• Materac Mediolan Trawa

Trawa Morska
Trawa Morska
Trawa Morska – W 100% naturalny surowiec stosowany w celu utwardzenia materaca. Strona po której znajduje się trawa morska jest stroną twardą.
Pianka poliuretanowa T25
Pianka T25
Pianka T25 - Wysokiej jakości pianka poliuretanowa T25 zapewnia właściwe krążenie krwi, anatomiczne dopasowanie się materaca do kształtu ciała. Wzmacnia poczucie komfortu i wygody użytkowania.
Sprężyny kieszeniowe
Sprężyny kieszeniowe/pocketowe
Sprężyny kieszeniowe - Każda sprężyna umieszczona jest w osobnej kieszonce materiału, nie jest połączona z inną sprężyną, pracuje osobno, pracuje cicho! Dzięki takiej budowie wiercenie, obracanie się drugiej osoby, różnica wagi jest zupełnie nieodczuwalna. Materac idealnie dopasowuje się do ciała, dzięki zastosowania różnych twardości sprężyn w zależności od elementu ciała, które podpiera. Materac jest podzielony na 9 stref twardości. Miększe sprężyny stosowane są w miejscu największego podparcia, czyli w okolicach bioder. Twardsze sprężyny są montowane w okolicach odcinka lędźwiowego oraz w miejscach, w których nacisk ciała na materac jest mniejszy. Nasz system 9 strefowy gwarantuje zdrowy i wygodny wypoczynek.
Włókno klimatyzujące
Włókno klimatyzujące
Włókno klimatyzujące - zapewnia odpowiednią wentylację materaca, wzmacnia jego wytrzymałość - w pokrowcu pikowanym połączona z pokrowcem. W pokrowcu niepikowanym jest częścią wewnętrzną materaca, nie połączona z pokrowcem.
Pokrowiec
Pokrowiec
Pokrowiec – posiada zamek w kształcie litery L, tzn. na dwóch sąsiadujących ze sobą stronach. Do wyboru posiadamy jeden pokrowiec niepikowany oraz 7 pokrowców pikowanych.
Hipoalergiczny
Hipoalergiczny
Hipoalergiczny - Materac jest hypoalergiczny z racji tego zminimalizowane jest ryzyko wystąpienia uczulenia, alergii.
Filc
Filc
Filc, przekładka tapicerska - wzmacnia wytrzymałość materaca, izoluje formatkę sprężynową od pianki. Zastosowanie filcu o odpowiedniej twardości uniemożliwia zrolowanie materaca.
Materac średnio twardy
H2 - średniotwardy
Średnio twardy – strona o tej twardości polecana jest dla osób o wadze od ok. 50-100 kg Najbardziej uniwersalny rodzaj materaca. Po tej stronie nigdy nie występuje kokos, trawa morska ani końskie włosie. Może być zbudowana z pianki poliuretanowej T25, wysokoelastycznej HR, pojedynczej warstwy pianki Visco Memory, lateksu lub pianki profilowanej.
Materac twardy
H3 - twardy
Twardy - strona o tej twardości polecana jest dla osób o wadze powyżej 100 kg lub dla osób lubiących spać na twardej powierzchni. Zbudowana jest zawsze z pojedynczej warstwy kokosa lub trawy morskiej.
Budowa
Trawa morska (materac z trawą morską) , Pianka T25 , Sprężyny kieszeniowe/pocketowe (materac kieszeniowy) , Włókno klimatyzujące , Pokrowiec na materac , Hipoalergiczny , Filc
Twardość materaca
H2 - materac średnio twardy , H3 - materac twardy
Rodzaj materaca
Materac ze sprężynami
Kupuj Polskie produkty
Masz pytania?

Zostaw numer, oddzwonimy.

