• Parametry
  • Kategorie
  • Materac do spania 130x200cm do łóżka

Znajdziesz u nas materace 130x200 cm w czterech stopniach twardości. Od miękkich, po bardzo twarde. To, jaki model materaca będzie najodpowiedniejszy, zależy od wielu czynników. Skorzystaj z pomocy i zadzwoń.

Kiedy myślimy „materac” – zazwyczaj widzimy sypialnię z dużym łóżkiem lub przynajmniej pokój gościnny albo dziecięcy z mniejszym jednoosobowym łóżkiem. Dla pojedynczego użytkownika pragnącego wyspać się idealnie w nocy wymiar materaca 130x200 cm powinien być maksymalnie wystarczający. Nie wszystkie materace są jednak zamawiane na Sweetsen.pl wyłączne z myślą o nocnym wypoczynku i głębokim śnie. Coraz częściej klienci decydujący się na stworzenie od podstaw własnego wymarzonegomateraca lateksowego decydują się na nowoczesne aranżacje, gdzie model taki ląduje bezpośrednio na podłodze, a często nawet w towarzystwie 3, 5, czy 7 kolejnych i tworzy tym samym przestrzeń do wypoczynku za dnia.

Materac 130x200 do pomieszczenia socjalnego

Idealnie w takie aranżacje wpasują się współcześni pracodawcy zatrudniający większe liczby pracowników, pragnący stworzyć im idealne warunki do wypoczynku w pomieszczeniu socjalnym i optymalnego wykorzystania wolnego czasu na przerwie od wykonywanych obowiązków. Materace 135x200 cm lub o innych nietypowych wymiarach, do Sali zabaw czy pomieszczenia socjalnego w pracy – to chleb powszedni produkowanych przez Sweetsen.pl modeli. Zachęcamy do sprawdzenia bazy już gotowych rozwiązań, a jeśli w niej nie znajduje się Państwa wymarzony materac 150x200 cm – podpowiemy jak krok po kroku zaprojektować i zamówić u nas perfekcyjnie dopasowany, skrojony idealnie na Państwa potrzeby, trwały i funkcjonalny materac.

Idealny materac 130x200 cm do spoczynku dziennego

Jeśli materac 130x200 cm ma być wykorzystywany bardziej do spoczynku w ciągu dnia, może być materacem twardym z niezbyt zaawansowanymi technologiami sprężynowymi. Jednak w przypadku materaców 120x200 cm użytkowanych bardziej aktywnie, nawet do podstawowej gimnastyki i aktywności ruchowej, rozwiązania bardziej elastyczne i amortyzujące są jak najbardziej wskazane. W przypadku materaców kupowanych u nas z myślą o wykorzystaniu w ruchliwym i często odwiedzanym miejscu, warto zastanowić się jak nad sięgnięciem po najbardziej twarde rozwiązania i trwałe, syntetyczne materiały odporne na zużycie czy uszkodzenie mechaniczne.

Ponad

135 420 materacy

wyprodukowanych w 5 lat

 

574 rozmiary każdego materaca

nawet w 3 dni w Twoim łóżku

265 modeli materców, 9 rodzajów nakładek, 7 różnych pokrowców

to wszystko dostępne w naszym sklepie z materacami praktycznie od ręki

 
 
 

30 dni testowania

Darmowa dostawa
na płasko

Atrakcyjne promocje i rabaty
na cały asortyment

Bezpieczne zakupy
30 lat gwarancji

Newsletter

3% rabatu na pierwsze zamówienie

Facebook

Dołącz do nas i bądź na bieżąco
z nowościami, poradami i promocjami specjalnymi.

Dołącz