• Parametry
  • Materac do spania 80x180 cm do łóżka

Materac 80x180 cm, który posiadasz nie spełnia oczekiwań? To czas, by wybrać materac 80x180 cm, który będzie dopasowany do potrzeb. Jednocześnie zadba o kręgosłup i umożliwi pełny relaks. Poprawi także komfort snu.

Jaki materac 80x180 cm wybrać?

Propozycje gotowych materaców mogą być świetnym pomysłem dla tych wszystkich, którzy masowo urządzają pomieszczenia czy aranżują wnętrza na dużą skalę. W przypadku klientów biznesowych i przedsiębiorców posiadających np. miejsca noclegowe czy liczne lokale do wynajęcia i najmu – materace 80x180 cm, podobnie jak same łóżka, szafy na ubrania i zabudowa kuchenna czy podstawowe wyposażenie łazienki, stanowią podstawowy koszt prowadzonej działalności. Masowy zakup takich wymiarowych materaców prosto od producenta, według już gotowych specyfikacji, jest więc rozwiązaniem wyjątkowo skutecznym – zwłaszcza prosto od producenta, jak na Sweetsen.pl. Nasze materace 60x180 cm mogą także pozwolić na zaoszczędzenie pieniędzy w budżecie firmowym.

Jak materace 80x180 cm mogą pomóc oszczędzić pieniądze

Warto jednak również w przypadku prowadzenia noclegowni, moteli czy domów studenckich, rozważyć sięgnięcie po bardziej trwałe i funkcjonalne materace kieszeniowe, które będą sprawdzały się przez lata pomimo regularnej zmiany sposobu użytkowania. Taka oszczędność wynikająca ze zdecydowanie rzadszego wymieniania wyposażenia pokoju to istotny punkt w budżecie prowadzonej działalności, więc spersonalizowane pod charakter biznesu materace 85x180 mogą stanowić idealne rozwiązanie dla właściciela firmy poszukującego miejsca do optymalizacji swoich zysków na przestrzeni roku.

Dobór odpowiedniego materaca 80x180 cm

W przypadku dużej firmy, obsługującej wiele łóżek, skala oszczędności w przełożeniu na rok budżetowy może być ogromna. Z kolei w przypadku pojedynczego gospodarstwa domowego przeważnie udaje się przez tyle samo lat użytkować zarówno materac 90x180 cm z kategorii premium jak i ten z nieco niższej półki cenowej. Jeśli prowadzony biznes oparty jest na usługach, jakość oferowanego wypoczynku i standard łóżka, czyli w zasadzie jego materaca, może mieć decydujący wpływ na satysfakcję klienta. Jako producent obsługujący klientów firmowych, mamy duże doświadczenie w realizowaniu zamówień masowych i obsłudze dużych inwestycji oraz projektów komercyjnych. Zachęcamy do indywidualnego kontaktu w celu dopasowania naszych rozwiązań pod Państwa konkretny biznes.

Zamów komfortowy materac 80x180 cm!
Wyśpij się na wygodnym materacu i już nigdy nie budź się w nocy

Sweetsen.pl

Produkujemy wygodne materace z myślą o Twoim spokojnym śnie

135 420 materacy wyprodukowanych w 5 lat
135 420 materacy

wyprodukowanych w 5 lat

574 rozmiary każdego materaca nawet w 3 dni w Twoim  łóżku
574 rozmiary każdego materaca

nawet w 3 dni w Twoim łóżku

265 modeli materców, 9 rodzajów nakładek, 7 różnych pokrowców
265 modeli materców, 9 rodzajów nakładek, 7 różnych pokrowców

to wszystko dostępne w naszym sklepie z materacami praktycznie od ręki

 
 
 
30 dni na przetestowanie materaca
Darmowa dostawa
na płasko
Atrakcyjne promocje i rabaty
na cały asortyment
Bezpieczne zakupy
30 lat gwarancji
Newsletter

3% rabatu na pierwsze zamówienie

Facebook

Dołącz do nas i bądź na bieżąco
z nowościami, poradami i promocjami specjalnymi.

Dołącz