UWAGA: W dniach 04-12.07.2020 trwała będzie w Sweetsen.pl przerwa urlopowa. Nie będziemy produkować materacy.

Będzie działać tylko nasze Biuro Obsługi Klienta. Zamówienia złożone* do 1.07.2020 do godziny 18:00 - zostaną wyprodukowane przed urlopem. Zamówienia złożone później - ich produkcja rozpocznie się od 13.07.2020 roku - wg kolejności złożenia.
* - złożone tzn. wybranie zostanie forma płatności za pobraniem, opłacone poprzez płatności online lub pieniądze zostaną zaksięgowane na koncie.
Materace wysyłamy na płasko 30 dni na odstąpienie Szybka realizacja Jaki materac wybrać? Dlaczego warto robić zakupy w Sweetsen.pl
  • Kategorie
  • Parametry
  • Materac do spania 90x140 cm do łóżka

Szybka wysyłka materaca 90x140 cm w każdym wariancie niezależnie od modelu. Jeśli lubisz materace sprężyste, proponujemy wybór modeli z lateksem. Jeśli lubisz powierzchnie plastyczne, wybierz piankę visco. Mamy też modele twarde. Wszystko według potrzeb.

W ofercie naszego sklepu znajdują się nowoczesne i praktyczne materace 90x140 cm, które dobrze sprawdzają się w pokojach dziecięcych i hotelowych. Wybór odpowiedniego materaca dla dziecka to bardzo ważna kwestia. Maluch spędza we śnie większą część swojej doby i powinien efektywnie wypoczywać, żeby czerpać siły do dalszego funkcjonowania i zdobywania nowych umiejętności. Dostępne są u nas materace 95x140 cm wykonane z różnych materiałów. Starannie dobieramy tylko surowce pierwszego gatunku, żeby zapewnić Państwu produkty o dużej żywotności i trwałości. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z naszym asortymentem materaców.

Wybierz idealny materac 90x140 cm dla swojego dziecka

U nas prezentujemy materace wykonane z różnych materiałów, aby każdy miał możliwość dopasowania optymalnego rozwiązania dla siebie. Oferujemy materace 100x140 cm sprężynowe, bonellowe, piankowe, lateksowe, kokosowe, profilowane, termoelastyczne i dwustronne. Dodatkowo istnieje możliwość wyboru właściwego stopnia twardości wybranego materaca. Zapewniamy materace miękkie, o średnim stopniu twardości, materace twarde i bardzo twarde. W przypadku najmłodszych zalecamy materace miękkie, ponieważ twardość należy dopasować do wagi ciała użytkownika. Niekiedy sprawdzają się też materace średnio twarde.

Materace do żłobków i przedszkoli

Produkty z naszego asortymentu to także dobra propozycja dla placówek, które opiekują się najmłodszymi dziećmi. Dobrej jakości materac 60x140 cm gwarantuje użytkownikowi spokojny i zdrowy sen, tak ważny każdego dnia. U nas istnieje możliwość zamówienia materaców w dowolnych rozmiarach, ponieważ sami zajmujemy się produkcją. Jesteśmy przekonani, że każdy żłobek i przedszkole będą zadowolone z materaców tak trwałych i solidnie wykonanych jak nasze. Oferujemy na nie dwuletnią gwarancję. Produkt, z którego nie będziecie Państwo zadowoleni można do nas również zwrócić w ciągu trzydziestu dni. Zachęcamy gorąco do zakupów na Sweesen.pl.