• Materac NAPOLI MAX PLUS

Pianka poliuretanowa T25
Pianka T25
Pianka T25 - Wysokiej jakości pianka poliuretanowa T25 zapewnia właściwe krążenie krwi, anatomiczne dopasowanie się materaca do kształtu ciała. Wzmacnia poczucie komfortu i wygody użytkowania.
Sprężyny kieszeniowe
Sprężyny kieszeniowe/pocketowe
Sprężyny kieszeniowe - Każda sprężyna umieszczona jest w osobnej kieszonce materiału, nie jest połączona z inną sprężyną, pracuje osobno, pracuje cicho! Dzięki takiej budowie wiercenie, obracanie się drugiej osoby, różnica wagi jest zupełnie nieodczuwalna. Materac idealnie dopasowuje się do ciała, dzięki zastosowania różnych twardości sprężyn w zależności od elementu ciała, które podpiera. Materac jest podzielony na 9 stref twardości. Miększe sprężyny stosowane są w miejscu największego podparcia, czyli w okolicach bioder. Twardsze sprężyny są montowane w okolicach odcinka lędźwiowego oraz w miejscach, w których nacisk ciała na materac jest mniejszy. Nasz system 9 strefowy gwarantuje zdrowy i wygodny wypoczynek.
Włókno klimatyzujące
Włókno klimatyzujące
Włókno klimatyzujące - zapewnia odpowiednią wentylację materaca, wzmacnia jego wytrzymałość - w pokrowcu pikowanym połączona z pokrowcem. W pokrowcu niepikowanym jest częścią wewnętrzną materaca, nie połączona z pokrowcem.
Pokrowiec
Pokrowiec
Pokrowiec – posiada zamek w kształcie litery L, tzn. na dwóch sąsiadujących ze sobą stronach. Do wyboru posiadamy jeden pokrowiec niepikowany oraz 7 pokrowców pikowanych.
Hipoalergiczny
Hipoalergiczny
Hipoalergiczny - Materac jest hypoalergiczny z racji tego zminimalizowane jest ryzyko wystąpienia uczulenia, alergii.
Filc
Filc
Filc, przekładka tapicerska - wzmacnia wytrzymałość materaca, izoluje formatkę sprężynową od pianki. Zastosowanie filcu o odpowiedniej twardości uniemożliwia zrolowanie materaca.
Materac średnio twardy
H2 - średniotwardy
Średnio twardy – strona o tej twardości polecana jest dla osób o wadze od ok. 50-100 kg Najbardziej uniwersalny rodzaj materaca. Po tej stronie nigdy nie występuje kokos, trawa morska ani końskie włosie. Może być zbudowana z pianki poliuretanowej T25, wysokoelastycznej HR, pojedynczej warstwy pianki Visco Memory, lateksu lub pianki profilowanej.
Budowa
Pianka T25 , Sprężyny kieszeniowe/pocketowe (materac kieszeniowy) , Włókno klimatyzujące , Pokrowiec na materac , Hipoalergiczny , Filc
Twardość materaca
H2 - materac średnio twardy
Rodzaj materaca
Materac ze sprężynami
Kupuj Polskie produkty
Masz pytania?

Zostaw numer, oddzwonimy.

Napoli Max Plus to materac dwustronny, średnio twardy w wersji z podwyższoną konstrukcją sprężyn pocketowych. Sprężyny użyte w tym modelu są wydłużone o 5 cm w stosunku do standardowej sprężyny. Sama sprężyna w tej wersji ma 17 cm wysokości, a cały materaca 22 cm, co powoduje zwiększoną sprężystość. Sprężyny pocketowe w ilości 262 szt/m2 doskonale podpierają ciężar ciała. Dodatkowo każda z nich otoczona jest materiałem, praca takiej konstrukcji jest bardzo cicha i niezależna. Formatka sprężynowa dzieli się na 9 stref, dzięki czemu idealnie dopasowuje się do naturalnego kształtu ciała, zapewniając niezbędne podparcia dla kręgosłupa.

