UWAGA: Gwarancję dostawy przed Świętami zapewnia tylko kurier Ambro Express lub DPD
Na ten okres do 14.12 obowiązuje promocyjny cennik dostaw Ambro Express:
89 zł dla zamówień do 500 zł, 49 zł dla zamówień 501-1000 zł, 0 zł dla zamówień powyżej 1000 zł
  • Kategorie
  • Parametry
  • Materac do spania 85x150 cm do łóżka

Marzysz o komfortowym, dobrym jakościowo materacu 85x150 cm. Wybierz ten właściwy, kierując się naszymi wskazówkami. Pomożemy dobrać odpowiednią twardość, budowę materaca a także najlepszy pokrowiec. Zapoznaj się z naszą ofertą.

Na Sweetsen.pl można znaleźć szeroką ofertę materaców 85x150 cm przeznaczonych do łóżek dziecięcych. Sami produkujemy wszystkie dostępne u nas materace i wykorzystujemy przy tym tylko surowce pierwszego gatunku. Dlatego gwarantujemy doskonałą jakość oraz wytrzymałość wszystkich dostępnych tu materacy 85x150 cm. Każdy produkt wykonywany jest na indywidualne zamówienie, aby można było dopasować jego poszczególne parametry. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z pełnym asortymentem sklepu i życzymy udanych zakupów.

Dopasowanie idealnego materaca 85x150 cm dla dziecka

Sen pełni bardzo ważną rolę w życiu młodego człowieka i jest mu niezbędny. Naszą rolą jako rodziców jest zapewnienie dziecku najlepszych warunków do snu. Nasze materace 85x150 cm cechują się wygodą oraz komfortem. Każdy z nich w optymalny sposób wspiera kręgosłup dziecka i pozwala mu wypoczywać. Bardzo ważne jest oczywiście dopasowanie stopnia twardości materaca. W przypadku małych dzieci polecamy nasze materace miękkie i te średnio twarde. Oczywiście, oferujemy też materace twarde i bardzo twarde. Odpowiednia parametryzacja materaca sprzyja maksymalnej wygodzie.

Jaki model materaca 85x150 cm wybrać do pokoju maluszka?

Na Sweetsen.pl prezentujemy materace z różnych materiałów. Oferujemy na przykład nowoczesne materace 80x150 cm sprężynowe Multipocket i kieszeniowe, materace bonellowe, kokosowe, lateksowe, piankowe i termoelastyczne. Zachęcamy do zapoznania się z opisami poszczególnych surowców oraz ich funkcjonalności. Nowy fabrycznie materac jest gotowy do wysyłki w ciągu dwóch dni roboczych od momentu złożenia zamówienia. Transportujemy go na płasko, aby nie zaszkodzić konstrukcji materaca 90x150 cm. Produkty obejmujemy dwuletnią gwarancją. Można je również zwrócić w ciągu trzydziestu dni, jeśli nie spełniają założonych oczekiwań. W razie wątpliwości odnośnie wyboru optymalnego materaca zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami. Życzymy udanych zakupów.