Wysyłamy materace!
Ze względu na stan zagrożenia epidemicznego wprowadziliśmy w naszej firmie najwyższe procedury bezpieczeństwa. Mimo zaistniałej sytuacji normalnie pracujemy, produkujemy i wysyłamy nasze produkty do Państwa. Dostawy realizowane są na bieżąco z zachowaniem najwyższych środków bezpieczeństwa. Zalecamy, aby podczas składania zamówienia wybierać płatności online lub przelew na nasze konto.
Materace wysyłamy na płasko 30 dni na odstąpienie Szybka realizacja Jaki materac wybrać? Dlaczego warto robić zakupy w Sweetsen.pl
  • Kategorie
  • Parametry
  • Materac do spania 80x160 cm do łóżka

Gwarantujemy najwyższą jakość wykonania materacy 80x160 cm , z doskonałych materiałów i w przystępnych cenach. Nasze produkty są wygodne, komfortowe i zapewniają regeneracyjny sen. Na materacach naszej produkcji odprężysz się po ciężkim dniu.

Na Sweetsen.pl prezentujemy szeroką ofertę wygodnych i komfortowych materaców 80x160 cm do domów, hoteli oraz pojazdów. Sami produkujemy materace, dlatego istnieje możliwość zamówienia produktu w dowolnym rozmiarze. Bez trudu przygotujemy dla Państwa materac 85x160 cm lub innej wielkości. Wszystkie dostępne materace powstają w oparciu o surowce najwyższej jakości, aby były wytrzymałe i trwałe. Istnieje możliwość spersonalizowania materaca i dopasowania go do indywidualnych preferencji oraz gabarytów ciała. Wówczas materac 80x160 cm zapewnia najlepszy i zdrowy sen.

Kiedy trzeba wymienić materac?

Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego, że niewłaściwie dobrany materac 90x160 cm może powodować bóle pleców, głowy, sztywność karku, dolegliwości ze strony układu trawiennego, czy nawet bezsenność. Stary i zużyty materac lub taki, który jest po prostu niewygodny, warto wymienić na nowy, który będzie zoptymalizowany. U nas klient sam decyduje o twardości materaca. Prezentujemy modele miękkie, średnio twarde, twarde, a nawet materace bardzo twarde. Zachęcamy do tego, aby zapoznać się z naszymi zaleceniami i dopasować twardość materaca do potrzeb ciała. Wówczas materac 100x160 cm zapewni najlepsze podparcie kręgosłupowi i nie wywoła żadnych niepotrzebnych ucisków.

Dostępne modele materaców 80x160 cm

Starannie dobieramy materiały, z których produkujemy nasze materace. Prezentujemy asortyment materacy bonellowych, sprężynowych kieszeniowych, kokosowych, lateksowych, piankowych, termoelastycznych, profilowanych oraz dwustronnych. Każdy materac 80x160 cm wykonujemy na zamówienie i wysyłamy produkt nowy fabrycznie. Podczas transportu materac znajduje się tylko w pozycji na płasko. Nigdy ich nie rolujemy, ponieważ może to szkodzić poszczególnym elementom konstrukcyjnym i ich funkcjonalności. Zachęcamy gorąco do złożenia zamówienia w naszym sklepie! Wszystkie produkty posiadają dwuletnią gwarancję.