• Kategorie
  • Parametry
  • Materac do spania 90x190cm do łóżka

Niestandardowy wymiar materaca nie stanowi dla nas problemu. Tutaj oferujemy rozmiar 90x190 cm, ale w naszym sklepie znajdziesz dziesiątki innych wymiarów. Każdy materac jest w pokrowcu, który możesz ściągnąć - ma zamek z dwóch sąsiadujących boków.

Na Sweetsen.pl można znaleźć bardzo bogaty asortyment materaców jednoosobowych, w tym materaców 90x190 cm, które są bardzo chętnie wybierane przez naszych klientów. Oferujemy produkty wykonane tylko z najlepszych materiałów. Sami zajmujemy się produkcją, przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii. Wszystkie nasze materace są więc wygodne, komfortowe, funkcjonalne, trwałe i wytrzymałe. Zapewniamy o ich wysokiej jakości. W sklepie udostępniamy materace lateksowe, kokosowe, piankowe, termoelastyczne, bonellowe, sprężynowe kieszeniowe i Multipocket. Jesteśmy przekonani, że każdy klient znajdzie tu odpowiedni produkt dla siebie. Zapraszamy do zakupów.

Dopasuj materac 90x190 cm do swoich potrzeb

Zachęcamy do tego, aby optymalizować materac i wybierać jego poszczególne parametry. Bardzo ważnym jest oczywiście stopień twardości materaca, ponieważ bezpośrednio wpływa na wygodę. Najlepiej kierować się przy tym naszymi zaleceniami, ponieważ kluczowa jest tu masa ciała użytkownika. Oferujemy materace 90x190 cm miękkie, średnio twarde, twarde i bardzo twarde. Dostępne są także materace dwustronne. Każdy materac wykonujemy dopiero po otrzymaniu zamówienia, a więc otrzymujecie Państwo produkt fabrycznie nowy. Objęty jest on dwuletnią gwarancją i można go zwrócić w ciągu trzydziestu dni, jeśli tylko nie spełnia oczekiwań. Nasze materace zawsze transportujemy na płasko, ponieważ rolowanie może mieć zły wpływ na ich funkcjonowanie i uszkadzać poszczególne elementy materaca.

Wybierz materac we właściwym rozmiarze

U nas materac można dopasować również pod kątem idealnego rozmiaru. Oferujemy na przykład materace 95x190 cm do niestandardowych łóżek, materace 120x190 cm do nieco szerszych oraz materace 180x190 cm do dużych łóżek dla par. Jeżeli macie Państwo jakiekolwiek wątpliwości odnośnie dopasowania właściwego rozmiaru lub innych parametrów materaca, serdecznie zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami. Jesteśmy przekonani, że uda nam się pomóc wybrać idealny produkt, który spełni wszystkie Państwa wymagania. Życzymy udanych zakupów!