• Parametry
  • Kategorie
  • Materac do spania 90x170 cm do łóżka

Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą materacy 90x170 cm. Znajdziesz u nas modele dopasowane do Twojej wagi i Twoich potrzeb. Na czas dostawy nie zwijamy, nie rolujemy materacy, masz pewność, że konstrukcja materaca nie ulegnie uszkodzeniu.

Prowadzenie działalności gospodarczej opartej na udostępnianiu miejsc noclegowych jest doskonałym sposobem na odnalezienie się w dzisiejszym trendzie turystyki coraz bardziej regionalnej i w skali mikro. Dla miejsc noclegowych łóżko, a dokładnie konkretny materac 90x170 cm wraz z czystą pościelą, to absolutne minimum, od którego klient zaczyna ocenę miejsca. Nawet przy niższej cenie pokoju i niższym standardzie całej noclegowni, wybór odpowiedniego materaca bonellowego bądź kieszeniowego powinien przyświecać absolutnie każdemu właścicielowi. Tym bardziej, że obecnie, za sprawą wzrostu zaawansowania technologicznego i materiałowego, jesteśmy w stanie wyprodukować dla Państwa trwałe, funkcjonalne i odporne materace 95x170 cm lub o dowolnych innych wymiarach, które sprawdzą się świetnie od strony ekonomicznej oraz późniejszej konserwacji.

Trwałość materaców 90x170 cm uzyskana kilkoma metodami

Na trwałość konkretnych materaców wpływają rozmaite czynniki i jako doświadczony, wieloletni producent doskonale wiemy, w jaki sposób przygotować odporne materace 100x170 cm do wykorzystania w pomieszczeniach użytku publicznego, masowego czy komercyjnego. Wybór podwyższonej twardości materaca (H3 lub H4) może być rozwiązaniem, które nie do końca spodoba się każdemu wynajmującemu nocleg, dlatego warto sięgnąć po materace średnio twarde, które będą bardziej trwałe i żywotne nie dzięki twardości, a dzięki zastosowaniu dodatkowych, syntetycznie wzmocnionych materiałów jak lateks chociażby.

Gwarancja producenta i możliwość zwrotu materaca 90x170 cm

Zarówno te mające wiele lat rozwiązania jak materace bonellowe jak i te nowsze, znacznie bardziej zaawansowane jak materace Multipocket, wykonywane są przez nas z takim samym zaangażowaniem, doświadczeniem i zastosowaniem wyłącznie materiałów pochodzących od zaufanych dostawców. Dzięki temu możemy na każdy materac 60x170 cm oferować klientom dwuletnią gwarancję warz z 30-dniowym okresem zwrotu zakupionego materaca. Jesteśmy przekonani, że każdy użytkownik naszego materaca, szybko się z nim zwiąże i nie będzie chciał się z nim rozstawać.

Ponad

135 420 materacy

wyprodukowanych w 5 lat

 

574 rozmiary każdego materaca

nawet w 3 dni w Twoim łóżku

265 modeli materców, 9 rodzajów nakładek, 7 różnych pokrowców

to wszystko dostępne w naszym sklepie z materacami praktycznie od ręki

 
 
 

30 dni testowania

Darmowa dostawa
na płasko

Atrakcyjne promocje i rabaty
na cały asortyment

Bezpieczne zakupy
30 lat gwarancji

Newsletter

3% rabatu na pierwsze zamówienie

Facebook

Dołącz do nas i bądź na bieżąco
z nowościami, poradami i promocjami specjalnymi.

Dołącz

Do 30% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 05.06.2023