UWAGA: W dniach 04-12.07.2020 trwała będzie w Sweetsen.pl przerwa urlopowa. Nie będziemy produkować materacy.

Będzie działać tylko nasze Biuro Obsługi Klienta. Zamówienia złożone* do 1.07.2020 do godziny 18:00 - zostaną wyprodukowane przed urlopem. Zamówienia złożone później - ich produkcja rozpocznie się od 13.07.2020 roku - wg kolejności złożenia.
* - złożone tzn. wybranie zostanie forma płatności za pobraniem, opłacone poprzez płatności online lub pieniądze zostaną zaksięgowane na koncie.
Materace wysyłamy na płasko 30 dni na odstąpienie Szybka realizacja Jaki materac wybrać? Dlaczego warto robić zakupy w Sweetsen.pl
  • Kategorie
  • Parametry
  • Materac do spania 90x120 cm do łóżka

Wiele rodzajów materacy 90x120 cm do wyboru. W ofercie piankowe, bonellowe, kieszeniowe. Mocno rozbudowana oferta, którą staramy się stale poszerzać. Zapoznaj się z oferowanymi produktami i dokonaj właściwego zakupu.

Na Sweetsen.pl prezentujemy szeroką gamę nowoczesnych i funkcjonalnych materaców 90x120 cm dla dzieci. Nasze materace sami produkujemy w oparciu o surowce najwyższej jakości. Udostępniamy na przykład materace bonellowe, bardziej nowoczesne materace sprężynowe kieszeniowe i Multipocket, materace lateksowe, piankowe, termoelastyczne, kokosowe, profilowane i dwustronne. Każdy dostępny u nas materac 95x120 cm można u nas zoptymalizować i dopasować do indywidualnych potrzeb dziecka. Gorąco zachęcamy do zakupów lub kontaktu z naszymi pracownikami w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości.

Materace 90x120 cm najwygodniejsze dla dzieci

Trzeba pamiętać o tym, jak ważny jest sen w pierwszych latach życia dziecka. Potrzebuje ono maksymalnej dawki wypoczynku i regeneracji. Najlepiej, jeśli materac 100x120 cm jest dopasowany do wagi ciała maluszka i jego rozmiaru. Najmłodszym polecamy szczególnie materace miękkie i średnio twarde. Rodzice chętnie wybierają materace 110x120 cm wykonane z nowoczesnych pianek i lateksu, ponieważ są lekkie i higieniczne. Tego typu materace dobrze dopasowują się też do kształtu ciała dziecka i zapewniają kręgosłupowi właściwe podparcie.

Nowoczesne i funkcjonalne materace 90x120 cm

Wybieramy najlepsze materiały i starannie wykonujemy nasze materace, które cechuje trwałość i długa żywotność. Kiedy transportujemy gotowy produkt, materac 90x120 cm zawsze przewozimy w pozycji płaskiej. Rolowanie materacy, z którym można się spotkać w innych firmach źle wpływa na ich konstrukcję. Można w ten sposób uszkodzić delikatne elementy, jak na przykład sprężyny. Gotowy materac wysyłamy klientom w ciągu maksymalnie dwóch dni roboczych od momentu złożenia zamówienia. Każdy z materaców 90x120 cm objęty jest dwuletnią gwarancją z naszej strony. Można go również zwrócić do nas w ciągu trzydziestu dni. Życzymy udanych zakupów na Sweetsen.pl i zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami w celu wybrania najdogodniejszego modelu.