• Parametry
  • Kategorie
  • Materac do spania 170x170cm do łóżka

Marzysz o komfortowym, dobrym jakościowo materacu 170x170 cm. Wybierz ten właściwy, kierując się naszymi wskazówkami. Pomożemy dobrać odpowiednią twardość, budowę materaca a także najlepszy pokrowiec. Zapoznaj się z naszą ofertą.

Nasz sklep prezentuje szeroką gamę nowoczesnych materaców 170x170 cm – idealnych do sypialni dwuosobowych. Oferujemy materace wykonane tylko z wysokiej jakości surowców, które sami starannie dobieramy. Jako producent oferujemy możliwość dopasowania poszczególnych parametrów materaca 170x170 cm do indywidualnych potrzeb użytkownika. Każdy produkt wykonujemy dopiero po otrzymaniu zamówienia. Gotowy jest do wysyłki już w ciągu dwóch dni roboczych. Bardzo zależy nam na zachowaniu funkcjonalności naszych materaców, dlatego transportujemy je tylko na płasko, w pozycji na boku. Zachęcamy serdecznie do poznania całego asortymentu na Sweetsen.pl!

Najwygodniejsze materace dwuosobowe

Zachęcamy do tego, aby wybrać materac w jak największym rozmiarze, ponieważ zapewni on właściwy komfort. W naszym asortymencie posiadamy na przykład:

Poza rozmiarem konieczny jest też wybór wysokości materaca oraz stopnia jego twardości. Ten ostatni parametr najlepiej jest dopasować do swojej wagi i wzrostu. Posiadamy materace miękkie, średnio twarde, twarde oraz bardzo twarde. Służymy pomocą w wyborze najlepszego rozwiązania.

Jaki materac 170x170 cm wybrać?

Każdy użytkownik ma nieco inne oczekiwania wobec swojego materaca. Jedno wolą materace miękkie, inni twarde. Jednym zależy na tym, żeby materac był lekki, a innym, aby był antyalergiczny. U nas można znaleźć wiele różnych rozwiązań. Prezentujemy materace sprężynowe Multipocket i kieszeniowe, bonellowe, lateksowe, piankowe, profilowane oraz materace kokosowe https://sweetsen.pl/Kokosowe-c31. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi opisami funkcjonalności poszczególnych materiałów. Bardzo zależy nam na najwyższej jakości, dlatego nasze materace transportujemy tylko i wyłącznie na płasko w pozycji stojącej na jednym z boków. Dzięki takiemu rozwiązaniu mamy pewność, że poszczególne elementy konstrukcyjne materaca zachowają swoją funkcjonalność. Zapraszamy do złożenia zamówienia na Sweetsen.pl!

Ponad

135 420 materacy

wyprodukowanych w 5 lat

 

574 rozmiary każdego materaca

nawet w 3 dni w Twoim łóżku

265 modeli materców, 9 rodzajów nakładek, 7 różnych pokrowców

to wszystko dostępne w naszym sklepie z materacami praktycznie od ręki

 
 
 

30 dni testowania

Darmowa dostawa
na płasko

Atrakcyjne promocje i rabaty
na cały asortyment

Bezpieczne zakupy
30 lat gwarancji

Newsletter

3% rabatu na pierwsze zamówienie

Facebook

Dołącz do nas i bądź na bieżąco
z nowościami, poradami i promocjami specjalnymi.

Dołącz

Do 30% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 11.06.2023