Pokrowce na materace 140x200 cm

Aby uchronić swój materac przed kurzem i brudem oraz plamami warto zastosować dostępne u nas pokrowce na materace 140x200. Sami zajmujemy się produkcją pokrowców, wykorzystując przy tym najnowsze technologie. Zapewniamy produkty wysokiej jakości, wytrzymałe i odporne na zabrudzenia. Nasze pokrowce na materace 160x200 cm są antyalergiczne i bezpieczne. Można je prać w domowej pralce w temperaturze 40 stopni. Istnieje możliwość wyboru pomiędzy modelami pikowanymi i niepikowanymi.

Szeroki wybór pokrowców na materace 140x200

Udostępniamy produkty wykonane z różnych materiałów:

  • poliestru,
  • jerseyu,
  • żakardu,
  • bambusa,
  • materiału wzbogaconego o włókna celulozy.

Każdy z nich jest odporny na zabrudzenia i nie przyjmuje plam. Pokrowce nie przesiąkają i zapewniają bezpieczeństwo materacom. Oferujemy nasze pokrowce na materace 90x200 również w odcieniu grafitu, na którym zabrudzenia są praktycznie niewidoczne. Wyposażamy je zawsze w wygodny zamek błyskawiczny w kształcie litery L – dla ułatwienia montażu.

Wysoka jakość i wytrzymałość

Gwarantujemy doskonałą jakość wszystkich oferowanych u nas pokrowców na materace 140x200 cm, które sami produkujemy. Każdy z nich wykonywany jest na indywidualne zamówienie, dlatego pokrowce nie podlegają możliwości zwrotu. Obejmujemy je dwuletnią gwarancją. Zachęcamy serdecznie do kontaktu z naszymi pracownikami w razie jakichkolwiek wątpliwości odnośnie rozmiaru wybranego modelu pokrowca. Zapraszamy do udanych zakupów na Sweetsen.pl.

Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie

Informacja

Produkt został dodany do przechowalni