Materac nawierzchniowy 160x200 cm | Nakładka na materac 160x200 cm

W ofercie naszego sklepu udostępniamy wysokiej klasy materace nawierzchniowe 160x200, które zapewniają wygodę oraz komfort. Jest to znakomite rozwiązanie dla osób, które śpią na zbyt twardym lub za miękkim materacu, którego nie chcą jeszcze wymieniać i dla osób śpiących na kanapie. Nasze materace nawierzchniowe 160x200 wykonujemy w oparciu o najnowsze technologie, wykorzystując przy tym materiały takie, jak:

  • pianka visco,
  • pianka molet,
  • pianka T25,
  • kokos,
  • końskie włosie.

Szeroki wybór materaców nawierzchniowych 160x200

U nas każdy użytkownik ma możliwość dopasowania topera do swoich własnych preferencji i budowy ciała. Zapewniamy materace nawierzchniowe 140x200 w wersji miękkiej, średnio twardej, twarde, a nawet bardzo twardej dla amatorów takiego podłoża. Gwarantujemy wysoką jakość wszystkich oferowanych u nas materacy, których jesteśmy producentem.

Najlepsze materace nawierzchniowe 160x200

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z pełnym asortymentem nakładek na Sweetsen.pl. Wszystkie prezentowane materace nawierzchniowe 120x200 cm wyposażone są w owatę z obu stron i można z nich korzystać dwustronnie. Istnieje możliwość ich rolowania, aby zajmowały mniej miejsca podczas przechowywania. Można je prać w domowej pralce w temperaturze 40 stopni. Nakładka posiada zamek błyskawiczny w kształcie litery L, który ułatwia jej zdejmowanie i zakładanie. Materace nawierzchniowe 160x200 objęte są dwuletnią gwarancją i istnieje możliwość ich zwrotu w ciągu trzydziestu dni. Gorąco zachęcamy do zakupów właśnie u nas.

Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie

Informacja

Produkt został dodany do przechowalni