• Parametry
  • Kategorie
  • Materac do spania 190x200cm do łóżka

Potrzebujesz materaca 190x200 cm twardego czy miękkiego? Dla osoby dorosłej czy dla dziecka? Chcesz czuć, że zagłębiasz się w materac czy wolisz gdy powierzchnia nie jest zbyt plastyczna? Wszystkie możliwości znajdziesz w naszej ofercie. Zapraszamy.

Wykorzystywanie odpowiednich materiałów naturalnych o podwyższonej termoizolacji czy materiałów syntetycznych o podwyższonej elastyczności lub wentylacji – w projektowaniu materaców jest dzisiaj powszechne. Tylko i wyłącznie materace 190x200 cm łączące w sobie najlepsze dostępne na rynku i praktyczne materiały naturalne jak kokosowe wypełnienie czy końskie włosie – z materiałami całkowicie sztucznymi jak syntetyczna pianka termoelastyczna – pozwala na uzyskanie maksymalnego stopnia funkcjonalności i jakości do ceny. Ten wskaźnik ceny do jakości ma szczególne znaczenie dla klienta, ponieważ pozwala mu dokonywać ekonomicznych i racjonalnych wyborów sklepowych. Wyprodukowane przez nas i oferowane na Sweetsen.pl materace kieszeniowe w rozmaitych rozmiarach wykazują się bardzo wysokim wskaźnikiem jakości do ceny, ponieważ chętnie i masowo sięgamy w wykonywanych modelach po sprawdzone i przetestowane przez wielu użytkowników rozwiązania syntetyczne.

Jak rozpoznać innowacyjne materace kieszeniowe

Materace kieszeniowe produkowane są od wielu lat i w zasadzie standardem większości producentów jest dzisiaj proponowanie klientom właśnie takiego rozwiązania. Jest to materac 180x200 cm lub dowolnych innych, wskazanych indywidualnie przez klienta rozmiarach – wykonany w technologii niezależnych sprężyn zamkniętych osobno w poszczególnych kieszeniach wykonanych ze specjalnego sztucznego materiału. Takie rozdzielenie sprężyn w materacach 195x200 cm na osobne kieszenie znacząco podnosi samo uczucie komfortowego i w pełni podpartego wypoczynku w nocy. Sprężyny idealnie amortyzują, a jednocześnie nie działają zbyt punktowo, tylko całościowo, dając wytchnienie całemu ciału.

Pozostałe nowinki technologiczne w materacach

Dodatkowo, zastosowanie nowoczesnej pianki termoelastycznej w projektowanych modelach pozwala uzyskać dzisiaj jeszcze taniej idealny materac 200x200 cm – dopasowujący się do każdego rodzaju, kształtu i masy ciała. To jednak nie koniec rozmaitych możliwości produkcyjnych i projektowych, po które odważnie sięga producent materaców Sweetsen.pl. Zastosowanie bardzo wytrzymałego niepikowanego pokrowca czy zastosowanie dodatkowych kanałów wentylacyjnych w samej konstrukcji materaca – to kolejne unikatowe rozwiązania na rynku materaców. Wszystkie te argumenty przekładają się nie tylko na funkcjonalność oferowanych przez Sweetsen.pl materaców, ale również na ich trwałość, czyli żywotność.

Ponad

135 420 materacy

wyprodukowanych w 5 lat

 

574 rozmiary każdego materaca

nawet w 3 dni w Twoim łóżku

265 modeli materców, 9 rodzajów nakładek, 7 różnych pokrowców

to wszystko dostępne w naszym sklepie z materacami praktycznie od ręki

 
 
 

30 dni testowania

Darmowa dostawa
na płasko

Atrakcyjne promocje i rabaty
na cały asortyment

Bezpieczne zakupy
30 lat gwarancji

Newsletter

3% rabatu na pierwsze zamówienie

Facebook

Dołącz do nas i bądź na bieżąco
z nowościami, poradami i promocjami specjalnymi.

Dołącz

Do 30% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 11.06.2023