• Parametry
  • Kategorie
  • Materac do spania 80x170 cm do łóżka

W ofercie różnej budowy materace 80x170 cm. Mamy modele miękkie, średnio twarde, twarde i bardzo twarde. Mamy modele piankowe, bonelowe i na sprężynie pocketowej. Wybór zależy od Twoich potrzeb. Jeśli nie wiesz, który model wybrać skontaktuj się z nami.

Nietypowe wymiary to nie jedyne obostrzenie, które często ogranicza klientów poszukujących konkretnych mebli czy urządzeń do mieszkania albo pomieszczenia. Łóżko oraz materac 80x170 cm do niego to jedne z tych mebli, które często w pomieszczeniach planowane są jako pierwsze, co umożliwia użytkownikowi dość swobodne dopasowanie jego wymiarów do rzeczywistości, ale niejednokrotnie w pokoju zmieścić trzeba np. dwa łóżka i wtedy już jego rozmiar schodzi na drugi plan. Dla wszystkich poszukujących niestandardowych rozwiązań Sweetsen.pl przygotował narzędzie do samodzielnego tworzenia materaców termoelastycznych, bonellowych czy Multipocket – według własnych upodobań i potrzeb użytkownika. Dzięki temu, że klient zyskuje u nas możliwość całkowitego zmodyfikowania każdego aspektu konstrukcyjnego i materiałowego danego modelu materaca, jego ostateczna cena również zostaje dopasowana do jego potrzeb i możliwości finansowych.

Czy projektowanie materaca 80x170 cm jest trudne

Na pierwszy rzut oka różnorodność dostępnych rozwiązań materiałowych oraz konstrukcyjnych na rynku materaców sypialnianych sprawia, że do zaprojektowania własnego materaca potrzebna jest tajemna wiedza. W rzeczywistości jednak połowę niezbędnych parametrów do produkcji danego materaca 90x170 cm każdy klient jest w stanie dostarczyć z miejsca, ponieważ jest to szerokość i długość materaca, a w następnej kolejności jego twardość oraz grubość. Poziom twardości materaców określają następujące oznaczenia:

  • H1 – materace o najniższym poziomie twardości
  • H2 – materace pośrednie pomiędzy miękkimi i twardymi
  • H3 – materace twarde
  • H4 – materace bardzo twarde https://sweetsen.pl/Bardzo-twarde-c147

Zaawansowane parametry współczesnych materaców

Dopiero po ustaleniu tych najbardziej podstawowych parametrów na materac 85x170 cm klient proszony jest o wskazanie kolejnych istotnych informacji, wśród których sporą część stanowi wskazanie konkretnych materiałów. Wskazywanie konkretnych materiałów jak lateks czy kokos, wybranie pianki termoelastycznej lub innego wypełnienia izolującego pomiędzy kolejnymi warstwami materaca, wieńczy proces samodzielnego projektu materaca na stronie Sweetsen.pl. Na tym etapie sama strona podpowiada, co wyróżnia poszczególne materiały, ale zawsze zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami.

Ponad

135 420 materacy

wyprodukowanych w 5 lat

 

574 rozmiary każdego materaca

nawet w 3 dni w Twoim łóżku

265 modeli materców, 9 rodzajów nakładek, 7 różnych pokrowców

to wszystko dostępne w naszym sklepie z materacami praktycznie od ręki

 
 
 

30 dni testowania

Darmowa dostawa
na płasko

Atrakcyjne promocje i rabaty
na cały asortyment

Bezpieczne zakupy
30 lat gwarancji

Newsletter

3% rabatu na pierwsze zamówienie

Facebook

Dołącz do nas i bądź na bieżąco
z nowościami, poradami i promocjami specjalnymi.

Dołącz

Do 30% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 26.09.2023