Materac do spania 90x160 cm do łóżka

Na Sweetsen.pl prezentujemy materace 90x160 cm, które sami wykonujemy, opierając się na najnowszych technologiach i surowcach z górnej półki. Dostępne u nas produkty to materace bardzo wygodne i komfortowe, które zapewniają zdrowy i bezpieczny sen. Zapewniamy także długą żywotność naszych materaców 95x160 cm. Każdy produkt wykonujemy na Państwa indywidualne zamówienie i w ciągu dwóch dni roboczych wysyłamy pod wskazany adres. Materac transportowany jest w pozycji płaskiej, ponieważ rolowanie może szkodzić jego poszczególnym elementom. Dbamy o to, aby materac 90x160 cm, który Państwo zamówili, był najwyższej jakości. Zachęcamy gorąco do poznania naszej oferty.

Różne rodzaje materaców 90x160 cm

U nas dostępne są materace wykonane z różnych materiałów. Oferujemy na przykład materace termoelastyczne, piankowe, lateksowe, kokosowe, bonellowe, sprężynowe, profilowane i dwustronne. Każdy z nich ma nieco inne właściwości i inaczej zachowuje się w kontakcie z ludzkim ciałem. Istnieje także możliwość wyboru odpowiedniego stopnia twardości materaca 100x160 cm. Prezentujemy modele miękkie i średnio twarde, jak również twarde oraz bardzo twarde. Najlepiej parametr ten dopasować do wagi ciała i wzrostu. W przypadku par, które różnią się gabarytami, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą materacy dwustronnych.

Jaki materac będzie najlepszy przy bólach pleców?

Wielu naszych klientów zgłasza się z takim pytaniem, kiedy chcą dopasować idealny materac 130x160 cm, który zniweluje problemy z kręgosłupem. Na pewno bardzo ważna jest twardość materaca, ale też wybór odpowiedniego materiału. Gorąco polecamy nasze materace z pianki termoelastycznej, która sama dopasowuje się do potrzeb użytkownika i jego wagi. Taki materac dosłownie otula i zapewnia niezwykły komfort. Oczywiście, wygoda jest zawsze kwestią subiektywną i każdy z nas preferuje nieco inne warunki snu. W razie wątpliwości odnośnie dopasowania właściwego modelu lub rozmiaru materaca zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy służą pomocą. Życzymy udanych zakupów!

Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie

Informacja

Produkt został dodany do przechowalni