UWAGA: W dniach 04-12.07.2020 trwała będzie w Sweetsen.pl przerwa urlopowa. Nie będziemy produkować materacy.

Będzie działać tylko nasze Biuro Obsługi Klienta. Zamówienia złożone* do 1.07.2020 do godziny 18:00 - zostaną wyprodukowane przed urlopem. Zamówienia złożone później - ich produkcja rozpocznie się od 13.07.2020 roku - wg kolejności złożenia.
* - złożone tzn. wybranie zostanie forma płatności za pobraniem, opłacone poprzez płatności online lub pieniądze zostaną zaksięgowane na koncie.
Materace wysyłamy na płasko 30 dni na odstąpienie Szybka realizacja Jaki materac wybrać? Dlaczego warto robić zakupy w Sweetsen.pl
  • Kategorie
  • Parametry
  • Materac do spania 130x200cm do łóżka

Znajdziesz u nas materace 130x200 cm w czterech stopniach twardości. Od miękkich, po bardzo twarde. To, jaki model materaca będzie najodpowiedniejszy, zależy od wielu czynników. Skorzystaj z pomocy i zadzwoń.

Kiedy myślimy „materac” – zazwyczaj widzimy sypialnię z dużym łóżkiem lub przynajmniej pokój gościnny albo dziecięcy z mniejszym jednoosobowym łóżkiem. Dla pojedynczego użytkownika pragnącego wyspać się idealnie w nocy wymiar materaca 130x200 cm powinien być maksymalnie wystarczający. Nie wszystkie materace są jednak zamawiane na Sweetsen.pl wyłączne z myślą o nocnym wypoczynku i głębokim śnie. Coraz częściej klienci decydujący się na stworzenie od podstaw własnego wymarzonegomateraca lateksowego decydują się na nowoczesne aranżacje, gdzie model taki ląduje bezpośrednio na podłodze, a często nawet w towarzystwie 3, 5, czy 7 kolejnych i tworzy tym samym przestrzeń do wypoczynku za dnia.

Materac 130x200 do pomieszczenia socjalnego

Idealnie w takie aranżacje wpasują się współcześni pracodawcy zatrudniający większe liczby pracowników, pragnący stworzyć im idealne warunki do wypoczynku w pomieszczeniu socjalnym i optymalnego wykorzystania wolnego czasu na przerwie od wykonywanych obowiązków. Materace 135x200 cm lub o innych nietypowych wymiarach, do Sali zabaw czy pomieszczenia socjalnego w pracy – to chleb powszedni produkowanych przez Sweetsen.pl modeli. Zachęcamy do sprawdzenia bazy już gotowych rozwiązań, a jeśli w niej nie znajduje się Państwa wymarzony materac 150x200 cm – podpowiemy jak krok po kroku zaprojektować i zamówić u nas perfekcyjnie dopasowany, skrojony idealnie na Państwa potrzeby, trwały i funkcjonalny materac.

Idealny materac 130x200 cm do spoczynku dziennego

Jeśli materac 130x200 cm ma być wykorzystywany bardziej do spoczynku w ciągu dnia, może być materacem twardym z niezbyt zaawansowanymi technologiami sprężynowymi. Jednak w przypadku materaców 120x200 cm użytkowanych bardziej aktywnie, nawet do podstawowej gimnastyki i aktywności ruchowej, rozwiązania bardziej elastyczne i amortyzujące są jak najbardziej wskazane. W przypadku materaców kupowanych u nas z myślą o wykorzystaniu w ruchliwym i często odwiedzanym miejscu, warto zastanowić się jak nad sięgnięciem po najbardziej twarde rozwiązania i trwałe, syntetyczne materiały odporne na zużycie czy uszkodzenie mechaniczne.