Materac do spania 90x140 cm do łóżka

W ofercie naszego sklepu znajdują się nowoczesne i praktyczne materace 90x140 cm, które dobrze sprawdzają się w pokojach dziecięcych i hotelowych. Wybór odpowiedniego materaca dla dziecka to bardzo ważna kwestia. Maluch spędza we śnie większą część swojej doby i powinien efektywnie wypoczywać, żeby czerpać siły do dalszego funkcjonowania i zdobywania nowych umiejętności. Dostępne są u nas materace 95x140 cm wykonane z różnych materiałów. Starannie dobieramy tylko surowce pierwszego gatunku, żeby zapewnić Państwu produkty o dużej żywotności i trwałości. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z naszym asortymentem materaców.

Wybierz idealny materac 90x140 cm dla swojego dziecka

U nas prezentujemy materace wykonane z różnych materiałów, aby każdy miał możliwość dopasowania optymalnego rozwiązania dla siebie. Oferujemy materace 100x140 cm sprężynowe, bonellowe, piankowe, lateksowe, kokosowe, profilowane, termoelastyczne i dwustronne. Dodatkowo istnieje możliwość wyboru właściwego stopnia twardości wybranego materaca. Zapewniamy materace miękkie, o średnim stopniu twardości, materace twarde i bardzo twarde. W przypadku najmłodszych zalecamy materace miękkie, ponieważ twardość należy dopasować do wagi ciała użytkownika. Niekiedy sprawdzają się też materace średnio twarde.

Materace do żłobków i przedszkoli

Produkty z naszego asortymentu to także dobra propozycja dla placówek, które opiekują się najmłodszymi dziećmi. Dobrej jakości materac 60x140 cm gwarantuje użytkownikowi spokojny i zdrowy sen, tak ważny każdego dnia. U nas istnieje możliwość zamówienia materaców w dowolnych rozmiarach, ponieważ sami zajmujemy się produkcją. Jesteśmy przekonani, że każdy żłobek i przedszkole będą zadowolone z materaców tak trwałych i solidnie wykonanych jak nasze. Oferujemy na nie dwuletnią gwarancję. Produkt, z którego nie będziecie Państwo zadowoleni można do nas również zwrócić w ciągu trzydziestu dni. Zachęcamy gorąco do zakupów na Sweesen.pl.

Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie

Informacja

Produkt został dodany do przechowalni