Mediolan Trawa to materac dwustronny o dwóch stopniach twardości. Materac jest na konstrukcji sprężynowej, kieszeniowej. Każda sprężyna jest w osobnej kieszonce materiału, dzięki temu materac jest cichy. Ten model ma 18cm wysokości choć jest dostępny również w wersji niższej Mediolan mini trawa na 12cm lub w wersji max plus na 23cm. Jedna strona materaca jest średnio twarda wykończona pianką t25, która zapewnia sprężystość i wytrzymałość materaca. Pianka zapewnia wygodny i komfortowy wypoczynek. Materac ze stroną średnio twardą będzie odpowiedni dla osób w przedziale wagowym 60-100kg. Mediolan trawa to materac, który będzie odpowiedni również dla dwóch osób, których waga przynajmniej jednej przekracza 100kg. Strona twarda jest dedykowana dla osób z wagą w przedziale 100-120kg. Deklarowane przez nas przedziały wagi użytkowników do twardości materaca są jedynie sugestią i stanowią jedynie wartości poglądową. Drugą bardzo istotną cechą przy doborze materaca i jego twardości są nasze upodobania i preferencje. Strona twarda w materacu Mediolan trawa jak sama nazwa wskazuje jest zbudowana z pianki t25 a na nią w celu utwardzenia zastosowano trawę morską 100% naturalną. Trawa morska posiada właściwości wentylujące, zapobiega nadmiernemu poceniu się. Posiada delikatny zapach suchej trawy co pozytywnie wpływa na relaks. Zamiast trawy morskiej ten model materaca występuje z warstwą kokosu (również utwardza powierzchnię), materac będzie nosił nazwę po prostu Mediolan. Opisywany materac możemy również Państwu zaproponować z podwojoną ilością sprężyn czyli Mediolan trawa multipocket. Większa ilość sprężyn (510 szt na 1m2) dodatkowo wzmocni materac i zapewni jeszcze więcej punktów podparcia. Każdy materac wykończony jest owatą, która zapewnia odpowiednią wentylację materaca. Ostatnim już elementem materaca jest pokrowiec z zamkiem w kształcie litery L. W cenie materaca proponujemy, gładki pokrowiec niepikowany a za dopłatą można dobrać pokrowce pikowane o zróżnicowanych właściwościach.

Materace trafiają do Państwa prosto z produkcji. Materace wykonujemy w niestandardowych wymiarach a produkcja mieści się w Polsce. Dbamy o każdy szczegół począwszy od surowców z których wykonujemy materace po dostawę, która jest na płasko bez zginania materaca. Sama produkcja to zaledwie 3 dni a dostawa materaca odbywa się na płasko przewoźnikiem. Otrzymujesz materac, który możesz testować do 30 dni w tym czasie podejmujesz decyzję czy materac zostaje u Ciebie.

Jeśli nadal wybór materaca spędza Ci sen z powiek, pozwól sobie pomóc zadzwoń lub napisz, chętnie podpowiemy na co warto zwrócić uwagę kupując materac.

Wszystkie nasze materace posiadają antyalergiczny pokrowiec z zamkiem w kształcie litery L. Zastosowano obustronnie włókno klimatyzujące 150g/1m.

Podwójny system klejenia pozwala zwiększyć jakość, ale również przedłużyć żywotność materaca.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń
Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
 
 
 
 
 
4.9/5 (399 opinii)
Nie wiesz, który pokrowiec wybrać? Przeczytaj artykuł o pokrowcach
Wymiar
Wysokość 18 cm
Pokrowiec
Cena: 959.00
szt.
Oblicz ratę
Wysyłka w ciągu 1-3 dni
Cena przesyłki 0
Przesyłka na płasko prywatną firmą przewozową 0
Przesyłka na płasko pobraniowa prywatną firmą przewozową 39
Ambro Express - Materac w 3 dni w Twoim łóżku 89
Dostępność 99997 szt.
Dodatkowe korzyści
Masz pytania?
x
  • Produkty w tym samym rozmiarze co Materac Mediolan Trawa

  • Ostatnio oglądane produkty
Sweetsen.pl

Produkujemy wygodne materace z myślą o Twoim spokojnym śnie

135 420 materacy wyprodukowanych w 5 lat
156 730 materacy

wyprodukowanych w 9 lat

574 rozmiary każdego materaca nawet w 3 dni w Twoim  łóżku
574 rozmiary każdego materaca

nawet w 3 dni w Twoim łóżku

265 modeli materców, 9 rodzajów nakładek, 7 różnych pokrowców
265 modeli materców, 10 rodzajów nakładek, 7 różnych pokrowców

to wszystko dostępne w naszym sklepie z materacami praktycznie od ręki

 
 
 
30 dni na przetestowanie materaca
Darmowa dostawa
na płasko
Atrakcyjne promocje i rabaty
na cały asortyment
Bezpieczne zakupy
30 lat gwarancji