Wysyłamy materace!
Ze względu na stan zagrożenia epidemicznego wprowadziliśmy w naszej firmie najwyższe procedury bezpieczeństwa. Mimo zaistniałej sytuacji normalnie pracujemy, produkujemy i wysyłamy nasze produkty do Państwa. Dostawy realizowane są na bieżąco z zachowaniem najwyższych środków bezpieczeństwa. Zalecamy, aby podczas składania zamówienia wybierać płatności online lub przelew na nasze konto.
Materace wysyłamy na płasko 30 dni na odstąpienie Szybka realizacja Jaki materac wybrać? Dlaczego warto robić zakupy w Sweetsen.pl
  • Kategorie
  • Parametry
  • Materac do spania 90x160 cm do łóżka

Marzysz o komfortowym, dobrym jakościowo materacu 90x160 cm. Wybierz ten właściwy, kierując się naszymi wskazówkami. Pomożemy dobrać odpowiednią twardość, budowę materaca a także najlepszy pokrowiec. Zapoznaj się z naszą ofertą.

Na Sweetsen.pl prezentujemy materace 90x160 cm, które sami wykonujemy, opierając się na najnowszych technologiach i surowcach z górnej półki. Dostępne u nas produkty to materace bardzo wygodne i komfortowe, które zapewniają zdrowy i bezpieczny sen. Zapewniamy także długą żywotność naszych materaców 95x160 cm. Każdy produkt wykonujemy na Państwa indywidualne zamówienie i w ciągu dwóch dni roboczych wysyłamy pod wskazany adres. Materac transportowany jest w pozycji płaskiej, ponieważ rolowanie może szkodzić jego poszczególnym elementom. Dbamy o to, aby materac 90x160 cm, który Państwo zamówili, był najwyższej jakości. Zachęcamy gorąco do poznania naszej oferty.

Różne rodzaje materaców 90x160 cm

U nas dostępne są materace wykonane z różnych materiałów. Oferujemy na przykład materace termoelastyczne, piankowe, lateksowe, kokosowe, bonellowe, sprężynowe, profilowane i dwustronne. Każdy z nich ma nieco inne właściwości i inaczej zachowuje się w kontakcie z ludzkim ciałem. Istnieje także możliwość wyboru odpowiedniego stopnia twardości materaca 100x160 cm. Prezentujemy modele miękkie i średnio twarde, jak również twarde oraz bardzo twarde. Najlepiej parametr ten dopasować do wagi ciała i wzrostu. W przypadku par, które różnią się gabarytami, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą materacy dwustronnych.

Jaki materac będzie najlepszy przy bólach pleców?

Wielu naszych klientów zgłasza się z takim pytaniem, kiedy chcą dopasować idealny materac 130x160 cm, który zniweluje problemy z kręgosłupem. Na pewno bardzo ważna jest twardość materaca, ale też wybór odpowiedniego materiału. Gorąco polecamy nasze materace z pianki termoelastycznej, która sama dopasowuje się do potrzeb użytkownika i jego wagi. Taki materac dosłownie otula i zapewnia niezwykły komfort. Oczywiście, wygoda jest zawsze kwestią subiektywną i każdy z nas preferuje nieco inne warunki snu. W razie wątpliwości odnośnie dopasowania właściwego modelu lub rozmiaru materaca zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy służą pomocą. Życzymy udanych zakupów!