• Parametry
  • Kategorie
  • Materace nawierzchniowe, Nakładki na materace, topery

Głównym zadaniem materacy nawierzchniowych jest zmiana twardości powierzchni. Dzięki nim możemy ją zmiękczyć lub utwardzić. Dodatkowo zabezpiecza przed nadmiernym zużyciem, wnikaniem wilgoci. Topery posiadają zdejmowany pokrowiec.

Nakładki na materace o długości 180 cm nazywane też toperami lub materacami nawierzchniowymi służą zmiękczeniu, utwardzeniu lub wyrównaniu powierzchni. Materace nawierzchniowe to produkty przydatne w każdym domu. Są łatwe w przechowywaniu, lekkie a w prosty i łatwy sposób poprawiają jakość powierzchni, na której śpimy. Jeżeli nie stać Cię na wymianę starego materaca lub właśnie kupiłeś nowy, ale źle dobrałeś powierzchnię nakładka na materac o długości 175 cm to doskonałe rozwiązanie. Możesz ją w każdej chwili schować. Sprawdzi się na wycieczce pod namiot, poprawi jakość wypoczynku Twoich gości, gdy musisz ich położyć w salonie, na narożniku którego jakość pozostawia wiele do życzenia. 

Materac nawierzchniowy poprawi jakość Twojego snu

Źle dobrana powierzchnia na której śpimy, potrafi skutecznie utrudniać nam spokojny sen. Niedrogie rozwiązanie jakim jest dodatkowy materac nawierzchniowy o długości 185 cm pozytywnie wpłynie na Twój wypoczynek. Nakładki wykonane są z wysokiej jakości pianki wysokoelastycznej HR, maty kokosowej oraz innych warstw w zależności od twardości jaką mają.

Ponad

135 420 materacy

wyprodukowanych w 5 lat

 

574 rozmiary każdego materaca

nawet w 3 dni w Twoim łóżku

265 modeli materców, 9 rodzajów nakładek, 7 różnych pokrowców

to wszystko dostępne w naszym sklepie z materacami praktycznie od ręki

 
 
 

30 dni testowania

Darmowa dostawa
na płasko

Atrakcyjne promocje i rabaty
na cały asortyment

Bezpieczne zakupy
30 lat gwarancji

Newsletter

3% rabatu na pierwsze zamówienie

Facebook

Dołącz do nas i bądź na bieżąco
z nowościami, poradami i promocjami specjalnymi.

Dołącz

Do 30% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 05.06.2023