• Kategorie
  • Parametry
  • Materac do spania 80x210cm do łóżka

W naszej ofercie posiadamy bardzo duży wybór materacy 80x210 cm o różnych stopniach twardości, różnej konstrukcji. Produkujemy je w max 3 dni robocze i transportujemy na płasko, bez zginania czy rolowania, zapewniając najwyższą jakość.

Materace jednoosobowe są świetnym rozwiązaniem w pokojach nastolatków, gdzie liczy się przestrzeń. Prezentujemy wygodne i komfortowe materace 80x210 cm wykonane z różnych materiałów. Sami zajmujemy się produkcją dostępnych u nas towarów, dlatego możemy zagwarantować ich najwyższą jakość. Każdy materac 80x210 cm wykonujemy na indywidualne zamówienie klienta, który sam dopasowuje go do swoich potrzeb. Gotowe produkty zawsze transportujemy na płasko, ponieważ zależy nam na zachowaniu ich pełnej funkcjonalności. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z dostępnym asortymentem na Sweetsen.pl!

Zaprojektuj idealny materac 80x210 cm dla siebie

Istnieje możliwość wyboru materiału, z którego wykonamy materac. Zapewniamy materace kokosowe, lateksowe, piankowe, bonellowe i sprężynowe. Dodatkowo można też samodzielnie dopasować stopień twardości materaca. Udostępniamy materace miękkie, średnio twarde, twarde i bardzo twarde. Zachęcamy, aby parametr ten dopasować zawsze do masy swojego ciała oraz wzrostu. Jesteśmy przekonani, że wśród naszych produktów odnajdziecie państwo idealny materac 80x210 cm dla siebie i zapewni on wyjątkowo komfortowy sen. Istnieje także możliwość wyboru właściwej wysokości materaca.

Bogaty asortyment produktów

Coraz więcej osób decyduje się dziś na wybór mebli na wymiar. W szczególności dotyczy to niewielkich pomieszczeń, gdzie niekiedy ciężko jest zmieścić meble z sieciówki. U nas każdy może sam wybrać rozmiar swojego materaca. Jako producent przygotujemy towar szybko i sprawnie. Oferujemy na przykład:

Z przyjemnością pomożemy Państwu dopasować optymalne parametry idealnego materaca. Każdy z nich objęty jest dwuletnią gwarancją. Materac można też zwrócić w ciągu trzydziestu dni. Zapraszamy do złożenia zamówienia.