UWAGA: Zamówienia złożone i opłacone* lub wybrane za pobraniem do 07.12.2022 do godz. 15:30 będą dostarczone przed 24.12.2022**
Zamówienia złożone po tym terminie będą dostarczane po Świętach i/lub po Nowym Roku
* tzn. do godz. 15:30 środki muszą zostać zaksięgowane na naszym koncie, zapłacone online lub wybrana forma płatności za pobraniem
** nastąpi jedna próba dostawy, jeśli zostanie ona odmówiona dostawa będzie po Świętach lub po Nowym Roku.
  • Kategorie
  • Parametry
  • Materac do spania 80x220cm do łóżka

Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą materacy 80x220 cm. Znajdziesz u nas modele dopasowane do Twojej wagi i Twoich potrzeb. Na czas dostawy nie zwijamy, nie rolujemy materacy, masz pewność, że konstrukcja materaca nie ulegnie uszkodzeniu.

Prezentujemy szeroki wybór materaców 80x220 cm, które mogą być stosowane przez osoby cierpiące na problemy z kręgosłupem. Dzisiaj większość z nas skarży się na różnego rodzaju bóle, często spowodowane trybem życia, albo niewłaściwie wybranym materacem, który powoduje uciski i wymusza niewłaściwą pozycję ciała. U nas dostępne są wysokiej jakości materace z pianki termo-elastycznej, która wspaniale dostosowuje się do ciała i zmienia się pod wpływem jego temperatury. Materac ten nie wywołuje ucisków, sprzyjając rozluźnieniu mięśni przykręgosłupowych i pełnej regeneracji. Zachęcamy już teraz do zapoznania się z wieloma modelami materacy dostępnymi na Sweetsen.pl!

Materac 80x220 cm dla osób z bólami kręgosłupa

Zachęcamy do tego, aby materac zawsze dopasowywać do własnych potrzeb i preferencji. Poza materacami z pianki termoelastycznej oferujemy też bardzo nowoczesne materace sprężynowe kieszeniowe, Multipocket, bonellowe, lateksowe, kokosowe i wiele innych. Istnieje również możliwość wyboru materaca dwustronnego. Aby zwiększyć funkcjonalność wybranego materaca 80x220 cm, najlepiej dopasować również stopień jego twardości. Prezentujemy materace miękkie, średnio twarde, twarde i bardzo twarde. Ważne, aby ten parametr materaca dopasować do swojej masy ciała i wzrostu, ponieważ wtedy zachowuje się on najlepiej w kontakcie z ciałem i zapewnia kręgosłupowi właściwy poziom podparcia, nie wywołując przy tym ucisków.

Szeroki wybór materaców na Sweetsen.pl

Sami produkujemy dostępne u nas materace, dlatego każdy klient może wybrać dowolny rozmiar, a my wykonamy produkt na zamówienie. Zapewniamy na przykład materace 105x220 cm, które sprawdzają się jako jednoosobowe, materace 140x220 cm w sam raz do niewielkich łóżek dwuosobowych i bardzo komfortowe materace 190x220 cm - chętnie wybierane przez klientów. Każdy materac wykonujemy przy użyciu najlepszych materiałów wysokiej jakości. Transportujemy je zawsze na płasko, ponieważ naszym zdaniem rolowanie może negatywnie wpływać na funkcjonalność poszczególnych elementów, na przykład sprężyn materaca. Zapraszamy do złożenia zamówienia!