• Materac Napoli Mini

Pianka poliuretanowa T25
Pianka T25
Pianka T25 - Wysokiej jakości pianka poliuretanowa T25 zapewnia właściwe krążenie krwi, anatomiczne dopasowanie się materaca do kształtu ciała. Wzmacnia poczucie komfortu i wygody użytkowania.
Sprężyny kieszeniowe
Sprężyny kieszeniowe/pocketowe
Sprężyny kieszeniowe - Każda sprężyna umieszczona jest w osobnej kieszonce materiału, nie jest połączona z inną sprężyną, pracuje osobno, pracuje cicho! Dzięki takiej budowie wiercenie, obracanie się drugiej osoby, różnica wagi jest zupełnie nieodczuwalna. Materac idealnie dopasowuje się do ciała, dzięki zastosowania różnych twardości sprężyn w zależności od elementu ciała, które podpiera. Materac jest podzielony na 9 stref twardości. Miększe sprężyny stosowane są w miejscu największego podparcia, czyli w okolicach bioder. Twardsze sprężyny są montowane w okolicach odcinka lędźwiowego oraz w miejscach, w których nacisk ciała na materac jest mniejszy. Nasz system 9 strefowy gwarantuje zdrowy i wygodny wypoczynek.
Włókno klimatyzujące
Włókno klimatyzujące
Włókno klimatyzujące - zapewnia odpowiednią wentylację materaca, wzmacnia jego wytrzymałość - w pokrowcu pikowanym połączona z pokrowcem. W pokrowcu niepikowanym jest częścią wewnętrzną materaca, nie połączona z pokrowcem.
Pokrowiec
Pokrowiec
Pokrowiec – posiada zamek w kształcie litery L, tzn. na dwóch sąsiadujących ze sobą stronach. Do wyboru posiadamy jeden pokrowiec niepikowany oraz 7 pokrowców pikowanych.
Hipoalergiczny
Hipoalergiczny
Hipoalergiczny - Materac jest hypoalergiczny z racji tego zminimalizowane jest ryzyko wystąpienia uczulenia, alergii.
Filc
Filc
Filc, przekładka tapicerska - wzmacnia wytrzymałość materaca, izoluje formatkę sprężynową od pianki. Zastosowanie filcu o odpowiedniej twardości uniemożliwia zrolowanie materaca.
Materac średnio twardy
H2 - średniotwardy
Średnio twardy – strona o tej twardości polecana jest dla osób o wadze od ok. 50-100 kg Najbardziej uniwersalny rodzaj materaca. Po tej stronie nigdy nie występuje kokos, trawa morska ani końskie włosie. Może być zbudowana z pianki poliuretanowej T25, wysokoelastycznej HR, pojedynczej warstwy pianki Visco Memory, lateksu lub pianki profilowanej.
Budowa
Pianka T25 , Sprężyny kieszeniowe/pocketowe (materac kieszeniowy) , Włókno klimatyzujące , Pokrowiec na materac , Hipoalergiczny , Filc
Twardość materaca
H2 - materac średnio twardy
Rodzaj materaca
Materac ze sprężynami
Kupuj Polskie produkty
Masz pytania?

Zostaw numer, oddzwonimy.

