac do spania 190x200cm do łóżka

Potrzebujesz materaca 190x200 cm twardego czy miękkiego? Dla osoby dorosłej czy dla dziecka? Chcesz czuć, że zagłębiasz się w materac czy wolisz gdy powierzchnia nie jest zbyt plastyczna? Wszystkie możliwości znajdziesz w naszej ofercie. Zapraszamy.

Wykorzystywanie odpowiednich materiałów naturalnych o podwyższonej termoizolacji czy materiałów syntetycznych o podwyższonej elastyczności lub wentylacji – w projektowaniu materaców jest dzisiaj powszechne. Tylko i wyłącznie materace 190x200 cm łączące w sobie najlepsze dostępne na rynku i praktyczne materiały naturalne jak kokosowe wypełnienie czy końskie włosie – z materiałami całkowicie sztucznymi jak syntetyczna pianka termoelastyczna – pozwala na uzyskanie maksymalnego stopnia funkcjonalności i jakości do ceny. Ten wskaźnik ceny do jakości ma szczególne znaczenie dla klienta, ponieważ pozwala mu dokonywać ekonomicznych i racjonalnych wyborów sklepowych. Wyprodukowane przez nas i oferowane na Sweetsen.pl materace kieszeniowe w rozmaitych rozmiarach wykazują się bardzo wysokim wskaźnikiem jakości do ceny, ponieważ chętnie i masowo sięgamy w wykonywanych modelach po sprawdzone i przetestowane przez wielu użytkowników rozwiązania syntetyczne.

Jak rozpoznać innowacyjne materace kieszeniowe

Materace kieszeniowe produkowane są od wielu lat i w zasadzie standardem większości producentów jest dzisiaj proponowanie klientom właśnie takiego rozwiązania. Jest to materac 180x200 cm lub dowolnych innych, wskazanych indywidualnie przez klienta rozmiarach – wykonany w technologii niezależnych sprężyn zamkniętych osobno w poszczególnych kieszeniach wykonanych ze specjalnego sztucznego materiału. Takie rozdzielenie sprężyn w materacach 195x200 cm na osobne kieszenie znacząco podnosi samo uczucie komfortowego i w pełni podpartego wypoczynku w nocy. Sprężyny idealnie amortyzują, a jednocześnie nie działają zbyt punktowo, tylko całościowo, dając wytchnienie całemu ciału.

Pozostałe nowinki technologiczne w materacach

Dodatkowo, zastosowanie nowoczesnej pianki termoelastycznej w projektowanych modelach pozwala uzyskać dzisiaj jeszcze taniej idealny materac 200x200 cm – dopasowujący się do każdego rodzaju, kształtu i masy ciała. To jednak nie koniec rozmaitych możliwości produkcyjnych i projektowych, po które odważnie sięga producent materaców Sweetsen.pl. Zastosowanie bardzo wytrzymałego niepikowanego pokrowca czy zastosowanie dodatkowych kanałów wentylacyjnych w samej konstrukcji materaca – to kolejne unikatowe rozwiązania na rynku materaców. Wszystkie te argumenty przekładają się nie tylko na funkcjonalność oferowanych przez Sweetsen.pl materaców, ale również na ich trwałość, czyli żywotność.