Materac do spania 90x130 cm do łóżka

Prezentowane w naszym asortymencie materace 90x130 cm to idealny wybór do pokoju maluszka. Prezentujemy szeroki wybór materacy dziecięcych, wykonanych z surowców pierwszego gatunku. Na Sweetsen.pl udostępniamy tylko produkty, które sami wykonujemy w oparciu o indywidualne zamówienie klienta. Każdy może mieć więc pewność, że otrzymuje produkt fabrycznie nowy i spersonalizowany. Dobrze dopasowany materac 90x130 cm zapewni dziecku wygodę i komfort podczas snu, ale też właściwie podeprze młody kręgosłup, który dopiero się kształtuje i potrzebuje najlepszych warunków do rozwoju. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi produktami.

Materace do pokoi dziecięcych we wszystkich rozmiarach

Ponieważ sami zajmujemy się produkcją, można u nas dopasować optymalny materac do pokoju dziecięcego. Zachęcamy do wyboru jednej z naszych propozycji:

Wykonamy dla Państwa materac w oparciu o wybrane parametry. Gotowe materace wysyłamy już w ciągu dwóch dni. Zawsze transportowane są na płasko, ponieważ naszym zdaniem ich rolowanie nie służy konstrukcji i funkcjonalności materaca. Jeżeli produkt nie spełnia oczekiwań, można go do nas zawsze zwrócić w ciągu trzydziestu dni.

Idealnie dopasowany materac 90x130 cm

Chcąc zapewnić dziecku idealne warunki do spania, najlepiej wybrać produkt wysokiej jakości. U nas dostępne są materace sprężynowe kieszeniowe, Multipocket, bonellowe, profilowane, piankowe, lateksowe i kokosowe. Każdy z materiałów zachowuje się inaczej i ma inne właściwości. Dodatkowo można tu dopasować stopień twardości materaca do potrzeb użytkownika. Dla dzieci proponujemy raczej materace miękkie, z uwagi na ich niewielkie gabaryty. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości odnośnie dopasowania materaca zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami. Z przyjemnością pomożemy wybrać odpowiedni model, który będzie wytrzymały i praktyczny. Zapraszamy!

Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie

Informacja

Produkt został dodany do przechowalni