• O nas

Sweetsen.pl - Słodkich snów

Jesteśmy producentem wysokiej jakości materacy, nakładek na materace, pokrowców oraz stelaży. Stale poszerzamy swoją ofertę, wdrażając nowoczesne rodzaje pianek i sprężyn do naszych materacy, aby oferować jak najszerszy wybór.

Surowce najwyższej jakości

Nasze materace są wyprodukowane z najwyższej jakości materiałów, tylko I gatunku. Udzielamy na nie 2 lata gwarancji, oraz w przypadku materacy kieszeniowych 30 lat na formatkę ze sprężyń kieszeniowych. Dodatkowo dajemy gwarancję na budowę naszego materaca, tzn. jeśli zdecydujesz się rozciąć (tym samym zniszczyć) nasz materac i jeśli znajdziesz w nim inne produkty użyte do jego budowy niż na schemacie oddajemy 2 krotność ceny materaca! Bierzemy odpowiedzialność za nasze produkty i jesteśmy ich na 100% pewni!

Materace wysyłamy na płasko

Dbamy o to, aby materac służył naszym Klientom przez jak najdłuższy okres czasu dlatego materace wysyłamy na płasko. W naszej opinii rolowanie, zginanie materacy (zwłaszcza sprężynowych) powoduje ich trwałe uszkodzenia, które objawia się dopiero po kilku miesiącach po zakupie obniżając jego trwałość.

Bezpieczne zakupy

Każdy zakup jest ubezpieczony do kwoty 10 000 zł - mają Państwo pewność, że otrzymacie zamówiony produkt, w przeciwnym wypadku zostaną Państwu zwrócone pieniądze - gwarancję tą daje zewnętrzna firma TrustedShops.

Szeroka oferta materacy na każdy wymiar

W swojej ofercie posiadamy prawie 300 modeli materacy, każdy dostępny jest w 574 rozmiarach. Wszystkie produkujemy w ciągu 1-3 dni, a wybierając szybką dostawę możecie mieć Państwo każdy materac w dowolnym rozmiarze w czasie nie przekrającym 3 dni robocze. W swojej ofercie posiadamy materace piankowe, bonellowe, kieszeniowe, multipocket oraz o rdzeniu lateksowym. Miękkie, średnio twarde, twarde lub bardzo twarde - każdy znajdzie odpowiedni materac dla siebie.

Profesjonalne doradztwo i obsługa

Nie tylko produkujemy materace, ale na co dzień również na nich śpimy, dlatego też tak dobrze potrafimy dobrać materac do Twoich indywidualnych preferencji. Wiemy co, jak i z czego wykonujemy materace, używamy ich na co dzień - nasza wiedzy to nie tylko teoria, ale przede wszystkim praktyka. Skontaktuj się z nami, a dobierzemy najlepszy materac, na którym się wyśpisz!

tel. 531 521 231
tel. 537 505 652

e-mail: sklep@sweetsen.pl

Możesz też skorzystać z chata dostępnego w naszym sklepie lub szybkiego połączenia telefonicznego - jeśli tylko podasz nam swój numer oddzwonimy do Ciebie w maksymalnie 30 sekund. Pracujemy w dni robocze od 8-16.

Zapraszamy do kontaktu z nami. Sweetsen.pl - Słodkich snów

Dane firmy:

Sweetsen.pl Inmani Radzik Paweł
ul. Tadeusza Kościuszki 36
38-300 Gorlice