Napoli mini to materac dwustronny, średnio twardy na konstrukcji sprężynowej. Słowo mini oznacza, że materac jest niższy o 6cm od podstawowej wersji materaca Napoli na 17cm wysokości. Niższy materac tak samo zapewni wysoki komfort i wytrzymałość, posiada budowę kieszeniową czyli 262szt sprężyn na 1m2. Gwarantuje odpowiednie podparcie poszczególnych części ciała, ponieważ materac podzielony jest na 9 stref twardości. Materac jest dwustronny co oznacza, że możemy nim obracać, że obie strony są przystosowane do snu, a to dodatkowo przełoży się na trwałość materaca. Materac jest średnio twardy będzie odpowiedni dla osób w przedziale wagowym 60-100 kg. W swojej budowie posiada podstawową piankę poliuretanową T25, pianka ta zapewnia poczucie komfortu i wygody. Ten model materaca występuje w kilku wariantach. Jak już zostało wspomniane podstawowa wersja materaca Napoli ma 17cm wysokości. Dostępna jest jeszcze konstrukcja max plus dla miłośników wysokich, sprężynujących materacy. Kolejna wersja ze zdwojoną ilością sprężyn tzn. konstrukcja multipocket odpowiednia dla osób preferujących mocne podparcie i twardsze powierzchnie do snu. Materac Napoli mini po jednej ze stron może posiadać piankę moletową, nazwa takiego materaca to Napoli molet mini. Pianka moletowa jest mocno sprężynująca, posiada szereg wypustek i wgłębień, które idealnie dopasowują się do kształtów ciała. Materac wykończony jest owatą na którą zakładamy pokrowiec. W cenie materaca jest gładki pokrowiec niepikowany. Za dodatkową dopłatą kupujący może wybrać pokrowiec pikowany o zróżnicowanej gramaturze i składzie materiału.

Kupując nasz materac zapewnisz sobie wysoki komfort snu i najwyższą jakość produktu. Nasze materace są produkowane w Polsce z wysokiej jakości surowców. Wszystkie użyte w procesie produkcyjnym materiały posiadają odpowiednie atesty bezpieczeństwa. Czas produkcji zakupionego materaca wynosi do trzech dni. Natomiast dostawa odbywa się na płasko (bez zginania materaca) i bezpośrednio pod adres klienta. Na każdym etapie zamówienia otrzymują Państwo powiadomienia sms odnośnie wysyłki a później dostawy materaca. Na materac zakupiony w naszej firmie otrzymują Państwo 30 letnią gwarancję na formatkę sprężynową i 30 dniowy termin na odstąpienie od umowy. Gwarantujemy wysoką jakość w rozsądnej cenie.

Zapraszamy do kontaktu mailowego czy telefonicznego jeśli potrzebują Państwo uzyskać fachowej pomocy przy wyborze materaca dostosowanego do własnych preferencji i upodobań.

Wszystkie nasze materace posiadają antyalergiczny pokrowiec z zamkiem w kształcie litery L. Zastosowano obustronnie włókno klimatyzujące 150g/1m.

Podwójny system klejenia pozwala zwiększyć jakość, ale również przedłużyć żywotność materaca.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń
Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
 
 
 
 
 
4.9/5 (399 opinii)
Nie wiesz, który pokrowiec wybrać? Przeczytaj artykuł o pokrowcach
Wymiar
Wysokość 11 cm
Pokrowiec
Cena: 869.00
szt.
Oblicz ratę
Wysyłka w ciągu 1-3 dni
Cena przesyłki 0
Przesyłka na płasko prywatną firmą przewozową 0
Przesyłka na płasko pobraniowa prywatną firmą przewozową 39
Ambro Express - Materac w 3 dni w Twoim łóżku 89
Dostępność 99996 szt.
Dodatkowe korzyści
Masz pytania?
x
  • Produkty w tym samym rozmiarze co Materac Napoli Mini

  • Ostatnio oglądane produkty
Sweetsen.pl

Produkujemy wygodne materace z myślą o Twoim spokojnym śnie

135 420 materacy wyprodukowanych w 5 lat
156 730 materacy

wyprodukowanych w 9 lat

574 rozmiary każdego materaca nawet w 3 dni w Twoim  łóżku
574 rozmiary każdego materaca

nawet w 3 dni w Twoim łóżku

265 modeli materców, 9 rodzajów nakładek, 7 różnych pokrowców
265 modeli materców, 10 rodzajów nakładek, 7 różnych pokrowców

to wszystko dostępne w naszym sklepie z materacami praktycznie od ręki

 
 
 
30 dni na przetestowanie materaca
Darmowa dostawa
na płasko
Atrakcyjne promocje i rabaty
na cały asortyment
Bezpieczne zakupy
30 lat gwarancji