UWAGA: Zamówienia złożone i opłacone lub wybrane za pobraniem do 6.12.2023 do godziny 15:30 zostaną dostarczone przed Świętami.
Zamówienia złożone po tej dacie - nie dajemy gwarancji dostawy do Świąt
  • Parametry
  • Pokrowce na materace 90x210 cm

Kupując pokrowiec odświeżysz swój materac 90x210 cm . W ofercie pokrowce miękkie i bardzo przyjemne w dotyku. Dostępnych kilka modeli, każdy z nich o innych właściwościach. Wszyty zamek umożliwia zakładanie i ściąganie pokrowca na materac.

Możliwość zdjęcia i wyprania wierzchniej warstwy materaca jaką jestpokrowiec na materac 90x210 cm, gwarantuje utrzymanie jego czystości i higieny. Nasze pokrowce posiadają wszyty suwak w kształcie litery "L", który ułatwia ich wypranie i ponowne założenie. Oferujemy pokrowce w standardowych i niestandardowych rozmiarach, które szyjemy na indywidualne zamówienie klienta. W zależności od zastosowanego materiału pokrowce na materac 85x210 cm posiadają różne właściwości, między innymi absorbują nadmiar wilgoci dzięki zawartości włókien bambusa (pokrowiec Bamboo) lub zawiertości 51% celulozy (pokrowiec Tencel). Warto zwrócić również uwagę na pokrowiec Aloe Vera nasączony ekstraktem z aloesu (delikatny dla skóry) oraz pokrowiec Żakard, w ciemnym grafitowym kolorze (odporny na mechacenie, zaciągnięcia, trudnopalny i łatwy w utrzymaniu w czystości).

Pokrowiec na materac 90x210 cm

Nasze pokrowce produkujemy z najwyższej jakości i trwałych materiałów. Pokrowce na materac 95x210 cm łatwo wymienisz i nadasz swojemu materacowi nowy, elegancki wygląd, Zadbasz również o bezpieczeństwo swojej rodziny, szczególnie jeżeli są alergikami i musisz dbać o to by przebywali w czystym i higienicznym środowisku.

Sweetsen.pl

Produkujemy wygodne materace z myślą o Twoim spokojnym śnie

135 420 materacy wyprodukowanych w 5 lat
135 420 materacy

wyprodukowanych w 5 lat

574 rozmiary każdego materaca nawet w 3 dni w Twoim  łóżku
574 rozmiary każdego materaca

nawet w 3 dni w Twoim łóżku

265 modeli materców, 9 rodzajów nakładek, 7 różnych pokrowców
265 modeli materców, 9 rodzajów nakładek, 7 różnych pokrowców

to wszystko dostępne w naszym sklepie z materacami praktycznie od ręki

 
 
 
30 dni na przetestowanie materaca
Darmowa dostawa
na płasko
Atrakcyjne promocje i rabaty
na cały asortyment
Bezpieczne zakupy
30 lat gwarancji
Newsletter

3% rabatu na pierwsze zamówienie

Facebook

Dołącz do nas i bądź na bieżąco
z nowościami, poradami i promocjami specjalnymi.

Dołącz