W materacu Napoli Max Plus pianka poliuretanowej (T25) została użyta po obu stronach. Ten materac jest bazowym modelem, który nie posiada dodatkowych warstw.

Materac Napoli Max Plus przeznaczony jest dla osób dorosłych do wagi 100 kg, jak również dla dzieci. Wydłużone sprężyny powstały z myślą o potrzebie uzyskania wysokiego materaca, jednak taka konstrukcja przekłada się na większą pracę, powodując zmiękczoną formę materaca.

Oferta w w naszym sklepie jest przygotowana w taki sposób, by z konkretnego modelu, móc stworzyć inne wersje. Oprócz modelu materaca Napoli Max Plus występuje również materac o standardowej konstrukcji jak i multipocket, gdzie sprężyn jest 510 szt/m2.

Przy zakupie materaca można wybrać jeden z przygotowanych pokrowców. W standardzie jest pokrowiec niepikowany Jersey, Taki rodzaj pokrowca nie jest połączony z owatą (włóknem klimatyzującym) pozostałe pokrowce z oferty są w wersji pikowanej. Różnią się gramaturą materiału i jego składem. Wszystkie pokrowce mają wszyty zamek z dwóch sąsiadujących stron. Pokrowce na materac można prać w 40 °C. W ofercie występują pokrowce w kolorze grafitowym i czarnym i śmietankowym.

Materace produkowane są po zamówieniu, dlatego możemy pozwolić sobie na tak rozbudowaną ofertę, która prezentuje materace w rozmiarach co 5 cm z szerokości i długości.

Ponadto dla potrzymania doskonałej jakości materacy, ich transport odbywa się na płasko. Tylko w taki sposób przewożony materac nie ulegnie zniszczeniu. Wkład sprężynowy, jak i inne warstwy na materacu, będą nienaruszone, co pozwoli cieszyć się nim przez długie lata.

Wszystkie nasze materace posiadają antyalergiczny pokrowiec z zamkiem w kształcie litery L. Zastosowano obustronnie włókno klimatyzujące 150g/1m.

Podwójny system klejenia pozwala zwiększyć jakość, ale również przedłużyć żywotność materaca.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń
Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
 
 
 
 
 
4.9/5 (399 opinii)
Nie wiesz, który pokrowiec wybrać? Przeczytaj artykuł o pokrowcach
Wymiar
Wysokość 22 cm
Pokrowiec
Cena: 869.00
szt.
Oblicz ratę
Wysyłka w ciągu 1-3 dni
Cena przesyłki 0
Przesyłka na płasko prywatną firmą przewozową 0
Przesyłka na płasko pobraniowa prywatną firmą przewozową 39
Ambro Express - Materac w 3 dni w Twoim łóżku 89
Dostępność 99998 szt.
Dodatkowe korzyści
Masz pytania?
x
  • Produkty w tym samym rozmiarze co Materac NAPOLI MAX PLUS

  • Ostatnio oglądane produkty
Sweetsen.pl

Produkujemy wygodne materace z myślą o Twoim spokojnym śnie

135 420 materacy wyprodukowanych w 5 lat
156 730 materacy

wyprodukowanych w 9 lat

574 rozmiary każdego materaca nawet w 3 dni w Twoim  łóżku
574 rozmiary każdego materaca

nawet w 3 dni w Twoim łóżku

265 modeli materców, 9 rodzajów nakładek, 7 różnych pokrowców
265 modeli materców, 10 rodzajów nakładek, 7 różnych pokrowców

to wszystko dostępne w naszym sklepie z materacami praktycznie od ręki

 
 
 
30 dni na przetestowanie materaca
Darmowa dostawa
na płasko
Atrakcyjne promocje i rabaty
na cały asortyment
Bezpieczne zakupy
30 lat gwarancji