Materace wysyłamy na płasko 30 dni na odstąpienie Szybka realizacja Jaki materac wybrać? Dlaczego warto robić zakupy w Sweetsen.pl
  • Kategorie
  • Parametry
  • Materac do spania 90x200cm do łóżka

Do wyboru materace do spania 90x200 cm piankowe, sprężynowo-kieszeniowe, bonelowe. To jaki model materaca będzie najodpowiedniejszy, zależy od preferencji i wagi osoby korzystającej z materaca. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Nasz sklep prezentuje szeroki wybór materaców 90x200 cm, które wspaniale sprawdzają się w sypialniach jednoosobowych, ale mogą być też wybierane do dużych łóżek dla par. Niektórzy decydują się na takie rozwiązanie, ponieważ dwa materace znacznie łatwiej jest przebrać w nową pościel, czy odwrócić na drugą stronę. U nas prezentujemy materace 90x200 cm wykonane z różnych materiałów, zawsze najwyższej jakości. Sami zajmujemy się całą produkcją, dlatego możemy zagwarantować wytrzymałość i trwałość dostępnych w sklepie produktów. Zachęcamy gorąco do zapoznania się z asortymentem na Sweetsen.pl!

Materac 90x200 cm dopasowany do preferencji użytkownika

Odpowiednio dobrany materac gwarantuje zdrowy i bezpieczny dla kręgosłupa sen. Wygoda to zawsze kwestia indywidualna, którą każdy z nas postrzega nieco inaczej. U nas istnieje możliwość wyboru stopnia twardości. Prezentujemy materace miękkie, średnio twarde, twarde i bardzo twarde. Ważne, aby parametr ten wybrać w oparciu o wagę i wzrost. Bardzo ważny jest też materiał wypełnienia materaca. Nasz sklep oferuje nowoczesne materace sprężynowe kieszeniowe i Multipocket, materace bonellowe, kokosowe, lateksowe, z nowoczesnych pianek i dwustronne. Te ostatnie to dobre rozwiązanie dla osób, które nie potrafią się zdecydować i chcą co jakiś czas zmienić przestrzeń przeznaczoną do snu.

Dopasuj rozmiar materaca do swoich potrzeb

Zachęcamy też do wyboru odpowiedniego rozmiaru materaca. U nas klient sam decyduje o takich parametrach, a my produkujemy materac dopiero po otrzymaniu jego specyfikacji. Udostępniamy na przykład:

Nasze materace transportujemy zawsze na płasko, ponieważ naszym zdaniem ich rolowanie może zaszkodzić działaniu poszczególnych elementów. Produkt przewożony jest na boku, aby nie został obciążony innymi materacami. Nasze produkty obejmujemy dwuletnią gwarancją i umożliwiamy ich zwrot w ciągu trzydziestu dni, jeśli nie spełniają Państwa wymagań. Zapraszamy.