UWAGA: Gwarancję dostawy przed Świętami zapewnia tylko kurier Ambro Express lub DPD
Na ten okres do 14.12 obowiązuje promocyjny cennik dostaw Ambro Express:
89 zł dla zamówień do 500 zł, 49 zł dla zamówień 501-1000 zł, 0 zł dla zamówień powyżej 1000 zł
  • Kategorie
  • Parametry
  • Pokrowce na materace 90x210 cm

Kupując pokrowiec odświeżysz swój materac 90x210 cm . W ofercie pokrowce miękkie i bardzo przyjemne w dotyku. Dostępnych kilka modeli, każdy z nich o innych właściwościach. Wszyty zamek umożliwia zakładanie i ściąganie pokrowca na materac.

Możliwość zdjęcia i wyprania wierzchniej warstwy materaca jaką jestpokrowiec na materac 90x210 cm, gwarantuje utrzymanie jego czystości i higieny. Nasze pokrowce posiadają wszyty suwak w kształcie litery "L", który ułatwia ich wypranie i ponowne założenie. Oferujemy pokrowce w standardowych i niestandardowych rozmiarach, które szyjemy na indywidualne zamówienie klienta. W zależności od zastosowanego materiału pokrowce na materac 85x210 cm posiadają różne właściwości, między innymi absorbują nadmiar wilgoci dzięki zawartości włókien bambusa (pokrowiec Bamboo) lub zawiertości 51% celulozy (pokrowiec Tencel). Warto zwrócić również uwagę na pokrowiec Aloe Vera nasączony ekstraktem z aloesu (delikatny dla skóry) oraz pokrowiec Żakard, w ciemnym grafitowym kolorze (odporny na mechacenie, zaciągnięcia, trudnopalny i łatwy w utrzymaniu w czystości).

Pokrowiec na materac 90x210 cm

Nasze pokrowce produkujemy z najwyższej jakości i trwałych materiałów. Pokrowce na materac 95x210 cm łatwo wymienisz i nadasz swojemu materacowi nowy, elegancki wygląd, Zadbasz również o bezpieczeństwo swojej rodziny, szczególnie jeżeli są alergikami i musisz dbać o to by przebywali w czystym i higienicznym środowisku.