UWAGA:W dniach 5-16.07.2021 trwać będzie przerwa urlopowa - nie będziemy produkować materacy.
Zamówienia przyjęte i opłacone lub wybrane za pobraniem do 30.06.2021 będę zrealizowane przed ulropem. Późniejsze zamówienia będą realizowane od 19.07.2021.
W czasie przerwy urlopowej będziemy dostępni i będziemy doradzać Państwu poprzez telefon, e-mail i czat w kwestii doboru materacy.
Materace wysyłamy na płasko 30 dni na odstąpienie Szybka realizacja Jaki materac wybrać? Dlaczego warto robić zakupy w Sweetsen.pl
  • Kategorie
  • Parametry
  • Materac do spania 90x170 cm do łóżka

Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą materacy 90x170 cm. Znajdziesz u nas modele dopasowane do Twojej wagi i Twoich potrzeb. Na czas dostawy nie zwijamy, nie rolujemy materacy, masz pewność, że konstrukcja materaca nie ulegnie uszkodzeniu.

Prowadzenie działalności gospodarczej opartej na udostępnianiu miejsc noclegowych jest doskonałym sposobem na odnalezienie się w dzisiejszym trendzie turystyki coraz bardziej regionalnej i w skali mikro. Dla miejsc noclegowych łóżko, a dokładnie konkretny materac 90x170 cm wraz z czystą pościelą, to absolutne minimum, od którego klient zaczyna ocenę miejsca. Nawet przy niższej cenie pokoju i niższym standardzie całej noclegowni, wybór odpowiedniego materaca bonellowego bądź kieszeniowego powinien przyświecać absolutnie każdemu właścicielowi. Tym bardziej, że obecnie, za sprawą wzrostu zaawansowania technologicznego i materiałowego, jesteśmy w stanie wyprodukować dla Państwa trwałe, funkcjonalne i odporne materace 95x170 cm lub o dowolnych innych wymiarach, które sprawdzą się świetnie od strony ekonomicznej oraz późniejszej konserwacji.

Trwałość materaców 90x170 cm uzyskana kilkoma metodami

Na trwałość konkretnych materaców wpływają rozmaite czynniki i jako doświadczony, wieloletni producent doskonale wiemy, w jaki sposób przygotować odporne materace 100x170 cm do wykorzystania w pomieszczeniach użytku publicznego, masowego czy komercyjnego. Wybór podwyższonej twardości materaca (H3 lub H4) może być rozwiązaniem, które nie do końca spodoba się każdemu wynajmującemu nocleg, dlatego warto sięgnąć po materace średnio twarde, które będą bardziej trwałe i żywotne nie dzięki twardości, a dzięki zastosowaniu dodatkowych, syntetycznie wzmocnionych materiałów jak lateks chociażby.

Gwarancja producenta i możliwość zwrotu materaca 90x170 cm

Zarówno te mające wiele lat rozwiązania jak materace bonellowe jak i te nowsze, znacznie bardziej zaawansowane jak materace Multipocket, wykonywane są przez nas z takim samym zaangażowaniem, doświadczeniem i zastosowaniem wyłącznie materiałów pochodzących od zaufanych dostawców. Dzięki temu możemy na każdy materac 60x170 cm oferować klientom dwuletnią gwarancję warz z 30-dniowym okresem zwrotu zakupionego materaca. Jesteśmy przekonani, że każdy użytkownik naszego materaca, szybko się z nim zwiąże i nie będzie chciał się z nim rozstawać.