UWAGA: Zamówienia złożone i opłacone* lub wybrane za pobraniem do 8.12.2021 zostaną dostarczone przed Świętami Bożego Narodzenia**.
Zamówienia złożone po tym terminie będą dostarczane przed lub po Nowym Roku.
* opłacone tzn. zostaną zaksięgowane pieniądze na naszym koncie
** nastąpi jedna próba dostawy, jeśli zostanie ona odmówiona dostawa będzie po Świętach lub po Nowym Roku.
Materace wysyłamy na płasko 30 dni na odstąpienie Szybka realizacja Jaki materac wybrać? Dlaczego warto robić zakupy w Sweetsen.pl
  • Kategorie
  • Parametry
  • Pokrowce na materace 140x200 cm

Posiadamy pokrowce na materac 140x200 cm z różnymi dodatkami. W naszej ofercie znajdziesz produkty zawierające włókna bambusa, ekstrakt z aloesu, celulozę. Każdy z nich ma inne właściwości. Pokrowce mają wszyty zamek w kształcie litery "L".

Aby uchronić swój materac przed kurzem i brudem oraz plamami warto zastosować dostępne u nas pokrowce na materace 140x200 cm. Sami zajmujemy się produkcją pokrowców, wykorzystując przy tym najnowsze technologie. Zapewniamy produkty wysokiej jakości, wytrzymałe i odporne na zabrudzenia. Nasze pokrowce na materace 160x200 cm są antyalergiczne i bezpieczne. Można je prać w domowej pralce w temperaturze 40 stopni. Istnieje możliwość wyboru pomiędzy modelami pikowanymi i niepikowanymi.

Szeroki wybór pokrowców na materace 140x200 cm

Udostępniamy produkty wykonane z różnych materiałów:

  • poliestru,
  • jerseyu,
  • żakardu,
  • bambusa,
  • materiału wzbogaconego o włókna celulozy.

Każdy z nich jest odporny na zabrudzenia i nie przyjmuje plam. Pokrowce nie przesiąkają i zapewniają bezpieczeństwo materacom. Oferujemy nasze pokrowce na materace 90x200 cm również w odcieniu grafitu, na którym zabrudzenia są praktycznie niewidoczne. Wyposażamy je zawsze w wygodny zamek błyskawiczny w kształcie litery L – dla ułatwienia montażu.

Wysoka jakość i wytrzymałość

Gwarantujemy doskonałą jakość wszystkich oferowanych u nas pokrowców na materace 140x200 cm, które sami produkujemy. Każdy z nich wykonywany jest na indywidualne zamówienie, dlatego pokrowce nie podlegają możliwości zwrotu. Obejmujemy je dwuletnią gwarancją. Zachęcamy serdecznie do kontaktu z naszymi pracownikami w razie jakichkolwiek wątpliwości odnośnie rozmiaru wybranego modelu pokrowca. Zapraszamy do udanych zakupów na Sweetsen.pl. Sprawdź również nasz dział z materacami, gdzie bez problemu znajdziesz dla siebie materace 140x200 cm.